کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب

آیا به دنبال کسب موفقیت هستید؟ می خواهید موفق تر از امروز باشید؟ حتی موفق تر از آنکه تا به حال تصورش را هم نکرده بودید؟ موضوع کتاب همین است. به دست آوردن موفقیتی  فراتر از حد تصور تان. هیچ حیله و اغراقی در کار نیست این کتاب تنها حاوی حقایق است و اینکه چگونه موفقیت را کسب کنید. به عنوان ناشر و سردبیر نشریه موفقیت، نویسنده این کتاب، دارن هاردی، تمامی راه ها را شنیده، دیده و آزموده است. این کتاب شامل اصولی برای بدست آوردن موفقیت است. اثر مرکب شامل عصاره ای است که جویندگان موفقیت نیاز دارند بدانند و به آنها عمل کنند. پس از آن به دست آوردن مهارت در اینها، موفقیت‌های خارق‌العاده‌ای کسب خواهند کرد. کتاب مطالب زیر را مطالعه خواهید کرد:

  • چگونه می توان همیشه برنده بود. بهترین استراتژی برای بدست آوردن هر هدف و پیروز شدن در هر رقابتی، حتی اگر رقیبان شما باهوش تر و مجرب تر باشند، چیست؟
  • ریشه کن کردن عادت های بد (ممکن است از وجود برخی از آنها آگاه نباشید) شما را از مسیر موفقیت خارج می‌کند.
  • ایجاد انضباط برای دستیابی به موفقیت های بزرگ.
  • کلیدهای مهم ایجاد انگیزش؛ چگونه خود را ترغیب به انجام کارهایی کنید که تمایلی به انجام آنها ندارید.
  • به تسخیر درآوردن نیروی تکانش: اگر آن را به دست آورید، هرگز متوقف نخواهد شد!
  • اسرار شتاب گرفتن افراد موفق: آیا آن ها دارای برتری غیرعادلانه هستند؟ بله هستند، ولی شما هم می توانید آن را داشته باشید.

اثر مرکب

 اگر برای داشتن زندگی خارق العاده جدی هستید، از قدرت اثر مرکب استفاده کنید تا بتوانید موفقیتی خارق العاده به دست آورید. هم اکنون سفر خود را آغاز کنید. اثر مرکب، کتابی قدرتمند و عملی است که بر اساس سالها تجربه های اثبات شده و و مفید نگاشته شده است و به شما آموزش می دهد که چگونه از استعدادهایتان استفاده کنید تا از فرصت هایی که شما را احاطه کرده‌اند در بیشترین حد ممکن بهره بگیرید. اثر مرکب گنجینه ای از ایده ها برای رسیدن به موفقیتی  است که تا کنون فکر نمی‌کردید امکان پذیر باشد.

“اثر مرکب، دستورالعملی اجرایی است که به شما آموزش می دهد سیستم خود را کنترل کنید، در آن مهارت یابید و آن را به شکل نیازها و خواسته هایتان در آورید. اگر تنها یک بار این کار را انجام دهید، دیگر چیزی نیست که نتوانید به دست آورید. این کتاب، همان نقشه جامع و ملموس است. اجازه دهید این کتاب، انتظارات شما را تغییر دهد، فرضیات قبلی شما را پاک کند، حس کنجکاوی تان را برانگیزد و به زندگی شما ارزش دهد. همین امروز شروع کنید. از توانایی های این ابزار قدرتمند بهره بگیرید. از این کتاب استفاده کنید تا زندگی و موفقیتی را که همیشه می خواسته اید، کسب کنید. اگر این اصول و تمام کارهای دیگر را به درستی انجام دهید، مطمئن هستم بهترین زندگی ممکن را تجربه خواهید کرد.”

آنتونی رابینز

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *