در این بخش، موسیقی 432 هرتز جهت افزایش سطح انرژی مثبت و کاهش انرژی منفی در ویدیو زیر توسط تیم موفقیت موسسه MIE تقدیم حضورتان می گردد. هدف از تهیه این دسته از ویدیوها کاهش سطح استرس ناشی از فعالیت های روزمره و پاک کردن ذهن از اتفاقات ناخوشایندی می باشد که ممکن است در زندگی برای ما اتفاق افتاده باشد. شما با مشاهده این دسته از تصاویر می توانید جریان انرژی مثبت را در وجود خود احساس نموده و از آن در جهت پیشرفت خود استفاده نمایید. در ادامه با تماشای این ویدیو با شما همراه خواهیم بود و امیدواریم از آن لذت ببرید.

با هم به تماشای این ویدیو زیبا نشستیم و غرق در زیبایی های طبیعت گشتیم. آرامشی که در طبیعت نهفته است همواره ما را به خود جذب می نماید و در خیلی از مواقع با مراجعه به جنگل، دریا، کوهستان و دیگر جاذبه های طبیعت، مجددا حس آرامش را در خود یافته ایم و این ویدیو و مناظر زیبایی که در آن به نمایش گذاشته شد، آن حس را در وجودمان دوباره زنده خواهد کرد و باعث ایجاد حسی سراسر مثبت و پر از شور و انگیزه در درونمان می گردد. به راستی که زیبایی های اطرافمان بی اندازه و بی پایانند و همواره عظمت خداوند یکتا در این زیبایی ها به وضوح مشهود است.

مشاهده این دسته از مطالب و بهره بردن از آنها در بسیاری از روش ها امکان پذیر می باشد. شما می توانید در همه زمان و در همه مکان برای تغییر حس درونیتان در جهت مثبت از این ویدیو ها استفاده نموده و در مواقعی که مشغول کاری هستید، می توانید با گوش دادن به موسیقی این مطالب از آنها جهت مثبت سازی انرژی و افکارتان استفاده نمایید.

شما عزیزان می توانید در قسمت “دیدگاه ها” انتهای این مطلب، نظرات و تجربیات خود در خصوص طبیعت و تاثیر آن بر انرژی انسان ها را با ما در میان بگذارید. همچنین با استفاده از “بخش تصاویر ارسالی شما” ویدیوها و تصاویر زیبای طبیعت را برای ما ارسال نمایید تا با نام و نشان شما در سایت نمایش داده شوند.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *