• قوانین تاثیرگذاری بر آینده و مقدمه ای بر آن

  • قوانین تاثیرگذاری بر آینده و عدم وابستگی

  • قوانین تاثیرگذاری بر آینده و شروع دوباره

  • قوانین تاثیرگذاری بر آینده و توجه به زیبایی ها

  • قوانین تاثیرگذاری بر آینده و تقویت ذهن

  • قوانین تاثیرگذاری بر آینده و هم افزایی

  • قوانین تاثیرگذاری بر آینده و سخن پایانی

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و مقدمه ای بر آن

قوانین تاثیرگذاری بر آینده در این نوشتار بررسی شده است. آیا می دانید چگونه می توانید آینده را به بهترین شکل بسازید؟ با قوانین تاثیرگذاری بر آینده چقدر آشنایی دارید؟ کسانی که همواره برای اهداف و آینده خود ارزش قائل هستند، عموما ویژگی های مشترکی دارند که سبب شده است بتوانند موفق شوند. در مقابل کسانی که می گویند همه چیز خود را از دست داده اند و به همین دلیل حال خوبی ندارند، قوانین تاثیرگذاری بر آینده را نمی دانند. افراد زیادی در زندگی بوده اند که همه چیز شان را از دست می دهند و اتفاقات بد زیادی را تجربه می کنند، اما باز هم نا امید نمی شوند و از نو شروع می کنند. به این دلیل که این افراد از قوانین تاثیرگذاری بر آینده مطلع هستند و همواره آن ها را به کار می گیرند. با مقالات وب سایت موفقیت می توانید هر چه سریعتر به موفقیت دست یابید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قوانین تاثیرگذاری بر آینده

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قوانین تاثیرگذاری بر آینده

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و عدم وابستگی

یکی از قوانین مهم برای تاثیرگذاری بر آینده، عدم وابستگی است. هرچه وابستگی شما به اشیا، انسان ها و شرایط مختلف بیشتر باشد، با از دست دادن آن ها ضربه سخت تری می خورید. شاید بتوان گفت راز موفقیت افرادی که در زندگی طعم شکست و از دست دادن را چشیده اند و باز هم شروع کرده و موفق شده اند، عدم وابستگی شان است. ویژگی مشترک این افراد این است که برای پیروزی و ساختن آینده شان، وابسته به چیزی نبوده اند. کسی که انرژی اش مثبت است، فرقی نمی کند محل زندگی او کجا باشد. حتی در بدترین شرایط هم شاد است. اینکه به برخی از مسائل خیلی اهمیت می دهید سبب ناراحتی تان خواهد شد.  هیچ تضمینی وجود ندارد که مال و ثروتی که بدست آورده اید، همیشه برای شما بماند. خانواده از هر چیز در این دنیا مهم تر است، اما بر اساس قوانین تاثیرگذاری بر آینده ، حتی خانواده هم نباید سبب وابستگی شما باشد. برای تاثیرگذاری بر آینده خود، کافی است که از نظر خودتان کارتان درست باشد.

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و عدم وابستگی

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و شروع دوباره

مشکلات در زندگی طبیعی است و اتفاقات بد و سخت نباید باعث شود که شما دست از تلاش کردن بردارید. حتی ممکن است برای شما پیش آمده باشد که با وجود اعتماد و کمک به یک دوست نیز آسیب دیده باشید. قطعا این اتفاق بسیار ناراحت کنند است، اما اگر شما به خودتان اعتماد کنید، می توانید از نو شروع کنید. بپذیرید که اصلا نمی شود انسانی رشد کند، بزرگ شود و دشمن و بدخواه پیدا نکند. این مشکلات سر راه همه افراد موفق بوده است. وقتی شما پیشرفت می کنید رقیبان تلاش می کنند به شما ضربه بزنند و با ضربه، حتی اگر کوه هم باشید، امکان دارد که آسیب ببینید. اما زمین خوردن مهم نیست، بلند شدن از زمین مهم است. خیلی از سوپر میلیاردرها بارها ورشکست شده اند و حتی برخی از آن ها زندان هم رفته اند. اما دوباره شروع کرده اند. پس یکی دیگر از قوانین تاثیرگذاری بر آینده ، نا امید نشدن و شروع دوباره پس از شکست است.

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و شروع دوباره

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و توجه به زیبایی ها

از دیگر قوانین تاثیرگذاری بر آینده را می توان تغییر زاویه دید و توجه به زیبایی های زندگی دانست. زندگی خود را جور دیگری ببینید. به زیبایی ها توجه کنید. هر جا که زندگی می کنید فرقی ندارد، شما می توانید از زیبایی های که در آنجا وجود دارد لذت ببرید. مشکلات برای همه افراد وجود دارد افراد موفق هم هر روز باید با مشکلات زیادی مقابله کنند. نگرش خود را عوض کنید و توجه خود را بر امور مثبت بگذارید. به زندگی جور دیگری نگاه کنید. ربطی به این ندارد که کجا زندگی می کنید. حال خوب افراد موفق به خاطر کشور و شهر زندگیشان نیست. هر جا که باشید این شمایید که حس و حال خود  را عوض می کنید. از بدگویی و نظرات منفی دیگران راجع به خود نرنجید. حرف دیگران اگر مهم بود، بسیاری از افراد موفق و ثروتمند امروز این جایگاه را نداشتند.

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و توجه به زیبایی ها

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و تقویت ذهن

یک حقیقت علمی در مورد ذهن این است که فکر ما بیشتر به سمت منفی می رود تا مثبت. در این شرایط کاری که می توانیم انجام دهیم، تقویت ذهنمان و تمرین توجه به امور و اتفاقات مثبت است. باید بر روی ذهن خود کار کنید تا به اتفاقات و جنبه مثبت قضایا بیشتر توجه کند. به اندازه ای تمرین کنید که دیگر حتی اگر بخواهید هم نتوانید منفی فکر کنید یا در مورد دیگران، حتی دشمنتان بد بخواهید. با توجه به بدی ها و مشکلات در واقع به اتفاقات منفی انرژی می دهید و آن ها را به سمت خود جذب می کنید. اما اگر برای همه حتی رقبا و دشمنانتان خوب بخواهید، ذهن شما به مثبت اندیشی عادت می کند. وقتی راجع به چیزی خیلی حرف بزنیم آن را جذب می کنیم. با تقویت ذهن خود در امر مثبت اندیشی، به یکی دیگر از قوانین تاثیرگذاری بر آینده عمل کرده ایم.

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و تقویت ذهن

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و هم افزایی

افراد موفق همیشه به همنوعان خود مهر می ورزند و به دنبال کمک کردن به دیگران هستند. این افراد از زندگی لذت می برند و زیبایی های دنیا را می ستایند. هم افزایی و اتحاد از دیگر قوانین تاثیرگذاری بر آینده است. برای موفقیت یک جامعه لازم است از هم حمایت کنیم و به هم نوعان خود عشق بورزیم. خداوند در قرآن می فرماید: یدالله مع الجماعه. این آیه از قرآن کریم نشان می دهد که وقتی جمعی از افراد، در راه خیری متحد شوند، خداوند هم توجه و حمایت بیشتری از آن ها می کند. بنابراین زمانی که ما مردم همدیگر را دوست داشته باشیم؛ اتفاقات خوب برای همه مردم جامعه رخ می دهد. داستانهای زیبای خود را از زندگی تان در ویدئویی ضبط کنید و برای ما ارسال کنید تا از حرف های مثبت شما انرژی بگیریم. این ویدئو ها در صفحه تصاویر ارسالی شما به نمایش در خواهد آمد.

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و هم افزایی
ویدیوی انرژی مثبت از طبیعت
ویدیوی جستجوی آرامش در طبیعت
ویدیوی حس خوب آرامش
قوانین تاثیرگذاری بر آینده و سخن پایانی

قوانین تاثیرگذاری بر آینده در این نوشتار بررسی و تشریح شد. در این مقاله عوامل تاثیرگذار در آینده مورد بررسی قرار گرفت. دانستیم که اگر انرژی مان مثبت باشد، حتی با از دست دادن همه دارایی خود و زمین خوردن، باز هم می توانیم بلند شده و ادامه دهیم. یکی از قوانین تاثیرگذاری بر آینده ، شروع دوباره است. آدم هایی که به دنبال پیشرفت هستند هر مشکلی که برایشان پیش آید و هر اتفاق بدی را که تجربه کنند باز هم به دنبال پیشرفت هستند. عدم وابستگی و هم چنین توجه به زیبایی ها نیز از دیگر قوانین تاثیرگذاری بر آینده شما هستند. در مقاله قوانین تاثیرگذاری بر آینده هم چنین آموختیم که برای جذب انرژی های مثبت، باید توجه خود را به زیبایی ها بیشتر کنیم و در نهایت با اتحاد و هم افزایی می توانیم آینده جامعه را نیز تحت تاثیر قرار دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *