موسیقی زیر جهت برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه برای جذب ثروت توسط تیم موفقیت MIE تهیه گردیده و تقدیم حضورتان می گردد. پول و ثروت یکی از اساسی ترین ارکان های زندگی همه انسان ها می باشد و ابزاری برای رسیدن به زندگی ایده آل و زندگی بهتری که انسان ها می خواهند می باشد. موسیقی جذب ثروت که هر روزه توسط بسیاری از افراد سراسر دنیا استفاده می شود می تواند به ما کمک کند تا بتوانیم ذهن خود را آرام نماییم و ثروت را به خود جذب نماییم. هم اکنون با یکدیگر به گوش دادن به این موسیقی زیبا خواهیم پرداخت.

مهم ترین قانون جذب ثروت، تنظیم نمودن ارتعاشات ذهنی ما در مسیر جذب ثروت می باشد. فرکانس های مشابه یکدیگر را جذب می کنند و زمانی که ما بتوانیم مدار های ذهنی خود را در مسیر مدار ثروت قرار دهیم، می توانیم به آن دست یابیم و بتوانیم با استفاده از پول، زندگی ایده آل خود را که همواره مد نظرمان است برای خود بسازیم. هنگامی که ما بابت نعمت هایی که خداوند در اختیار ما قرار داده شکرگزار هستیم، در زندگی خود شاد تر خواهیم بود و احساس رضایت بیشتری خواهیم داشت و در نتیجه می توانیم فراوانی نعمات را به خود جذب کنیم.

شما نیز می توانید همانند بسیاری از افراد از این دسته موسیقی ها برای تغییر امواج ذهنی برای پیشرفت روز افزون و جذب ثروت استفاده نمایید و زندگی بهتر و فردایی روشن تر را برای خود رقم بزنید. باور داشته باشید که شما می توانید و رسیدن به ثروت و پول حق شماست و شما لایق آن هستید و این جملات را آنقدر تکرار کنید تا به واقعیت بپیوندند. شما عزیزان می توانید در قسمت “دیدگاه ها” انتهای این مطلب، نظرات و تجربیات خود در خصوص موسیقی های جذب ثروت را با ما در میان بگذارید. همچنین با استفاده از “بخش تصاویر ارسالی شما” محتوا های اینچنینی را برای ما ارسال نمایید تا با نام و نشان شما در سایت نمایش داده شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *