• قانون جذب کائنات و قوانین هستی و مقدمه ای بر آن
 • قانون جذب کائنات و قوانین هستی و نگاهی درست
 • قانون جذب کائنات و قوانین هستی و ارتعاشات
 • قانون جذب کائنات و قوانین هستی و ایمان
 • قانون جذب کائنات و قوانین هستی و شکر گزاری
 • قانون جذب کائنات و قوانین هستی و باور
 • قانون جذب کائنات و قوانین هستی و داستان زندگی سیلوستر استالونه
  • داستان زندگی سیلوستر استالونه و تجربه سخت ترین شرایط
  • داستان زندگی سیلوستر استالونه و دستیابی به هدف
 • قانون جذب کائنات و قوانین هستی و رقابت سالم
 • قانون جذب کائنات و قوانین هستی و رسیدن به موففیت
 • قانون جذب کائنات و قوانین هستی و رحمت الهی
 • قانون جذب کائنات و قوانین هستی و اعتبار
 • قانون جذب کائنات و قوانین هستی و زندگی استاد ملک پور
 • قانون جذب کائنات و قوانین هستی و سخن پایانی
قانون جذب کائنات و قوانین هستی

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و مقدمه ای بر آن

قانون جذب کائنات و قوانین هستی را در این نوشتار مورد بررسی قرار دادیم. چگونه با وجود مشکلات می توان آرامش خود را حفظ کرد؟ در هنگام مواجهه با مشکلات، چه کارهایی جهت رفع مشکل و ایجاد احساس خوب انجام می دهید؟ آیا شما هم از آن دسته افرادی هستید که به دلیل مشکلات از خدا گلایه می کنید و نا امید می شوید؟ اگر چنین است، حتما مقاله قانون جذب کائنات و قوانین هستی را مطالعه کرده و ویدئو صحبت های استاد امیر محمد ملک پور را مشاهده کنید، تا علت اصلی احساسات منفی و راه غلبه بر آن را بیاموزید. با مطالعه و آگاهی از قانون جذب کائنات و قوانین هستی ، می توانید در همه ابعاد زندگی تان موفق شوید. قطعاً هر انسان موفق و ثروتمندی در راه رسیدن به اهدافش، سختی های زیادی را تحمل کرده، اما دست از تلاش بر نداشته است. وقتی سرگذشت افراد موفق را مطالعه می کنیم، متوجه خواهیم شد که این افراد با یادگیری قانون جذب کائنات و قوانین هستی ، نه تنها در بعد مادی، بلکه در روابط خانوادگی و معنوی نیز رشد چشمگیری داشته اند. وب سایت موفقیت مطالب مفیدی در خصوص قانون جذب کائنات و قوانین هستی در اختیار شما می گذارد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب کائنات و قوانین هستی

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب کائنات و قوانین هستی

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و نگاهی درست

اکثر افراد موفق، از صفر مطلق شروع کرده و از اشتباهات گذشته برای موفقیت های آینده شان، درس گرفته اند. شاید فردی که نا امید و نگران است، از خود بپرسد چطور می توان با وجود مشکلات، باز هم خوشحال و امیدوار بود؟ برخی دیگر نیز از خدا گلایه می کنند و گمان می کنند که خداوند از آن ها حمایت نمی کند. واقعیت این است که دلیل اصلی عدم موفقیت ما، خدا یا عوامل بیرونی نیست. دلیل اصلی خودمان هستیم. نا آگاهی و نا امیدی سرچشمه بسیاری از مشکلات است. قانون جذب کائنات و قوانین هستی به شما می آموزد که با نگاهی درست به پیرامون خود بنگرید. ریشه بسیاری از مشکلات این است که نمیدانیم چگونه زندگی کنیم؟ اعتماد بیش از حد به دوستان، قرار گرفتن در رقابتی نا سالم، تجربه عکس العمل های ناجوانمردانه از سوی رقبا، نباید سبب نا امیدی از خود و خداوند شود. واقعیت این است که خداوند به ما قدرت اندیشه و توانایی مبارزه و مقابله با مشکلات را داده است. اگر یاد بگیرید چگونه زندگی کنید دیگر جنگیدن لازم نیست. در ویدئو هنر زندگی این مساله به طور کامل تشریح می گردد.

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و نگاهی درست

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و ارتعاشات

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و ارتعاشات

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و تقویت ذهن

تاکنون از خود پرسیده اید آیا اصولی که خداوند مقرر کرده، مثل شکر گزاری و ایمان، نه فقط در سختی ها که در مواقع عادی نیز رعایت کرده ام یا نه؟ آیا در سیستمی که خدا بنا نهاده تعمق کردید؟ قانون و اصل انسان بودن حتی از قانون جذب نیز مهمتر است. در تمام مکاتب و کتاب های آسمانی مانند قرآن، خصوصیاتی در مورد افراد با ایمان ذکر شده است. برخی تصور می کنند که با عبادت مداوم و نماز خواندن، ایمان خود را به خدا اثبات می کنند و از اصول دیگر غافل اند. عبادت، تنها ملاک ایمان به خدا نیست. خداوند در آیه ای از قرآن، راجع به افراد با ایمان می فرماید ” وَالَّذِينَ هُمْ عَنِ اللَّغْوِ مُعْرِضُونَ” این افراد از چیزهای بیهوده رو بر می گردانند. از این آیه متوجه می شویم نپرداختن به امور بیهوده و توجه به هر چه پروردگار دوست دارد؛ یکی دیگر از خصوصیات افراد با ایمان است. آیا می دانید خداوند چه چیزهایی را دوست دارد؟ زیبایی ها. خداوند به زیبایی ها عشق می ورزد و آنچه در این عالم خلق کرده همه زیباست. پس برای درک بهتر قانون جذب کائنات و قوانین هستی به تمام مخلوقات و زیبایی های عالم توجه کنید. خداوند در کتاب های آسمانی اش فرموده است که من خلف وعده نمی کنم. اگر به آنچه خداوند فرموده عمل کنیم، قطعا پاداش آن را خواهیم دید.

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و ایمان

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و شکر گزاری

با دیدن زیبایی ها مدام خداوند را شکر کنید. هر چه بیشتر شکر گزار باشید، این نعمت ها و زیبایی ها را بیشتر به زندگی خود جذب می کنید. بسیاری از افرادی که این کار را انجام داده اند نتایج مثبت آن را دیده اند. لقمان حکیم خطاب به پسرش از شکر گزاری می گوید و به او توصیه می کند مدام شکر گزار خداوند باشد، چرا که نتیجه این شکر گزاری به انسان بر می گردد. وقتی قانون جذب کائنات و قوانین هستی را مطالعه کنیم، متوجه خواهیم شد برای موفقیت باید بر اساس اصول عمل کنیم. با انجام دادن این اصول به درستی، انرژی مثبت تولید کرده و اتفاقات مثبت را به زندگی مان جذب کنیم. تمام این حقیقت در سوره عصر گفته شده است. خداوند به زمان یا عصر قسم می خورد. چرا که ما در زمان غوطه وریم و هر لحظه عمرمان در حال از دست رفتن است. و سپس در آیه بعد می فرماید که انسان دستخوش زیان است. در واقع با از دست دادن زمان ضرر می کنیم. اما مطمئنا راهی برای زیان ندیدن وجود دارد و قطعاً خدا قوانینی در این دنیا وضع نموده که بتوان بدون ضرر و زیان زندگی کرد.

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و شکر گزاری

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و باور

انسان باید بداند که حزن و اندوه دقیقا از جانب شیطان است و تمام مکاتب الهی از جمله قرآن، بر این مساله تاکید کرده اند. شیطان دشمن آشکاری برای انسان است و همیشه سعی در غمگین کردن انسان دارد. با آموختن قانون جذب کائنات و قوانین هستی و تحلیل و استدلال منطقی متوجه خواهید شد که در هر شرایط، می توانید درست عمل کنید. مواردی که در این نوشتار آمده است اگر همین موارد را به حالت اجرایی در آورید و به آن عمل نمایید. نتیجه آن را در زندگی خواهید دید. حال و احوال شما تغییر خواهد کرد. ایمان و اعتقاد داشته باشید. ایمان داشتن بسیار مهم است. آنچنان که قرآن کریم وعیسی مسیح (ع) نیز تاکید می کنند: وقتی شما عقیده و باور دارید، حتی به اندازه یک ارزن، می توانید کوه ها را جابجا کنید. در خصوص این موضوع نه تنها کتاب های مقدس، بلکه افرادی چون آنتونی رابینز و استیون کاوی هم صحبت کرده اند. همه ی این موارد یک معنی و مفهوم واحد دارند. معنی و مفهوم این قسمت از آیه مبارکه << إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ>> را اگر بخواهیم به زبان ساده بیان کنیم، یعنی خلاف نکنید، از روی حق عمل کنید و صبور باشید. در معانی لغوی صبر و تحمل با هم تفاوت دارند؛ در صبر، امیدواری نهفته است.

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و داستان زندگی سیلوستر استالونه

در این قسمت از مقاله قانون جذب کائنات و قوانین هستی ، داستان موفقیت یک انسان را نقل می کنیم و متوجه خواهید شد که چقدر افکار شما باعث موفقیت شما می شود. زندگی شما با شنیدن این داستان و الهام از او تغییر کند. سیلوستر استالونه را به واسطه فیلم سینمایی معروف راکی می شناسید. او یکی از ثروتمند ترین افراد دنیاست. آنتونی رابینز که دوستی نزدیکی با این شخصیت دارد، زمانی که با سیلوستر استالونه برای صرف غذا در رستوران بودند از ایشان می خواهد تا داستان زندگی اش را نقل کند. زمانی که این داستان را می شنوید، متحول می شوید و حس و حالتان تغییر می کند. سیلوستر استالونه نقل می کند که هیچ چیزی در دنیا نداشته است و خیلی دوست داشت که نویسنده شود. او هر روز دست نوشته هایش را در قالب یک فیلم نامه نزد تهیه کنندگان و فیلم سازهای شهر خود می برد و هر بار با حالتی تمسخر آمیز ایرادات نوشته هایش را به او یادآور می شدند. اما سیلوستر استالونه به جای نا امیدی، سعی در رفع ایرادات نوشته هایش می کرد. او می گوید به جایی رسیدم که چیزی برای ادامه زندگی نداشتم و برای امرار معاش مجبور به فروش لوازم منزل می کرد و در همین اوضاع و احوال، همسرش او را ترک کرد.

 • داستان زندگی سیلوستر استالونه و تجربه سخت ترین شرایط

در این شرایط حتی دوستان نیز، او را مسخره می کردند. تا جایی پیش رفت که لوازم منزل را می فروخت و با پول آن زندگی را سپری می کرد. اما برای هدفش می جنگید. سیلوستر استالونه در زندگی نامه اش می گوید: “من با خود نگریستم و به این نتیجه رسیدم که هدفی دارم. مشغول به نوشتن داستانی بودم اما از نوشته هایم بدون دلیل ایراد می گرفتند و حتی کار به جایی رسید که در حالت گرسنگی بودم و چیزی برای فروختن نداشتم تا بتوانم شکم خود را سیر کنم و بخاطر همین موضوع مجبور شدم سگم را که تنها کسی بود که مرا ترک نکرده بود را بفروشم. من آنروز سگم را 300 دلار فروختم و بعد از این اتفاق، در خیابان گریه می کردم زیرا سگم تنها کسی بود که در این سالها کنارم ایستاده بود و حتی همسرم نیز من را ترک کرده بود.”

 • داستان زندگی سیلوستر استالونه و دستیابی به هدف

روزی فردی با او تماس می گیرد و به سیلوستر می گوید که رمانش را پسندیده و قصد خرید آن را دارد. این فرد مبلغ پانصد هزار دلار بابت خرید رمان به او پیشنهاد می دهد و می گوید که قصد ساختن فیلم آنرا دارند. راکی پس از فکر کردن در مورد این پیشنهاد، نزد تهیه کننده می رود و به او می گوید:”  تنها در صورتی رمانم را می فروشم که در آن فیلم نقش داشته باشم.” خریدار فیلم نامه به باتوجه به شرایط سیلوستر استالونه سر این موضوع به دلیل مشکلی که راکی در بیانش دارد. می گوید که تو هیچ شانسی نداری و قبول نمی کند. اما اشتیاق سوزان راکی و دارای هدف بودن او باعث می شود، در نهایت به توافق برسند که دستمزد کمتری بابت خرید این کتاب به او تعلق بگیرد و در عوض نقش اول این فیلم باشد. این موفقیت سیلوستر استالونه به دلیل باور به توانایی های خود و قانون جذب کائنات و قوانین هستی بود و همچنین تفکرش مثبت بود. شما نیز می توانید با باور به خود، به موفقیت دست یابید. خواستن، توانستن است. شما چیزی هستی که می خواهید و چیزی را می بینید که جستجو می کنید.

قانون جذب کائنات و قوانین هستی

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و رقابت سالم

قطعا همه انسان ها دوست دارند موفق شوند و برای آن مبارزه می کنند. اما اغلب افراد به محض تجربه اولین شکست، از راه درست خارج شده و به مواد مخدر روی می آورند. بیل گیتس می گوید: دنیا جایی نیست که عدالت در آن باشد. اگر با کسی دشمنی دارید آنرا به زبان نیاورید و سعی نمایید با بهبود بخشیدن خود، نسبت به آنها برتری پیدا کنید. شما انسان درستی باشید و کارهای خوب انجام دهید، این دسته از اشخاص به صورت خود به خود از زندگی شما محو خواهند شد و زندگی شما پر از خیر و برکت خواهد شد و خدا به گونه ای دشمن شما را درگیر می کند و خود به خود بارانی از مشکلات به او می بارد و به شما بارانی از رحمت خدا. به هیچ وجه به افراد منفی توجهی نداشته باشید، زیرا ذهن شما دائما در حال تولید امواج است و شما با توجه به این افراد انرژی به کائنات می دهید که باعث جذب این دسته از افراد به زندگی شما می شوند. هنگامی که شما می گویید می شود، آن اتفاق خواهد افتاد و هنگامی که از درماندگی سخن بگویید، آن نیز به سراغ شما خواهد آمد. با لجبازی نمی توانید به خود کمک کنید.

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و رسیدن به موفقیت

شما می بایست به تبعات اعمال خود بیاندیشید و در آنها تامل نمایید. چرا هنگامی که می بازید ناراحت می شوید؟ همیشه راه برای موفقیت شما هموار است. اگر به زندگی افرادی مانند نلسون ماندلا، مالکوم اکس و سیلوستر استالونه بنگرید، به این نکته پی خواهید برد که همواره می توان در هر شرایطی به موفقیت رسید. شما می بایست فقط به خودتان و خداوند اتکا نمایید. این سخن بسیار تلخ است اما هنگامی که به آن پی می برید و درکش می کنید، به موفقیت دست خواهید یافت. هنگامی که به موفقیت می رسید، بسیاری از افراد را در اطرافتان خواهید یافت. اما هنگامی که زمین می خورید، دوستان واقعیتان را خواهید شناخت. شما می توانید داستان زندگی استاد ملک پور را در ویدئوی هنر زندگی کردن از زبان ایشان بشنوید. اطرافیانتان در مواقع سختی و شکست، در مورد شما گمانه زنی می کنند و از شما دور خواهند شد و شما نباید به آنها وابسته باشید. بلکه می بایست به خود و انرژی و استقامتتان تکیه نمایید و تلاش کنید از زندگی لذت ببرید. اگر در زندگی زمین خوردید، سخنی از آن به میان نیاورید زیرا هم به آن انرژی می دهید و هم موجب شادی دشمنتان می شوید. به اهداف خود بنگرید و آنها را در دفترچه ای یادداشت نمایید تا به آنها برسید.

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و رسیدن به موفقیت

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و رحمت الهی

افراد موفق با تحمل مشکلات فراوان و حتی در بعضی مواقع با وجود ضربه های رقیب بد طینت باز هم نا امید نشده اند. و باز هم خدا را شکر می کنند. در زندگی روزمره، گلایه از بدبیاری ها و شکایت از خداوند کار درستی نیست. قبل از هر کاری باید ببینید که چه می خواهید و به دنبال چه هستید. شما همانی هستید که می اندیشید و همانی را بدست می آورید که در زندگی جستجو می کنید.  سیلوستر استالونه چون می دانست در زندگی به دنبال چیست، در بدترین شرایط زندگی هم هدفش را رها نکرد. و وقتی باران رحمت خداوند شروع به باریدن کرد، دیگر انتهایی برایش نیست. همانطور که در قرآن می فرماید: « وَيَرزُقهُ مِن حَيثُ لا يَحتَسِبُ» و او را از جایی که گمان ندارد روزی می دهد. اگر نخواهد کسی ثروتمند شود اگر همه دنیا هم بخواهند، باز هم نمی شود.

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و اعتبار

یکی از اصول موفقیت به جز انرژی مثبت، اعتبار نیز هست. افراد معتبر حرفشان سند است و اعتبارشان سبب ثروت بیشتر می شود. تمرین کردن برای این کار با انجام عمل صالح و کمک کردن به مردم است. و نباید دوستان خود را تنها بگذارید. راکی جنب و جوش را به سینمای امریکا برگرداند و یکی از موفق ترین هاست. خدا سیستمی طراحی کرده و به شما قدرت عقل و ذهن و توانایی داده تا کار با این سیستم و قوانین الهی را یاد بگیرید، اجر کنید و نتیجه بگیرید. و این سیستم صد در صد جواب می دهد. اگر کسی این اصول را گوش کند و اجرا کند قطعا نتیجه بخش خواهد بود. به هرچیزی که توجه کرده و ارتعاش بدهید، آنرا به زندگی خود جذب می کنید. اگر از این ویدئو لذت برده اید، آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید تجربه خود را  در مورد تاثیر ویدئوهای استاد ملک پور و مقالات سایت درصفحه تصاویر ارسالی شما با ما به اشتراک بگذارید.

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و اعتبار

قانون جذب کائنات و قوانین هستی و زندگی استاد ملک پور

استاد ملک پور در ویدئو مربوط به مقاله قانون جذب کائنات و قوانین هستی نقل میکند: “مطالبی را که شما عزیزان در وب سایت های ما مطرح می کنید و از شرایط خود برای ما تعریف می کنید، خیلی شبیه به شرایط من در زمان های گذشته است. با شنیدن آنها، گذشته خودم را به یاد می آورم. شرایط سیلوستر استالونه را من هم درک کردم در زندگی شخصی ام چراکه خیلی از نزدیکان و دوستان من سعی در ضربه زدن به من را داشتند و در آن شرایط سخت فقط خدا بود که من را هدایت می کرد. و خداوند این کار را به واسطه وسیله اش، یعنی همسرم برای من انجام داد. ایشان وسیله ای بود که امید به من برگردد. اگر ایشان نبودند و مانند کوه پشت من نبودند، نمیدانم سرانجام من چه بود.” هیچ سلاحی مانند امید نیست. ویدیو های رایگانی از طریق وب سایت موفقیت، در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم، تا با شنیدن و تماشای آن، یاد بگیرید که برای مواجه شدن با مشکلات چگونه باید رفتار کرد؛ خیلی از افراد، ساده از کنار این مسائل گذر کرده اند؛ چراکه نمی دانند قاعده و قانون جهان بر پایه ارتعاشات است. اگر همین نکته را دریابند، مطمئنا زندگیشان تغییر خواهد کرد.

ویدیوی انرژی مثبت از طبیعت
ویدیوی جستجوی آرامش در طبیعت
ویدیوی حس خوب آرامش
قانون جذب کائنات و قوانین هستی و سخن پایانی

قانون جذب کائنات و قوانین هستی را در این نوشتار بررسی و تحلیل کردیم. دانستیم که آرامش در زندگی با ارزش ترین اتفاق است و هیچ گاه نمی توان با مسائل مادی روی آن ارزش گذاری کرد. ایمان به خداوند و شکرگزاری از او از جمله قوانینی است که در مبحث قانون جذب کائنات و قوانین هستی بر آن تاکید کردیم. به گفته خداوند در قرآن کریم، یکی از خصوصیات انسان با ایمان این است که نه ترسی دارد و نه اندوهگین می شوند. پس اگر از ناملایمات می رنجید، ایراد آن را در خود جستجو کنید و نه در آفرینش خداوند. قانون جذب کائنات و قوانین هستی به شما می گوید این افکار و اعمال شماست که سبب موفقیتتان خواهد شد. در مقاله قانون جذب کائنات و قوانین هستی هم چنین داستان الهام بخش زندگی راکی یا سلوستر استالونه را بیان کردیم. افراد موفق دیگر نیز داستان مشابهی دارند. اصول، قواعد و تکنیک های موفقیت یکسان است. اگر شما هم به همین اصول و تکنیک ها عمل کیند قطعا نتیجه مشابه را می گیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *