هنر زندگی کردن و تابلو کائنات

هنر زندگی کردن و تابلو کائنات، در این بخش ار ویدیوی هنر زندگی کردن به موضوع هدفمند دنبال کردن خواسته یا همان تابلو کائنات پرداخته می شود. تابلوکائنات که می تواند بخشی از دیوار اتاق خواب یا محل کار، صفحه نمایشگر گوشی یا لپ تاپ، دفترچه ای مخصوص یا … باشد. داشتن تابلو کائنات باعث می شود شما خواسته ها و تصورات ذهنی خود را در دنیای بیرون هم ببینید. دیدن این هدف ها بصورت عکس، فیلم، ماکت و… پرتاب ارتعاشات ذهنی شما بسوی کائنات چندین برابر می کند. در ویدیوی زیر که خلاصه ای از قسمت 24 هنر زندگی کردن است، توضیحات استاد امیر محمد ملکپور را در خصوص تابلو کائنات و کنترل انرژی می شنویم. شما عزیزان می توانید ویدیوی کامل این بخش را در ویدیوی هنر زندگی کردن ملاحظه نمایید.

هنر زندگی کردن و تابلو کائنات

هنر زندگی کردن و تابلوکائنات، محل یا جایی که شما آن را با عکس، فیلم و آرزوهایی که دارید پر می کنید، می باشد. تهیه تابلو کائنات که می تواند بخشی از دیوار اتاق خواب، محل کار، داشتن دفترچه ای مخصوص و صفحه نمایشگر گوشی یا لپ تاپ شما باشد، بسیار عالی و کمک کننده است. توجه داشته باشید که ما در جریان انرژی قرار داریم و زندگی مانند رودخانه ای از جریان انرژی است که ما در آن شنا (زندگی) می کنیم، در مسیر رودخانه یا زندگی ما به انشعاباتی می رسیم که توجه ما به آن سمت می رود.

وقتی شما توجه تان را روی خواسته ای می گذارید از ذهنتان موشکی به سمت جهان هستی پرتاب می کنید. موشکی که می توان آن را موج، فرکانس، ارتعاشات ذهن و انرژی نامید. طبق تعریف قانون جذب یا راز انرژی های مشابه همدیگر را جذب می کنند. مثال واقعی آن در زندگی همسایه ای است که شما را اذیت می کند، همکاری در محل کار که با شما درست رفتار نمی کند و شما دوست ندارید با آنها باشید. اما هر چقدر بیشتر با این افراد برخورد می کنید توجه و انرژی شما به سمت آنها بیشتر می شود. این همان قانون جذب است به هر چیزی که توجه و تمرکز کنید در زندگیتان ایجاد می شود.

هنر زندگی کردن و موشک خواسته

شما موشک خواسته خود را به سمت جهان هستی پرتاب می کنید، پس از این پرتاب یا توجه، جهان هستی پاسخ آن را می دهد. همیشه یادتان باشد که پاسخ جهان هستی متناسب با احساس شما پر قدرت یا ضعیف می باشد. برای حصول نتیجه بهتر شما مدام باید در حال ارسال و پرتاب موشک خواسته ی خود به سمت کائنات باشید. این اتفاق همانطور که برای موارد منفی عمل می کند در جهت مثبت نیز جواب می دهد. بنابراین اگر شما انرژی و توجه خود را به سمت هدف هایی که می خواهید بفرستید، همان را وارد زندگی تان می کنید. درواقع شما با ایجاد تابلو کائنات و داشتن تصاویر و فیلم هایی از هدفتان به آنها توجه و انرژی می دهید. در هنر زندگی کردن شما یاد می گیرید که چطور هدف گذاری کنید، تابلو کائنات داشته باشید و انرژی و توجه تان به سمت خواسته هایتان باشد. تابلو کائنات، دیدن فیلم های سابلیمینال باعث تقویت انرژی و ارتعاش در ذهن شما می شود و اگر آن را تکرار کنید تبدیل به یک قالب ذهنی و الگو می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *