• قانون جذب و برنامه ریزی و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و برنامه ریزی و خوشبختی

  • قانون جذب و برنامه ریزی و راز ماندگاری

  • قانون جذب و برنامه ریزی بلندمدت

  • قانون جذب و برنامه ریزی و اصل پیش بینی

  • قانون جذب و برنامه ریزی و نکات ضروری

  • قانون جذب و برنامه ریزی در زندگی شخصی

  • قانون جذب و برنامه ریزی و فرهنگ سازی

  • قانون جذب و برنامه ریزی و اهمیت آن در بقا

  • قانون جذب و برنامه ریزی و کتاب خوانی

  • قانون جذب و برنامه ریزی و سخن پایانی

قانون جذب و برنامه ریزی بلند مدت

قانون جذب و برنامه ریزی و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و برنامه ریزی ، همراه با ذکر مهمترین اصول دراین مقاله بررسی شده است. آیا از اهمیت برنامه ریزی بلند مدت در موفقیت اطلاع دارید؟ چگونه می توان برنامه ریزی درستی انجام داد؟ یکی از مهمترین نکات در بحث موفقیت، برنامه ریزی به طریقه درست است. در این مقاله نکات مهمی در خصوص قانون جذب و برنامه ریزی را بیان کرده ایم. در صورتی که به نکات مطرح شده در این مقاله و سایر مقالات سایت و یا ویدئو هنر زندگی کردن استاد امیر محمد ملک پور توجه کنید و آن ها را به کار ببرید، می توانید خوشبختی را با تمام وجود احساس کنید. در مقاله قانون جذب و برنامه ریزی ، برای اینکه بتوانید خوشبختی را بدست آورید، تنها بر روی کارهایی که باید انجام دهید تاکید نمی کنیم، بلکه می گویم که چه کارهایی را انجام ندهید. قانون جذب و برنامه ریزی برای موفقیت بسیار تاثیرگذار و الزامی است. با مطالعه مقالات وب سایت موفقیت موسسه ملک پور می توانید نکات بسیاری را برای نیل به موفقیت دریابید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و برنامه ریزی 

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و برنامه ریزی 

قانون جذب و برنامه ریزی و خوشبختی

قبل از گفتن نکات قانون جذب و برنامه ریزی یادآوری می کنیم که خوشبختی یک امر ذهنی است. اگر شما میلیاردر باشید اما حس تان در دل شما مثبت نباشد، خوشبخت نیستید. ولی اگر کسی باشید که با داشته های خود خوشحالید می توان گفت انسان خوشبختی هستید. پس به خاطر داشته باشید که خوشبختی یک امر ذهنی است. اما این تعریف از خوشبختی سبب نمی شود که شما تلاش و کوشش و سختی هایی که در راه موفقیت وجود دارد را بیهوده بدانید. بلکه برای خوشبختی، شما باید تلاش کنید و به گونه ای برنامه ریزی کنید که درآمدتان بالا برود. شما در این راه می توانید کاری کنید که دیگران به شما احترام بگذارند و از شما تاثیر بگیرند. برنامه ریزی سبب می شود ذهن شما نیز آرام باشد و سبب می شود که خوشبختی را در ذهن خود به بهترین شکل حس کنید، چرا که نظم ذهنی به شما حس مثبتی خواهد داد که می توانید با انرژی بیشتر راه موفقیت را طی کنید.

حذب ثروت و برنامه ریزی و خوشبختی

قانون جذب و برنامه ریزی و راز ماندگاری

در تاریخ انسان های زیادی آمده اند و رفته اند و هیچ نامی از آنها نمانده است، در مقابل انسان های زیادی هستند که با توانایی های عادی به دنیا آمده اند اما نامشان در تاریخ بشریت ماندگار شده است. اما راز این ماندگاری چیست؟ چه چیز سبب شده است که یک انسان از سایرین متفاوت شود؟ برای فهمیدن این موضوع باید ببینیم که آن ها چه کارهایی را انجام داده و چه کارهایی را انجام نداده اند. وقتی به انسان های ماندگار که نام نیکویی از خود به جا گذاشته اند نگاه می کنید چند خصوصیت مشترک دارند. یکی از این نکات مثبت مشترک این است که همه آن ها بلند مدت برنامه ریزی می کنند. قانون جذب و برنامه ریزی بلند مدت سبب می شود که راه های بهتری برای موفقیت پیدا کنید و با هوشیاری بیشتری با مشکلات روبرو شوید. پس برای موفقیت لازم است از برنامه ریزی های کوتاه مدت و از موفقیت های کوتاه، نگاهتان را به برنامه ریزی بلند مدت تغییر دهید.

جذب ثروت و برنامه ریزی و راز ماندگاری

قانون جذب و برنامه ریزی بلند مدت

همیشه در زندگیتان بلند مدت فکر کنید و ذهنتان را درگیر مسائل کوتاه مدت نکنید. مثلا دانشجویی موفق است که از اول ترم برای پایان آن، فکر می کند و برنامه ریزی نماید. مردی موفق است که از ابتدای زندگی بنا را بر اعتماد بگذارد. تاجر و مدیری موفق است که پایه ای برنامه ریزی کند. در کسب و کار خود همیشه پایه ای و بلند مدت، فکر و برنامه ریزی کنید. برای بکار بستن قانون جذب و برنامه ریزی در کار و زندگی خود تلاش کنید همه اهداف خود را با نگاه به انتهای راه و برنامه ریزی بلند مدت انجام دهید. از برنامه ریزی کوتاه مدت جدا پرهیز کنید. برای درک بهتر اهمیت موضوع می توانید زندگی مردم جوامع مختلف را مطالعه کنید. بینید که مردم چه جوامعی رضایت از زندگی و احساس خوشبختی بیشتری دارند. چرا برخی جوامع دموکراسی محض دارند؟ چرا سوییسی ها اینقدر ثروتمند هستند؟ دلیلش این است که نمی ترسند و سیستم خود را پایه ای درست کرده اند. برای موفقیت های بزرگ باید پایه ای فکر کنید. هیچ وقت کوتاه مدت فکر نکنید. از پایه کار را درست بچینید.

جذب ثروت و برنامه ریزی بلند مدت

قانون جذب و برنامه ریزی و اصل پیش بینی

یکی از اصول مهم مدیریتی، اصل پیش بینی است. مدیری که به اصول قانون جذب و برنامه ریزی آگاه است، نیازهای آینده مجموعه خود را پیش بینی می کند و بر اساس آن، برنامه ریزی می کند. مثلا برخی از خیابان ها را در سطح شهر می بینیم که 70 سال پیش ساخته شده است و الان جوابگوی رفت و آمد و ترافیک وسایل نقلیه نیست. اما در برخی کشورها خیابانی که 100 سال قدمت دارد، با نیازهای امروز نیز سازگار بوده و عریض است. مشخص است که در هنگام ساخت آن، نیازهای آینده پیش بینی شده است. این خیابان ها و معماری ها در واقع بر اساس اصل پیش بینی در مدیریت، طراحی و ساخته شده است. در مدیریت باید پیش بینی کرد. هیچ موفقیتی بدون برنامه ریزی بدست نمی آید. خیلی ها از استاد امیر محمد ملک پور می پرسند که چطور به 4 زبان مسلط است؟ پاسخ او چنین است که درس خواندم و برای هر کار برنامه ریزی بلند مدت داشتم و انتهای هر کار را می بینم.

جذب ثروت و برنامه ریزی و اصل پیش بینی

قانون جذب و برنامه ریزی و اصول مهم

هر جامعه ای را می توان ساخت اگر با برنامه ریزی بلند مدت کار کرد و فکر مثبت داشت. تغییر از شما شروع می شود. شما باید بخواهید که تغییر کنید و بخواهید که انرزی خود را مثبت نگاه دارید. بلندمدت فکر کنید و در شروع هر کار انتهای آن را ببینید. این که چطور فکر می کنید، خیلی مهم است. نکاتی که ما به شما می گوییم برای نتیچه گیری کوتاه مدت نیست شما این نکات را در کار و زندگی خود بکار ببرید و مقالات سایت و ویدئو های استاد ملک پور را دنبال کنید. اولین اصل بلند مدت فکر کردن این است که یاد بگیریم آرامش ما در این  است که بگذاریم دیگران آزاد باشند و برای آزادی و عقاید دیگران احترام قائل باشیم. در همه موارد کسب و کار خود پیش بینی کنید. مواردی مانند تورم را در برنامه ریزی بلند مدت خود ببینید. همه چیز را تحلیل کنید و گاهی مسائل را از بیرون ببینید. به حرفهای منفی دیگران که کارهایتان را بی فایده می دانند توجه نکنید. وقتی این نکات ضروری را در قانون جذب و برنامه ریزی بکار ببرید، زودتر به هدف خود می رسید.

جذب ثروت و برنامه ریزی و اصول مهم

قانون جذب و برنامه ریزی در زندگی شخصی

قانون جذب و برنامه ریزی بلند مدت نه تنها در کسب و کار، بلکه در زندگی شخصی نیز بسیار مهم است. برای زندگی کردن به انتهای آن فکر کنید و از اکنون برای دوران میانسالی و سالمندی خود برنامه ریزی کنید. آیا تا به حال به این موضوع اندیشیده اید که فرزندانتان در آینده چقدر حاضرند با شما وقت صرف کنند؟ وقتی با خانواده، همسر و فرزند خود دوست باشید و برای آن ها وقت بگذارید می توانید مطمئن باشید که آن ها نیز در آینده و در زمانی که نیاز دارید در کنارتان خواهند بود. روی رفاقت ها برنامه ریزی کنید. در تربیت فرزند، همواره آینده نگر باشید. مثلا برای آموزش زبان به فرزند از زمان کودکی برای او برنامه ریزی بلند مدت داشته باشید. مادر و پدر به دو زبان مختلف با فرزند صحبت کنند. شاید بعضی ها به این کار شما بخندند و تا 5 سال ابتدای تولد نیز متوجه پیشرفت خاصی نشوید اما پس از 6 یا 7 سال خواهید دید که کودک قادر به صحبت به دو زبان است. کودکان موجودات هوشمندی هستند و در برخی موارد مانند بزرگسالان باید با آنها برخورد کرد. مثلا در مواقعی که کودک شما فریاد می زند و چیزی را می خواهد، اگر فقط برای ساکت کردن او در آن لحظه اقدام به خشونت کنید در ذهن او کینه می کارید. باید با او حرف بزنید. خشونت با بچه ممکن است راه حل کوتاه مدت باشد.

جذب ثروت و برنامه ریزی در زندگی شخصی

قانون جذب و برنامه ریزی و فرهنگ سازی

همانطوری که تفکر درست بلند مدت، شما را خوشبخت می کند تفکر غلط بلند مدت، سبب انحطاط و ناکامی خواهد شد. قانون جذب و برنامه ریزی را از خودمان شروع کنیم و آن را گسترش دهیم. برای هرچه بهتر عمل کردن و حرکت به سمت هدفمان باید زیبا فکر کنیم و تلاش کنیم که فکر مثبت و عادات خوب را در جامعه گسترش دهیم . مثلاً احترام گذاشتن و ارزش قائل شدن برای خانم ها را همواره مهم بشماریم. از خودمان شروع کنیم، یاد بگیریم و به هم آموزش دهیم و مدام منتظر سیستم های آموزشی دیگر نباشیم که ممکن است اشکال داشته باشند. سعی کنید ویدئو های مثبت که در وب سایت موفقیت و یا سایر صفحات مجازی وجود دارد را برای دیگران به اشتراک بگذاریم و در فرهنگ سازی شریک باشیم. اگر به این اصول پایبند باشیم جو جامعه آرام می شود و زندگی خودمان رویایی می شود.

جذب ثروت و برنامه ریزی و فرهنگ سازی

قانون جذب و برنامه ریزی و اهمیت آن در بقا

قانون جذب و برنامه ریزی بلند مدت را  در همه ابعاد زندگی از جمله کسب و کار، خانواده و دوستان باید رعایت کنیم. نگاه از بالا به مسائل و پیش بینی اتفاقات همواره برای برنامه ریزی بلند مدیت لازم است و برنامه ریزی بلند مدت نیز برای بقای ما ضروری است. برای درک اهمیت قانون جذب و برنامه ریزی و اهمیت آن در بقا به این داستان مستند کوتاه در مورد کوچ پرستوها دقت کنید. زمانی که یک سلسله پرستو حرکت می کنند تا از جای سرد به جای گرم مهاجرت کنند. آن ها به چند گروه تقسیم می شوند. گروه پیشتاز گروهی است که زودتر از بقیه حرکت می کنند و از اقیانوس عبور می کنند. به دلیل پهناور بودن اقیانوس، بال پرستوها خسته می شود و می افتند و می میرند. گروه بعد که پشت سر آنها می روند در راه بر روی جنازه گروه پیشتاز استراحت می کنند و بعد به مقصد خود می رسند. اگر گروه پیشتازی وجود نداشت همه پرستوها در راه تلف می شدند اما این برنامه ریزی بلند مدت و پیش بینی پرستوهاست که سبب بقای آن ها می شود. در جامعه ما نیز تحصیل کرده ها گروه پیشتاز هستند. آنها می توانند با برنامه ریزی بلند مدت و ایجاد عادات و فرهنگ صحیح در جامعه پیشتاز شوند. بیایید احترام  به خانم ها و کودکان، کتاب خواندن، ورزش کردن، مهارت آموزی، فرهنگ مسخره نکردن و تشویق کردن را در بین مردم کسترش دهیم.

قانون جذب و برنامه ریزی و اهمیت کتابخوانی

وقتی به جوامع موفق نگاه می کنیم می بینیم که یکی از عادت های خوب مردمش کتاب خواندن است. کتاب خواندن یکی از اصول تفکر و برنامه ریزی بلند مدت است. کتاب خواندن را تحت هیچ شرایطی فراموش نکنید. مطالعه دارای فواید زیادی است و اگر تنها یک ضرر داشته باشد این است که برای جهل مضر است و غیر از آن برای همه ابعاد زندگی ما مفید است. جامعه را می توان با کتاب خواندن عوض کرد. وقتی کتاب می خوانیم؛ با دیدن انسان های موفق و امکاناتی که در زندگی دارد، ناراحت نمی شویم و نمی گوییم که چرا او این امکانات را دارد و ما نداریم. بلکه راه رسیدن به ثروت، از طریق قانون جذب و برنامه ریزی را یاد می گیریم. تمرکزتان را روی افراد موفق و پولدار بگذارید. یکی از ارکان خوشبختی ثروتمند بودن است. ویدئو های مثبت را به اشتراک بگذارید و این فرهنگ را در جامعه رواج داده و در مورد دیگران مثبت فکر کنیم.

جذب ثروت و برنامه ریزی و کتابخوانی
زندگی نامه بیل گیتس
کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب صوتی هفت عادت مردمان مؤثر
قانون جذب و برنامه ریزی و سخن پایانی

قانون جذب و برنامه ریزی ، مهمترین اصول و اهمیت آن در همه ابعاد زندگی در این مقاله به تفصیل بیان شد. برای ترویج قانون جذب و برنامه ریزی در جامعه باید مثبت باشیم و با اتحاد دست به دست هم دهیم. اتحاد نکته بسیار مهمی است. با نقل داستان پرستوها، اهمیت پیش بینی و آینده نگری را در قانون جذب و برنامه ریزی بیان کردیم. البته برای بقا، لازم نیست که مانند پرستوها خودمان را برای دیگران فدا کنیم. اما می توانیم حرف درست را به دیگران منتقل کنیم و نترسیم. به باهم بودن فکر کنیم و شاد باشیم. از پر اهمیت ترین کارهایی که می توانیم در مسیر قانون جذب و برنامه ریزی انجام دهیم، کتاب خواندن، اصل پیش بینی در مدیریت و برنامه ریزی بلند است. در این مقاله هم چنین از اصول مهمی که در قانون جذب و برنامه ریزی موظف به رعایت آنها هستیم از جمله مثبت بودن، احترام گذاشتن و انسان بودن صحبت کردیم. بر اساس تعاریف حقوقی، احترام به عقاید دیگران یعنی تا جایی که به کسی صدمه نزنیم می توانیم آنچه می خواهیم را انجام دهیم. با نگاه به آینده و رعایت این اصول قانون جذب و برنامه ریزی می توان گام بزرگی را در موفقیت برداشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *