• قوانین ارتباط با همسر و مقدمه ای بر آن

  • قوانین ارتباط با همسر و ریشه یابی مشکلات

  • قوانین ارتباط با همسر و اعتماد متقابل

  • قوانین ارتباط با همسر و گذشت

  • قوانین ارتباط با همسر و اصول درست

  • قوانین ارتباط با همسر و اولویت ها

  • قوانین ارتباط با همسر و سخن پایانی

قوانین ارتباط با همسر

قوانین ارتباط با همسر و مقدمه ای بر آن

قوانین ارتباط با همسر و راه هایی برای پایداری ارتباط زوجین در این مقاله بررسی و تشریح شده است. به نظر شما دلیل ازدواج های نا موفق چیست؟ چه عواملی سبب موفقیت برخی از افراد در روابط با همسرشان می شود؟ آیا با یادگیری قوانین ارتباط با همسر ، می توان از زندگی مشترک لذت برد و مانع جدایی شد؟ برای دریافت پاسخ سوالات خود، مقاله پیش رو را مطالعه فرمایید. در برخی جوامع به واسطه ممانعت ها و محدودیت هایی که در روابط مرد و زن وجود دارد، رابطه جنسی جذابیت خاصی دارد. در این جوامع، برخی افراد بدون اطلاع از قوانین ارتباط با همسر و تحت تاثیر هیجان ازدواج می کنند. آمار طلاق نشان می دهد که بسیاری از این ازدواج ها، پایداری ندارند. در مقابل زن و شوهرهایی نیز وجود دارند که از صفر شروع می کنند و با هم به موقعیت های عالی می رسند. چگونه دو تا جوان به این موفقیت می رسند در حالی بسیاری دیگر با موقعیت مشابه نتوانسته اند؟ با یادگیری قوانین ارتباط با همسر این موفقیت امکان پذیر است. وب سایت موفقیت به شما در رسیدن به زندگی ایده آل در همه ابعاد کمک می کند.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قوانین ارتباط با همسر 

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قوانین قوانین ارتباط با همسر

قوانین ارتباط با همسر و ریشه یابی مشکلات

یکی از مشکلاتی که در جوامع سطح پایین وجود دارد این است که برخی از افراد به خاطر میل و گرایش هورمونی ازدواج می کنند. این افراد با رخ دادن کوچکترین مشکل و سختی در زندگی، هم دیگر را متهم می کنند. متهم کردن بدترین کار در زندگی زناشویی است. زندگی باید بر اساس ایثار، فداکاری و عشق باشد. یکی دیگر از علل به وجود آمدن مشکلات در زندگی مشترک این است که افراد از همسر خود بتی بدون ایراد می سازند. وقتی از همسرتان بتی از خوبی ها بسازید، با پیش آمدن هر مساله ای به شدت ناراحت می شوید و زندگی مشترک شما دستخوش تصمیمات اشتباهتان خواهد شد. یکی از صول مهم در قوانین ارتباط با همسر این است که پیش فرض تان این باشد که همسرتان هم اشتباه  می کند و شما قرار است او را ببخشید. با تغییر دیدگاه خود و پذیرفتن همسر خود به عنوان انسانی مانند خودتان که ممکن است ایراداتی داشته باشد، آرامش بیشتری خواهید داشت.

قوانین ارتباط با همسر و ریشه یابی مشکلات

قوانین ارتباط با همسر و اعتماد متقابل

زن و شوهر اگر به هم اعتماد داشته باشند بهترین نتایج در زندگی حاصل می شود. می توان گفت اعتماد متقابل از اساسی ترین قوانین ارتباط با همسر است. برخی از افراد به دلایل مختلف مانند بدگمانی یا نقطه ضعف خود یا حتی ایرادی در همسرشان گمان می کنند که مجبورند همسرشان را کنترل کنند. در روابطی که پایه و اساسش خیانت به شخص دیگری است، نمی توان انتظار داشت اعتماد بین زن و شوهر وجود داشته باشد. بازتاب این کار حتی در ذهن کسی که ببا خیانت به همسر به سراغش رفته اید این است که فرد مقابل خیانت کار است و به شما بی اعتماد می شود. روابط خود را بر اساس صداقت، احساس خوب و غلبه بر هوی و هوس بگذارید. آنگاه که پایه های روابط شما درست باشد، در دنیایی از انرژی مثبت قرار می گیرید. در هنر زندگی 3 در مورد اصول روابط درست به طور مفصل صحبت شده است. در مورد اینکه چگونه روابط را بسازیم. رابطه درست رابطه ای نیست که با خیال و تخیل باشد و بر اساس یک لحظه لذت زودگذر باشد. رابطه درست رابطه ای است که اساسش اعتماد متقابل و عشق به هم باشد.

قوانین ارتباط با همسر و اعتماد متقابل

قوانین ارتباط با همسر و گذشت

گذشت یکی دیگر از قوانین ارتباط با همسر و شریک زندگی تان است. شاید فکر کنید که همسرتان مسائل زیادی دارد که شما می توانید از او ایراد بگیرید. خود شما هم ممکن است ایرادات بسیاری داشته باشید که همسرتان به خودش حق بدهد از شما ایراد بگیرد. اما در این گونه مواقع گذشت می تواند سبب پایداری رابطه باشد. اگر گذشت نباشد زندگی مشترک موفقی ساخته نمی شود. پس از گذشت مدتی از ازدواج، ممکن است از لحاظ جنسی شخص مقابل جذابیتش را از دست بدهد اما با رعایت یکی از مهمترین قوانین ارتباط با همسر یعنی گذشت، پس از چند سال زندگی، اعتمادتان به هم قوی تر خواهد شد. اساس بسیاری از زندگی های موفق و زوج های خوشبخت و خوشحال، گذشت است. هم دیگر را دوست داشته باشید. دوست داشتن احساس نیست فعل است. خودتان باید بخواهید. بسیاری از زوج هایی که سال ها در کنار هم به خوبی زندگی می کنند از صفر شروع کرده اند و حمایت کننده ای از نظر مالی نداشته اند. حامی این افراد خداوند و تلاش خودشان بوده است. اگر شما با اعتقاد و قوه عقیده حرکت کنید و ایمان داشته باشید، تلاشتان نتیجه خواهد داد.

قوانین ارتباط با همسر و گذشت

قوانین ارتباط با همسر و اصول درست

زمان ازدواج این را بدانید که قرار نیست همسر شما همه چیز را از روز اول داشته باشد. هیچ وقت به خاطر منافع مادی و پول ازدواج نکنید. خیلی از زندگی های موفق را که نگاه می کنیم می بینیم که زوج از صفر مطلق شروع کرده اند اما به هرچه که دوست داشتند رسیده اند. اگر زندگی مشترک به خاطر منافع مادی تشکیل شود اما در آن زن و شوهر خوشحال نباشند و لذتی نبرند نمی توان گفت که ازدواج موفق بوده است. زندگی نمی کنید که پول در بیاورید. بلکه انسان پول بدست می آورد که زندگی کند و خوشحال باشد. متاسفانه برخی گمان می کنند که همه چیز پول است و اساس روابط خود را منفعت مادی قرار می دهند. آمار  طلاق در خانواده هایی بسیار ثرومند هم زیاد است. رعایت اصول درست در زندگی مشترک، به درون ما برمی گردد. زندگی باید بر پایه صداقت، عشق و ایثار شکل بگیرد. با رعایت قوانین ارتباط با همسر و تمرین اصول اخلاقی درست، می توانید به هر نقطه ای در زندگی که می خواهید برسید.

قوانین ارتباط با همسر و اصول درست

قوانین ارتباط با همسر و اولویت ها

اولویت بندی صحیح، یکی از مهمترین قواعد و اصول موفقیت در هر زمینه ایست. این مساله در قوانین ارتباط با همسر نیز امری مهم است. همیشه خانواده، همسر و فرزندانتان را در اولویت قرار دهید. هر جا مساله ای پیش می آید که شما نمی دانید بین خواسته خودتان و خواسته خانواده کدام را انتخاب کنید، به این نگاه کنید که اولین و مهمترین نقش شما در زندگی چیست؟ اگر اولین و مهمترین نقش شما در زندگی تان این است که پدر ، مادر یا همسر خوبی باشید، می توانید بین خواسته هایتان اولویت بندی کنید. خانواده همیشه اولین و مهمترین است. وقتی این را بفهمید به خاطر خانواده تلاش می کنید. تلاشی که بی منت است. قطعا شما هم از خوشحالی خانواده خوشحال می شوید و لذت می برید. اگر شما به این نقطه برسید جنگ و دعواها تمام می شود. در سمینارهای موفقیت بر این مورد تاکید بیشتری خواهیم کرد.

قوانین ارتباط با همسر و اولویت ها
ویدیوی انرژی مثبت از طبیعت
ویدیوی جستجوی آرامش در طبیعت
ویدیوی حس خوب آرامش
قوانین ارتباط با همسر و سخن پایانی

قوانین ارتباط با همسر را در این نوشتار بیان کردیم. در انتها باز هم تاکید می کنیم اساس زندگی تان گذشت باشد. اعتماد داشتن و باور داشتن به همسر از مهمترین قوانین ارتباط با همسر است. بسیاری از زوج ها بعد از مهاجرت ممکن است دچار مشکل شوند. فرهنگی که بر پایه اصول عقلی درستی نباشد، سبب ایجاد اختلاف می شود. به هم عشق بورزید. عشق ورزیدن احساس نیست یک فعل است. یکی دیگر از قوانین ارتباط با همسر این است که هر زمان احساس کردید که جاذبه های جنسی کمتر شده، خودتان باید آن را ایجاد کنید. این شمایید که با تمرکز روی چیزهای مثبت و عشق ورزیدن به همسرتان دوباره عشق و انگیزه را به زندگی تان بر می گردانید. در هنر زندگی بارها گفته ایم شما مسئول احساسات خودتان هستید. شما پاسخگوی رفتارهایتان هستید. آدم ها بر اساس تغییری که در درونشان ایجاد می شود، بیرونشان تغییر می کند. با رعایت قوانین ارتباط با همسر ، برنامه ریزی درست و تعیین اهداف واقعی و صحیح می توانید پای هم بایستید. آنگاه زندگی ساخته می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *