کتاب صوتی بیندیشید و موفق شوید

“فایل صوتی بسیار زیبای بیندیشید و ثروتمند شوید”

با شنیدن این فایل صوتی فوق العاده زندگی خود را دگرگون کنید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید از جمله مفیدترین و نافذترین کتاب های زمانه ماست که راه دستیابی به موفقیت را نشان داده است. موفقیت در کسب مال و ثروت، رسیدن به تعالی روحی و روانی که این یکی با پول قابل اندازه گیری نیست. تا کنون نظیر این کتاب نوشته نشده است و شاید هم بتوان گفت که نوشته نخواهد شد با الهام از اندرو کارنگی که سالها پیش رمز موفقیت خود را برای ناپلئون هیل شرح داد این کتاب به رشته تحریر درآمد.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید کتابی راهنما است که چگونگی دستیابی به هدف را توضیح می‌دهد. کتابی “خودیار” است. در این کتاب با معجزه هدایت خویشتن، برنامه ریزی سازمان یافته، تلقین به خود، نقش همکاران، تحلیل خویشتن و سرانجام برنامه ای برای ارائه خدمات شخصی با توجه به تجربه مردان نامی که با استعانت از توصیه های این کتاب به ثروت و مکنت رسیده اند آشنا می شوید. توجه داشته باشید که توانگری تنها با معیار پول قابل اندازه گیری نیست. دوستی های ادامه دار، مناسبات خانوادگی موزون و احساس درک همدلانه میان همکاران نعمت بزرگی است که اسباب آرامش می شود و جز به وسیله ارزش‌های معنوی و روانی قابل اندازه گیری نیست.

 فلسفه مندرج در این کتاب شما را برای رسیدن به این معنویات آماده می سازد. تنها کسانی می‌توانند به این مهم برسند که از آمادگی کافی برخوردار باشند. آماده باشید. استفاده از فلسفه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید زندگی را متحول می سازد. نه تنها از فشارهای روانی و مشتقات زندگی شما می کاهد، بلکه شما را برای دستیابی به تنعم و انباشت ثروت آماده می سازد.

2 پاسخ
 1. مهدیه رعیتی نژاد
  مهدیه رعیتی نژاد گفته:

  شما عالی هستین . کتاب های صوتی شما واقعا در زندگی من تغییرات اساسی ایجاد کرده ..
  کانال راه زندگی فوق العاده است هر روز به من انرژی و انگیزه تازه میده
  ازتون ممنونم و بهترینها رو براتون آرزو دارم

  پاسخ
  • ادمین
   ادمین گفته:

   سلام و عرض ارادت
   بسیار باعث خوشحالی ماست که این مطالب و کانال راه زندگی باعث القای حس خوب و انرژی مثبت به شما شده و از اینکه همراهانی با انرژی و انگیزه مثل شما داریم خدا را شاکریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *