• جذب ثروت و موفقیت و مقدمه ای بر آن

 • جذب ثروت و موفقیت و شرایط عمومی آن

 • جذب ثروت و موفقیت و لزوم تغییر نگاه انسان

 • جذب ثروت و موفقیت و رابطه آن با اصول و تکنیک های موفقیت

 • جذب ثروت و موفقیت و رابطه آن با تعیین هدف

 • جذب ثروت و موفقیت و رابطه آن با انرژی مثبت و تمرکز روی هدف

 • جذب ثروت و موفقیت و نیروی عزم و اراده

 • جذب ثروت و موفقیت و سخن پایانی

چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم

جذب ثروت و موفقیت و مقدمه ای بر آن

جذب ثروت و موفقیت چگونه امکان پذیر است؟ چگونه با قدرت ذهن موفقیت و ثروت با به زندگی خود وارد کنیم؟ سوالاتی از این قبیل در این مقاله به صورت علمی و تخصصی مورد برررسی قرار خواهد گرفت و تمامی موارد مرتبط با نحوه جذب ثروت و موفقیت مورد تحقیق قرار می گیرد. همواره در زمینه جذب ثروت و موفقیت این سوالات در ذهن مخاطبین پیش می آید از جمله اینکه چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟  راز های به دست آوردن ثروت و اصول موفقیت چیست؟ برای به دست آوردن پول و ثروت از کجا باید شروع کرد؟ هر تغییری، هر موضوعی از یک جایی شروع می‌شود. گاهی شما هر روز با چالش های زندگی روبرو هستید، جایی که هیچ کس را برای حمایت از خود ندارید، جایی که شما نمی خواهید یا قبول نمی‌کنید به دلایلی کسی به شما کمک کند، جایی که حتی برای سفرهای درون شهری و قبل از سوار شدن به تاکسی هم پول خود را حساب می کنید و در نهایت به جایی می رسید که در بهترین شهر دنیا، در بهترین خانه با کامل ترین امکانات زندگی می کنید. سوال شما در این زمینه این خواهد بود که چطور ثروت و موفقیت را خود جذب کنیم و چه راه حل و رازی در این زمینه وجود دارد؟ برای رسیدن به جواب سوالاتی از این دست با ما با ادامه مقاله همراه باشید. شما عزیزان در صورت نیاز به آگاهی از جذب ثروت و موفقیت و پاسخ به سوالاتی از قبیل اینکه چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ مقالات و فایل های صوتی و تصویری موجود در سایت ها و شبکه های اجتماعی موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش از جمله وب سایت موفقیت را مطالعه و مشاهده نموده و به طور رایگان از آنها بهره ببرید تا شاهد تغییرات بزرگ و مثبت در زندگی خود باشید.

مشاهده یا دانلود فایل تصویری موسسه ملک پور در باب جذب ثروت و موفقیت

مشاهده یا دانلود فایل صوتی موسسه ملک پور در باب جذب ثروت و موفقیت

جذب ثروت و موفقیت و شرایط عمومی آن

هدف ما از نگارش این مقاله یک سوال است، چطور ثروت و موفقیت را به خود جذب کنیم؟ به این منظور اول باید ذهن خود را آماده دریافت موفقیت های پیاپی و پول و ثروت زیاد کنید. برای این آمادگی دیدگاه های متفاوتی وجود دارد. اینکه خیلی از آدم ها اول که آدم های موفق و ثروتمند را می‌بینند جبهه می‌گیرند و نگاه منفی به پول دارند. این تفکر غالب ترین تفکر در جامعه ما است. اول شما باید این گارد را باز کنید و نگاه منفی خود را به مثبت تبدیل کرده، سپس نگاه کنید، ببینید و بیاندیشید. شما دارید به چه کسی گوش می دهید؟ از چه کسی پیروی می کنید؟ راهنمای شما برای به دست آوردن ثروت و موفقیت کیست؟

خیلی فرق وجود دارد بین افرادی که برای خود شما صحبت می کنند و می‌خواهند موفقیت را با شما تقسیم کنند با آدم هایی که از موفقیت حرف می ‌زنند تا با فروش آن پول به دست بیاورند. باز برمی گردیم به پرسش اول که شما به چه کسی گوش می دهید؟ چطور استاد موفقی که می ‌خواهد تجربه ‌های خود را با شما در میان بگذارد را از کسی که می خواهد فقط از فروش بلیط یک سمینار موفقیت پول به دست آورد تشخیص دهیم؟ خیلی راحت است شما باید از کسی درس بگیرید که آن چیزهایی را که شما می خواهید در زندگی داشته باشید او در زندگی خود دارد.

چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم

جذب ثروت و موفقیت و لزوم تغییر نگاه انسان

شما در قدم اول باید نگاه مثبت به پول، ثروت و آدم های موفق داشته باشید. ارتباط با آدم های موفق را بپذیرید و گارد منفی نگیرید. ذهنیت های منفی اعم از این که افراد پولدار دزد، قاچاقچی و آدم های بدی هستند زنجیرهای ناپیدای ذهن شما برای عدم موفقیت در زندگی هستند. تا زمانی که این زنجیرها را پاره نکنید نمی‌توانید موفق شوید. در قدم اول شما باید افراد موفق، پول، ثروت و موفقیت را بپذیرید. از گارد منفی خارج شوید از یک زاویه دیگر نگاه کنید.

آلبرت انیشتین یک جمله ‌ای دارد که می گوید: با آن سطح تفکری که مشکل به وجود آمده است نمی توانید مشکل را حل کنید، باید یک مرحله از نظر فکری خود را ارتقاء دهید، از بالا به مسئله نگاه کنید، با یک دید دیگر بنگرید و زندگی را از نگاه دیگری ببینید. به قول سهراب سپهری: چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.

جذب ثروت و موفقیت و رابطه آن با اصول و تکنیک های موفقیت

 لطفاً به داستان زیر توجه کنید: هوا سرد و مه آلود بود در یک صبح نزدیک به ساعت چهار یا پنج صبح کاپیتان و ناخدای کشتی را بیدار کردند.-کاپیتان؟ کاپیتان؟ بیدار شوید

-چی شده؟

-ناخدا در مقابل مان کشتی است که مسیر خود را تغییر نمی‌دهد!! هرچقدر می گوییم مسیرت را عوض کن تغییر نمی‌دهد و سر راه ما قرار گرفته!

-یعنی چه؟! به آنها بگویید مسیرشان را عوض کنند!

-ناخدا گفتیم توجهی نمی کنند

 -الان خودم به آنها می گویم.

 ناخدا آمد روی عرشه، با چراغ علامت دادند و سیگنال فرستادند که سه درجه مسیرت رو تغییر بده و کشتی روبرو هم جواب داد که خودت سه درجه مسیرت را تغییر بده!! ناخدا تعجب کرد چقدر آدم های مغروری هستند. چقدر گستاخ!! چرا به ارزش‌های دریانوردی احترام نمی گذارند؟!! ناخدا گفت بهش بگید حتماً نمیدونه من کیم، بگید من کاپیتان مک فیلیپ از ایشان خواهش می کنم که تغییر مسیر بدهند. نور روبرو هم گفت من یک ملوان ساده مارک استیفن، خودت مسیرت را تغییر بده!! این بار ناخدا گفت عجب آدم های بی شخصیتی به من ناخدا، یک ملوان ساده می گوید مسیرت رو تغییر بده ما ناو جنگی هستیم می توانیم با یک شلیک آنها را از بین ببریم. ناخدا گفت بهشون سیگنال بدید ما کشتی جنگی هستیم و می‌توانیم نابودشان کنیم این ها چیزی نیستند، سیگنال را فرستادند. و از آن طرف سیگنال آمد ما هم فانوس دریایی هستیم!!! مسیر خود را تغییر بدهید وگرنه با کوه برخورد می کنید، مسیرتان را تغییر بدهید.

 به نکته‌ای که در دل این حکایت بود توجه کردید :

اگر مسیرتان را تغییر ندهید با سر به کوه برخورد می کنید.

اصول اخلاق و تکنیک های موفقیت مثل فانوس دریایی اند ما باید در مقابل شان تغییر بکنیم. به جای این که بنشینید و فقط از این جمله ها بشنوید که تو می توانی، برو، آفرین!! بنشینید و فکر کنید. سطح فکر خود را ارتقا بدهید و عوضش کنید. دیدید خیلی ها تصمیم می گیرند وزن کم کنند؟ دو روز رژیم های سخت انتخاب می کنند، نمی‌توانند و رژیم را رها می کنند. شما باید در ذهن خود بخواهید. ناپلئون هیل در کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به آن می گوید اشتیاق سوزان. برای تغییر باید اشتیاق سوزان داشته باشید.

جذب ثروت و موفقیت و رابطه آن با تعیین هدف

روزی که من (امیرمحمد ملک پور) تصمیم گرفتم درس بخوانم، پولدار شوم، به موفقیت برسم. تمام تفکر و ذهنیت من این بود که به هدفم برسم. وقتی هدف دارید نباید روی چیزهای دیگر تمرکز کنید فقط باید به هدف خود نگاه کنید. در مسیری که قدم بر می دارید تا به موفقیت برسید وقتی به پشت سر خود نگاه می کنید، وقتی به هدف هاتون رسیدید باید شکرگزاری کنید. این که چطور هدف های خود را تعیین می کنید خیلی مهم است. یکی از مهمترین بخش های ویدیوی “هنر زندگی کردن” مختص به هدف گذاری و بیان اصول جذب ثروت و موفقیت است. در ویدیو هنر زندگی کردن پایه تمام برنامه ‌ریزی‌ها برای رسیدن به اهداف عنوان شده است.

چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم

وقتی شما می‌خواهید موفق شوید، وقتی می خواهید به هدف خود برسید، وقتی می خواهید به جهان این انرژی را بدهید که ای جهان هستی؟ منم!! می خواهم در مسیرم به هدفم برسم. باید از حاشیه ها دوری کنید. دوری از اخبار تلویزیون، تماشای تلویزیون، دعوا کردن و بزرگ کردن مشکلات باعث می شوند شما از هدف خود دور شوید. شما یک فرد مستقل هستید و مسئولیت صد درصدی زندگی شما با خودتان است. همه در زندگی خود مشکلاتی داشتند و دارند من هم داشتم، اما از یک مرحله ‌ای به بعد از هیچکس انتظار حمایت و توقعی نداشتم. می‌دانید چرا؟ چون صد در صد مسئولیت زندگی خود را پذیرفتم. باور من این بود که اگر من روی اهدافم تمرکز کنم چه کسی می خواهد جلوی من را بگیرد؟! اکنون باید بدانیم که چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟

جذب ثروت و موفقیت و رابطه آن با انرژی مثبت و تمرکز روی هدف

در فیزیک کوانتوم می گویند: انرژی و قدرت ذهن یک انسان عادی مثل شما اگر آزاد شود می تواند آب اقیانوس آرام را ظرف دو ثانیه به نقطه جوش برساند!!! شما بزرگترین شگفتی هستی هستید. خداوند فقط وقتی شما را خلق کرد فرمود:

«فَتَبَارَكَ اللَّهُ أَحْسَنُ الْخَالِقِينَ»

“احسنت بر خداوند که برترین خلق کنندگان است”

حالا خود شما تصمیم می گیرید چطور زندگی کنید و نقش ما در اصل فقط یک انتقال دهنده است. انتقال دهنده اینکه چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم. ما برای راحت تر شدن درک این موضوع محصول بی نظیر هنر زندگی کردن را برای شما فراهم آورده ایم و همه این اصول و قواعد را در این محصول ارزشمند جمع آوری کرده ایم تا افرادی که قصد دارند واقعا زندگی خود را دگرگون کنند بتوانند از این فایل ویدیویی استفاده کنند، مثلاً از خود شخص بنده و همینطور در وب سایت های مهاجرتی و حقوقی ما پرسیده می شود که چطور بورس تحصیلی تهیه کنیم؟ نحوه کار پیدا کردن در خارج کشور چیست؟ چطور مهاجرت کنیم؟ ما همه سایت های به روز دنیا را ترجمه کرده ایم، تجربه افرادی که مهاجرت کردند و موفق شدند، مقالاتی در خصوص بورس تحصیلی همه را با بالاترین کیفیت در وبسایت ها و همچنین در ویدیوی «راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت» و اینکه چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ در ویدیوی «هنر زندگی کردن» توضیح داده ایم. با این حال باز هم افرادی هستند که می‌گویند ما که نمی توانیم. خیلی مشکلات است. ما بدبختیم. اینها همه دروغ است. این به شما بستگی دارد که چطور زندگی کنید.

جذب ثروت و موفقیت و نیروی عزم و اراده

چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ عزیزان چه شما بگویید می توانیم چه بگویید نمی توانیم حق با شماست. خود شما تعیین می کنید چطور زندگی کنید. ولی یادتان باشد امروز که اینجا در نقطه A هستید اگر می‌خواهید به نقطه B برسید؛ باید یک فرآیندی را طی کنید. می خواهید وزن خود را کم کنید؟ باید ادامه بدهید. من هم دوست دارم شیرینی بخورم اما وقتی می بینم باید وزن کم کنم، ۷۰ تا شنا بروم به خودم نهیب می زنم! می گویم نه، و تفاوت آدم های موفق و غیر موفق در همین تصمیم گیری و نوع نگرش شان به مسائل است. این که مسیر زندگی خود را تغییر بدهند. پیش از این که پیش داوری کنید، دیگران را قضاوت کنید تمرکزتان را بگذارید روی خودتان. به هدف های خودتان.

 همین… می خواهید باور کنید یا نکنید!! هیچ کس جای شما تصمیم نمی گیرد که چطور زندگی کنید.

اگر در خصوص این مقاله و موضوع جذب ثروت و موفقیت پیشنهاد یا اطلاعات بیشتری دارید خوشحال میشویم این نقطه نظرات را در انتهای همین صفحه از طریق بخش دیدگاه ها ارسال نمایید. همچنین می توانید این نظرات و پیشنهادات را از طریق بخش تصاویر ارسالی شما برای ما ارسال کنید تا با اسم و مشخصات خودتان در همین بخش نمایش داده شوند.

جذب ثروت و موفقیت و سخن پایانی

جذب ثروت و موفقیت چگونه امکان پذیر است؟ چطور می توان انسانی موفق و ثروتمند بود؟ و سوالاتی از این قبیل از زوایای گوناگون به همراه مثال های عینی مورد بررسی قرار گرفت. شما عزیزان قطعاً این سوال را همیشه در فکر پرورانده اید که چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ دیگران چگونه به ثروت و موفقیت رسیده اند؟ چرا سرعت پیشرفت و موفقیت من به نسبت دیگران کم است؟ پاسخ این سوالات عدم توجه کافی به قانون جذب و ارتعاشات است. موفقیت و ثروت زاییده تفکرات و باورهای ما هستند. لذا گام اول در موفقیت این است که باورهایمان را تغییر دهیم و افکارمان را مثبت کنیم. شما همراهان گرامی که تا به اینجای این مقاله ما را همراهی نموده اید می توانید تمام راه های جذب ثروت و موفقیت را در ویدیوی “هنر زندگی کردن” آقای دکتر ملک پور ملاحظه نمایید و با تمرین و تکرار درس های آن به پاسخ سوال چطور ثروت و موفقیت را جذب کنیم؟ دست یابید.

2 پاسخ
  • ادمین
   ادمین گفته:

   با عرض ارادت
   خوشحال و خرسندیم که مورد پسند شما واقع شد همچنین شما می توانید به صورت رایگان از بقیه مقالات تهیه شده روی سایت هم استفاده بفرمایید
   منتظر نظرات ارزشمند شما در مقالات هستیم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *