مصاحبه با مانی خوشبین کار آفرین ایرانی ساکن آمریکا توسط تیم موفقیت موسسه MIE تهیه و تدوین شده است و تقدیم به شما دوستان عزیز می گردد. در این برنامه بزرگ ترین رمز های رسیدن به ثروت و موفقیت، توسط افراد موفق مورد بررسی قرار می گیرد و می توان از پند ها و توصیه های آنان برای رسیدن به زندگی ایده آل استفاده نمود. در این قسمت از برنامه زندگی مانی خوشبین یکی از افراد موفق ایرانی که از طریق فعالیت در بخش املاک در کشور آمریکا به ثروت رسیده است مورد بررسی قرار می گیرد و او راز های موفقیت خود را با ما در میان خواهد گذاشت.

ویدیو مصاحبه با مانی خوشبین

همانطور که در مصاحبه فوق دیدید، مانی خوشبین زندگی خود را در آمریکا به سخت ترین روش ممکن آغاز کرد. او و خانواده اش روزهایشان را با تحمل سختی های فراوان، بی پولی و حتی زندگی کردن در یک ماشین گذراندند اما هیچ کدام از این موارد مانع رویا پردازی های مانی و رسیدن به خواسته هایش نشدند بلکه به او انگیزه دادند تا با تلاش و کوشش روز افزون و با استفاده از دانش خود و تمرکز بر آنچه در آن مهارت دارد، بتواند به زندگی رویایی خود دست یابد و امروزه سرمشق بسیاری از افراد در سرتاسر دنیا باشد.

 ما نیز می توانیم از نکاتی که او در این مصاحبه برای بینندگان بیان نمود استفاده نماییم و با تسلیم نشدن و درس گرفتن از اشتباه هایمان، آنقدر در رسیدن به موفقیت اصرار ورزیم تا سرانجام به آن برسیم و بتوانیم به زندگی رویایی خود و هر آنچه دلمان می خواهد دست یابیم. امیدواریم از این ویدیو که توسط تیم موفقیت موسسه MIE تهیه شده نهایت لذت را برده باشید. شما عزیزان می توانید نظرات خود را در رابطه با این ویدیو در بخش ((دیدگاه ها)) زیر این مطلب با ما به اشتراک بگذارید و همچنین سوالاتتان را در این رابطه بپرسید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *