مقدمه هنر زندگی کردن و معنای درون

در قسمت های قبل در موردهنر زندگی و معنای درون صحبت کردیم و اکنون قصد داریم در این خصوص بیشتر صحبت کنیم. در بخش هنر زندگی و معنای درون می خواهیم به نقطه ای برسیم که خیلی از ترس های شما را از بین ببریم و شما به انسانی بزرگ و تاثیر گذار تبدیل شوید. یک سوال اساسی شاید ذهن شما را درگیر کرده باشد. چطور می توان به انسانی تبدیل شد که هیچ قدرتی توان شکستنش را نداشته باشد؟ قبل از اینکه در مورد پاسخ این سوال صحبت کنیم بیاید در مورد قدرتمان صحبت کنیم، در مورد روند رشد و تکامل طبیعی خود صحبت کنیم و به گونه ای زندگی کنیم که همه ی ترس ها و نگرانی ها از میان برداشته شود و در یک شرایط ثابت همراه با آرامش زندگی کنیم.

هنر زندگی کردن و معنای درون روح انسان

می خواهیم قدری در مورد هنر زندگی و معنای درون روح انسان صحبت کنیم. مطابق با تمام مکتب ها، ما قبل از این دنیا وجود داشته ایم. قرآن کریم می فرماید : إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ  ( ما از سمت خداییم و به سمت خدا بر میگردیم) . انجیل می فرماید : شما از طرف پدر هستید. به نظر بنده واقعیت این است که روح ما قطعا در یک دنیای دیگر پرورده شده است. راستی به نظر شما روح چیست ؟ آیا قبول دارید که روح یک صورت از انرژی است ؟ به آن بُعد انرژیک ما، روح می گویند. آنقدر قالب های ذهنی غلط ، بر پایه ی باورها و الگوهای غلط برای ما ساخته اند که مثلا روح می تواند انسان را بکشد و … . در واقع روح صورتی از انرژی است به این دلیل که ما انرژی بوده ایم و از منبع انرژی آمده ایم. انرژی همراه با آگاهی است گویی که دارای یک شعور است و اگر به درستی به جهان هستی بنگرید این شعور را خواهید دید. ما بیشتر از میلیردها کهکشان داریم و هر کدام از این کهکشان ها دارای میلیون ها ستاره هستند. دانشمندان دریافته اند که کهکشان راه شیری تقریبا می توان گفت کهکشان کوچکی است و با یک ریتم خاص در حال رقص است؛ ریتم زندگی و آهنگ زندگی است. این انرژی و آگاهی در تمام جهان وجود دارد.

هنر زندگی کردن و نظم و ترتیب جهان

نظم و ترتیب جهان هستی را در نظر بگیرید، فاصله ماه تا کره زمین همیشه ثابت است و اگر ذره ای تغییر می کرد، ما انسان ها نابود می شدیم. با استناد به فرمایش قرآن کریم همه ی این خورشید و ماه و ستارگان، در برج هایی قرار دارند که اگر ذره ای جابجا شوند، شما از بین خواهید رفت و علم امروز این را ثابت کرده است. قطعا جهان هستی ما را به این شکل خلق نکرده ات که یک جسم فیزیکال باشیم. شما عزیزانی که در حال تماشای این ویدیو هستید، شما بیشتر از این جسم فیزیکی و خاکی هستید که الان به تماشای این ویدیو نشسته اید. قبل از اینکه این جسم فیزیکی را به ما هدیه بدهند، ماهیت ما به صورت انرژی بوده است و اینطور نبوده که یک شبه از عدم به موجود برسیم. بنابراین ما از یک منبع انرژی آماده ایم و به آن منبع انرژی بر می گردیم. می خواهیم در ادامه این ویدیو به شما آموزش دهیم که با این تحلیل، ترس را کنار بگذارید. چطور زندگی کنید و چطور هدف گذاری کنید؟ ما در این دنیا نیامده ایم که ترس و استرس را تجربه کنیم. هر کدام از ما یک ماموریتی را خواهیم داشت به این دلیل که هر یک از ما دارای قدرتی در وجودمان هستیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *