مقدمه ویدیوی هنر زندگی کردن

بخش های رایگان هنر زندگی کردن، مجموعه ای ارزشمند از خلاصه ی فصل های محصول “هنر زندگی کردن” استاد امیر محمد ملک پور است. ویدیوی هنر زندگی کردن برای اشخاصی است که به دنبال یک تغییر بزرگ و مثبت در زندگی خود هستند. خیلی از ثروتمندان دنیا مثل اندرو کارنگی، بیشتر وقت خود را بر روی خودش ، خانواده اش و جسم و روحش صرف می کرد. روزی 4 ساعت کار می کرد که از آن 4 ساعت، 1 ساعت را صرف خوردن غذا می کرد. در سال 2-3 ماه را به محل زادگاهش اسکاتلند می رفت و به تفریح می پرداخت. اما همین 3 ساعتی را که به کار کردن می پرداخت، راندمان کاری بالایی داشت. هیچ وقت نباید تصور کنید که کار کرد زیا شما سبب موفقیت شما می شود بلکه این درست کار کردن شما است که به شما قدرت می دهد. ممکن است که شما پشت کار داشته باشید اما باید هوش استفاده از این پشت کار را داشته باشید.

هنر زندگی کردن و افکار ما

می خواهیم برای شما درس هایتان را یادآوری کنیم اما قبل از آن می خواهم از شما خواهش کنم برای آینده برنامه ریزی کنید. اگر ویدیو هنر زندگی را تهیه کرده اید، این ویدیو شما را در یک رودخانه ای از حس خوب قرار خواهد داد و لطفا ویدیو های بعدی را ببینید و یا کتاب هایی را در این زمینه  به صورت مداوم بخوانید که سبب می شود شما دقیقا در همین جریان احساسی و عقلی قرار بگیرید. یادتان باشد که شما فقط احساس نیستید، فقط تعقل نیستید بلکه آمیزه ای از فکر و احساس هستید. باید سعی کنید در ارتباط با دیگران فقط از منطق استفاده نکنید، به احساس هم باید توجه کرد.

تمام وجود شما از یک سری موج و ارتعاش تشکیل شده است. شما چیزی جز افکار و موجی از انرژی نیستید. بزرگترین بخش از وجود شما که موجی از انرژی است، افکار شما است. ذهن شما شبیه به یک باغچه است که هر فکر منفی را که در ذهن بکارید و آن را پرورش بدهید تاثیر منفی خواهد گذاشت و بر عکس آن افکار مثبت هستند که در صورت پرورش می توانند در ذهن شما ریشه بزنند. خیلی از شما عزیزان هزینه این محصول را پرداخت کردید و الان تاثیر این مسائل را در زندگیتان می بینید و جهان دقیقا همین است. هر آنچه را که بهایش را بپردازید و برای آن وقت بگذارید، تاثیرش در زندگیتان مشخص می شود. باید خود را در جریان احساس نگه دارید؛ مثلا : من خیلی وزن کم کردم و خواستم امتحان کنم، 10 الی 15 روز ورزش نکردم و در نتیجه آن 2 کیلو گرم وزن اضافه کردم. به این دلیل است که می گوییم باید خود را در جریان این انرژی نگه دارید. فکر و افکار ما دقیقا شبیه جسم ما است و باید برایش وقت بگذاریم.

هنر زندگی کردن و تقسیم بندی امور زندگی

شما عزیزان باید بتوانید برای زندگیتان برنامه داشته باشید و تقسیم بندی امور به این صورت است که امور به 4 دسته تقسیم می شوند که شامل امور مهم فوری ، امور مهم غیر فوری ، امور غیر مهم فوری و امور غیر مهم غیر فوری هستند.

امور غیر مهم فوری : در این دسته از تقسیم بندی ها مانند این است که دوست شما الان تماس می گیرد و می دانید که مطلب مهمی برای گفتن ندارد .

امور غیر مهم غیر فوری : کارهایی که برای انجام آن هیچ فوریتی وجود ندارد و در عین حال مهم هم نیستند. مثلا بازی کردن و یا تماشای فیلم های ترسناک در این دسته بندی قرار می گیرند. برای شما عزیزانی که در این دوره ها می خواهید به نتیجه دلخواه برسید، دیدن فیلم های ترسناک و خوشونت آمیز ممنوع است. به این خاطر که ذهن شما و ضمیر نا خودآگاه شما همانند بچه ای 2-3 ساله است و هر آنچه را که ببیند باور می کند و به آن انرژی می دهد. در این صورت از جنس همان ارتعاشات قطعا در زندگی شما جذب خواهد شد.

امور مهم فوری : این دسته بندی  از امور به لحاظ این که مهم هستند باید سریع انجام شوند اما برای اینکه انجام شوند برنامه ریزی منظمی جهت انجامشان نمی توان در اختیار داشت.

امور مهم غیر فوری : در آخرین دسته بندی این امور قرار می گیرند و به لحاظ اینکه غیر فوری هستند می توان برنامه ریزی منظمی جهت انجامشان در اختیار داشت. شما عزیزان باید اولویت زندگی را برای این امور در نظر بگیرید و از طریق این امور است که می توانید خود را بسازید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *