موسیقی حس دوست داشتن، حاوی تصاویر و موسیقی است که برای حفظ و ارتقاء حس دوست داشتن ما ساخته شده است. این موسیقی زیبا به ما کمک می کند تا روابطمان را با دیگران بهبود ببخشیم و جهان را به جایی بهتر برای زندگی تبدیل کنیم.

آیا به دنبال راهی برای افزایش تمرکز می گردید؟ آیا مشکلات و مشغله های روزمره روی روابط شما تاثیر منفی گذاشته است؟ در این ویدیو که حاوی موسیقی آرامش بخش است، شما را به فردی مطمئن تر و دوست داشتنی تر تبدیل خواهد کرد. از خصوصیات این سبک از موسیقی این است که جهان را به جایی بهتر برای زندگی کردن تبدیل خواهد کرد.

زمانی که هر فرد اصلاحات را از شخص خود شروع کند، در واقع قدمی مثبت در این راه برداشته است و با پیوستن افراد بیشتر به این زنجیره، جهان به جایی بهتر تبدیل خواهد شد. این موسیقی که بر پایه اصول علمی ساخته شده است، بر روی حس دوست داشتن و علاقه افراد تاثیر خواهد گذاشت و باعث می شود که نگرش ما نسبت به اطرافیانمان تغییر کند.

موسیقی مبتنی بر فرکانس 432 هرتز از انواع موسیقی هایی است که تاثیر مستقیم روی حس دوست داشتن و عاشقی ما انسان ها می گذارد. با این حس خوب زمان بیشتری خواهیم داشت برای دوست داشتن و دوست داشته شدن. تصور کنید روز خود را با موسیقی شروع کنید، البته که منظور موسیقی هایی با این مشخصات خاص است، موسیقی با فرکانس 432 هرتزمی باشد. در این صورت قدمی مثبت در زمینه مثبت بودن و مثبت تفکر کردن خواهید برداشت. از این موسیقی برای درمان بی خوابی و مدیتیشن هم می توان استفاده کرد چرا که حس و حال بسیار خوبی را همراه با تمرکز به ما هدیه می دهد.

نظرات و هرگونه پیشنهادی را می توانید از طریق فرم دیدگاه ها طراحی شده در انتهای همین مطلب برای ما ارسال بفرمایید یا اگر خود شما ویدیوهایی مشابه دارید برای ما از طریق لینک تصاویر ارسالی شما ارسال کنید تا با اسم و نشانی خودتان روی سایت موفقیت موسسه MIE منتشر شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *