مقدمه ای بر قسمت 30 هنر زندگی کردن

اگر تاکنون ویدئو های هنر زندگی را دنبال می کردید، هم اکنون در حال رسیدن به شرایطی هستید که باور می کنید، انرژی مثبت و ارتعاشات ذهنی تان در دراز مدت به زندگی شما این پیام را می دهد که خوشبخت هستید. علاوه بر این شما با تخیلات ذهنی خود، این قدرت را بدست آورده اید که بتوانید آنچه می خواهید در بیرون خلق کنید و هم چنین تمصمیاتی که باید در موارد مختلف بگیرید، آن را در ذهنتان تصویر سازی کنید. با تصویر سازی آن موضوع، تا انتهای آن را ببینید و با تخلیتان بسنجید. با این تکنیک متوجه می شوید که اگر شما آن تصمصم را بگیرید، چه آثاری به دنبال دارد. در قسمت 30 هنر زندگی کردن ، همچنین به شما می گوییم که چگونه باید بر دیگران تاثیرگذار باشید. در این قسمت شما می آموزید چگونه شما باید به کاریزمایی برسید که دیگران را تحت تاثیر قرار دهید و چطور یک شخص کاریزماتیک و تاثیر گذار باشید.

مقدمه هنر زندگی و تاثیر گذاری و تصویرسازی ذهنی

 ویدیوی مقدمه راز هنر زندگی کردن پس از 24 فصل از تهیه محصول هنر زندگی کردن و دریافت بازخوردهای شما عزیزان که از این محصول استفاده کردید، تهیه شده است. هدف تهیه مقدمه هنر زندگی کردن این است که چطور از این محصول استفاده کنید و هنر زندگی کردن چیست؟ پیشنهاد می کنیم عزیزانی که از این محصول استفاده کرده اند و در قسمت 23 یا 24 هستند هم این ویدیو را ببینند. ویدیو مقدمه راز هنر زندگی کردن یک بخش خاص است که با نقل یک داستان شروع می شود. تمام راز ها و سخن ها در این افسانه نهفته است. این بخش آنقدر مهم و حیاتی بود که استاد امیر محمد ملک پور یک مقدمه ویژه را درباره هنر زندگی کردن ضبط کردند تا آنهایی که از هنر زندگی کردن استفاده می کنند به نکات مهم پی ببرند و آگاه شوند و آنهایی هم که می خواهند هنر زندگی کردن را تهیه کنند، پی ببرند که از چه محصولی می خواهند استفاده کنند.

مقدمه هنر زندگی و تاثیر گذاری و عامل بودن

حال می دانید که خود شمایید که به زندگی و هدف خود ارزش می دهید، نه دیگران. آنگاه به این نقطه می رسید، که معتقدید، من با امواج ذهنی خودم قدرت پیدا می کنم و می توانم هر چیز را بخواهم در بیرون خلق کنم. در مورد اتفاقاتی که می افتد، با تصمیمات درستی که می گیرید و با کنترلی که روی خود دارید، زندگی تان را تغییر می دهید. به این ترتیب شما روی زندگی تان تاثیر گذار هستید و خودتان تعیین می کنید چگونه باشید. هیچ کس برای شما تعیین نمی کند چطور زندگی کنید. شما تصمیم می گیرد بر اساس اصول درست، اخلاق و انسانیت زندگی خود را مدیریت کنید. هیچ کس نمی تواند به جای شما زندگی تان را مدیریت کند. وقتی شما به این نقطه می رسید که از بیرون به موضوعات نگاه کنید و تا آخر آن را، تصور می کنید، این کار روی تمام امور تان تاثیر گذار است.

مقدمه هنر زندگی و تاثیر گذاری و برنامه ریزی درست

با توجه به ارتعاشات مثبت، آدم های مثبتی را به زندگی تان جذب می کنید و با افکار درست به موضوعاتی که اکنون در جریان است، جواب درست می دهید و برنامه ریزی های درست انجام می دهید. برنامه ریزی کنید وقتتان را برای چه صرف کنید. می توانید وقت خود را برای دیدن فیلم بگذرانید. فیلم دیدن بسیار خوب است و استاد ملک پور نیز در این مورد بیان می کند: “فیلم دیدن یکی از تفریحاتم است. وقتی انرژی منفی به  من وارد می شوم در سینمای خانه می نشینم و فیلم نگاه می کنم و این کار روحیه مرا عوض می کند. اما همه روزم را و همه زندگی ام را برای این کار نمی گذارم.”  اینکه چطور فکر می کنید، بسیار مهم است. بعضی از افراد همه زندگی خود را در حال بازی کامپیوتری هستند و اصلا نمی دانند که بازی کردن چه چیز به آنها اضافه می کند. اگر شما هم بیشتر وقت خود را صرف بازی کردن می کنید، بعد از چند ساعت بازی کردن دقت کنید که به چه چیز رسیدید و چه چیز به شما اضافه شد. بشینید از بیرون به خودتان نگاه کنید. این تکنیکی است یاد گرفته اید. این تکنیک در مورد همه مسائل صادق است. استاد ملک پور در هنر ارتباطات در ویدئو سوم در مورد ارتباطات با دیگران صحبت می کند و در ای قسمت نیز به صورت کوتاه در مورد آن صحبت شده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *