کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

فلورانس اسکاول شین، نویسنده آمریکایی این کتاب، به یک خانواده قدیمی از فیلادلفیا متعلق بود. او بسیاری از سال های عمر خود را به عنوان هنرمند (نقاش) و متافیزیسین و خطیب، مشغول فعالیت بود. خانم اسکاول شین با خدمت بزرگ شفا بخشیدن، هزاران نفر از مردمان را در گشودن گره ها و حل مسائل زندگیشان یاری کرده است. او سالهای بسیاری در نیویورک به تدریس مابعدالطبیعه مشغول بود، افراد بسیار زیادی در کلاس هایش شرکت می کردند و از این طریق، پیام معنویت را به گروه وسیعی انتقال می داد.

کتابهای خانم اسکاول شین نه تنها در آمریکا، بلکه در کشورهای دیگر نیز کثیرالانتشار بودند و با مهارتی بسیار، جای خود را در دور افتاده ترین دهکده ها یا دورترین شهرهای اروپایی و باور نکردنی ترین مکان های جهان باز می کردند. کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین کتابی بسیار جامع، روان و کاربردی در زندگی است که با چهار بخش اصلی:

 • بازی زندگی و راه این بازی
 • کلام تو عصای معجزه گر تو است
 • در مخفی توفیق
 • نفوذ کلام

بخش بندی شده است. اسکاول شین معتقد است زندگی یک بازی است. هرچند بدون آگاهی از قانون معنویت نمی توان در این بازی برنده شد و پیروز بود؛ عهد عتیق و عهد جدید، با وضوحی شگفت انگیز قواعد این بازی را بیان می کنند. عیسی مسیح آموخت که زندگی، بازی بزرگ داد و ستد است. زیرا آنچه آدمی بکارد همان را درو خواهد کرد. یعنی هر آنچه از آدمی در سخن یا عمل آشکار شود یا بروز کند به خود او باز خواهد گشت؛ و هرچه بدهد باز خواهد گرفت.

اگر نفرت بورزد، نفرت به او باز خواهد آمد. و اگر عشق ببخشد، عشق خواهد ستاند. اگر انتقاد کند، از او انتقاد خواهد شد. اگر دروغ بگوید به او دروغ خواهند گفت. و اگر تقلب کند به او حقه خواهند زد. ما هر روز با کسانی مواجه می شویم که با خواندن یکی از کتابهای خانم اسکاول شین به حقیقت پی برده اند.

بزرگترین راز موفقیت خانم اسکاول شین این بود که همواره خودش بود: ساده،شوخ طبع، بی تکلف و صمیمی. هرگز رفتاری قراردادی یا ادیب مآب از خود نشان نمی داد. از این رو هزاران نفر که نتوانسته بودند از طریق سنت های قدیمی پیام معنویت را دریابند- یا دست کم در آغاز راه، کتابهای متعارف مابعدالطبیعه برایشان چندان جذابیتی نداشت- به او پناه می آوردند.

امت فاکس

2 پاسخ
 1. kambiz
  kambiz گفته:

  با سلام و تشکر از این فایل های صوتی زیبا
  فقط ی سوال ایا این 18 تا قسمت کل کتاب هست ؟ یا نصفه ؟ یا قسمت هایی که خودتون جدا کردین
  ممنون میشم اگه جواب بدین

  پاسخ
  • mahsuna439
   mahsuna439 گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست عزیز از محبت شما سپاسگزاریم
   این فایل ها برای قسمتی از کتاب هست و هنوز کامل نشده.
   تیم سایت موفقیت ما روزانه فایل های جدید را ضبط کرده و آپلود می کنند تا کتاب بطور کامل تمام شود.

   پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *