ویدیوی بسیار زیبای ارسالی از آقای جواد باقرزاده از همراهان همیشگی و عزیز سایت موفقیت موسسه MIE در مورد هدف گذاری پله ای و محصول هنر زندگی کردن :

همه ما به دنبال بهتر شدن وضعیت زندگی و احوال خود و خانواده مان هستیم اما آیا راه رسیدن به این نقطه را آموخته ایم؟ آیا از کسانی که هم اکنون در این مسیر هستند مشورت و سوال کرده ایم؟ محصول هنر زندگی کردن از اندک محصولات آموزشی است که توسط شخص استاد ملک پور تهیه و ارائه شده است و در آن آموزش هایی بسیار مفید و کاربردی در خصوص تمام جنبه های مختلف زندگی گنجانده شده است. با هم ویدیوی بسیار زیبای ارسالی از آقای جواد باقرزاده از همراهان همیشگی و عزیز سایت موفقیت موسسه MIE در مورد هدف گذاری پله ای و محصول هنر زندگی کردن را می بینیم :

ویدیو توضیحات ایشان درباره این محصول و هدف گذاری پله ای

هنر زندگی کردن

Turkey-seminar

آیا می دانید بزرگترین سمینار موفقیت و هنر زندگی موسسه MIE نوروز همین امسال در شهر استانبول ترکیه برگزار خواهد شد؟

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

شما با تهیه این محصول و عمل کردن به تمرین های هر درس چنان تغییرات شگرف و عمیقی در روزهای ابتدایی در زندگی شخصی تان می ببنید که شگفت زده خواهید شد. آنچه این محصول را از سایر محصولات مشابه متمایز می نماید ارائه راهکارهای ساده اما بسیار موثر برای موفقیت در زندگی می باشد. شما با تهیه این محصول نه تنها تغییر و بهبود را در روابط خود با همسر، دوستان و حتی خودتان احساس خواهید نمود بلکه کسب و کار شما نیز بطور چشمگیری رشد خواهد نمود. در هر درس بر روی یک مهارت فوق العاده کاربردی تاکید شده است و ما شما را گام به گام در این مسیر پر از موفقیت و هیجان همراهی خواهیم نمود تا به سرمنزل مقصود برسید.

2 پاسخ
  • ادمین
   ادمین گفته:

   سپاس فراوان از شما دوست عزیز و همراه گرامی
   خواهشمندیم از بقیه قسمت های سایت هم بازدید بفرمایید تا از نظرات ارزشمند شما استفاده کنیم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *