قانون جذب چیست؟

قانون جذب چیست؟، یکی از اصلی ترین موضوعات موفقیت که در  عصر حاضر خیلی ها راجع به آن سخنرانی می کنند. هنر زندگی کردن و قانون جذب چیست؟ آیا قانون جذب واقعیت دارد؟ در این نوشتار به قانون جذب و معنای آن می پردازیم. اینکه آیا قانون جذب صحت دارد؟ و اینطور که همه در مورد آن صحبت می کنند آیا واقعیت دارد و عمل می کند؟ انسان ها در موقعیت های مختلف، نگاه های متفاوتی به زندگی دارند و مسائل مختلفی را تجربه می کنند. اکثر افراد فکر می کنند یک قانونی وجود دارد و شما با نوشتن آن به نتایج دلخواه خواهید رسید. در ادامه مقاله و در ویدیوی زیر با استناد به زندگی شخصی و تجارب استاد امیر محمد مک پور به پاسخ سوالات بالا  می پردازیم.

قانون جذب چیست؟ و زاویه نگاه

نکته بسیار مهمی که در زندگی و موفقیت وجود دارد این است که شما موضوعات و مسائل زندگی تان را چطور تحلیل می کنید یا به اصطلاح از کدام زاویه به مسائل نگاه می کنید. با چه عینکی دارید مسائل را بررسی می کنید؟ آیا قانون جذب وجود دارد؟ قانونی که انسان با استفاده از آن بتواند به هر موفقیتی برسد؟ قبل از تولید فیلم راز و همینطور کتاب آن که توسط راندا برن تهیه شد، خانم استرهیکس و همسرش به موضوع انرژی انسان که می تواند انرژی های مشابه را به سوی خود جذب کند، صحبت کرده بودند. قانون جذب می گوید انرژی های مشابه همدیگر را جذب می کنند. قانون جذب به قدرت ذهن انسان می پردازند. با یادگیری قانون جذب شما می توانید هر چیزی را که می خواهید به زندگی خود جذب کنید. مغز شما این توانایی را دارد که برای شما یک محیطی فوق العاده و بی نظیر را فراهم آورد.

قانون جذب چیست؟ و زندگی شخصی استاد امیر محمد ملک پور

خیلی ها می پرسند آیا قانون جذب واقعیت دارد؟ در پاسخ به این سوال تجربه شخصی افراد موفق می تواند بسیار کمک کننده باشد. میلیونرهای خودساخته ای که از صفر به صد رسیده اند. یکی از این افراد موفق استاد امیر محمد ملک پور است، که با استفاده از این قانون و عمل به آن به یک زندگی رویایی در بهترین شهر دنیا (وین) دست پیدا کرده است. استاد امیر محمد ملک پور از یک خانواده اصیل، با سواد و مذهبی بودند اما به دلیل یکسری مشکلات خانوادگی ایشان از استفاده از این موقعیت ها و شرایط خانوادگی محروم بوده اند. ایشان زندگی مشترکشان را از یک سطح متوسط، یک منزل 59 متری، یک اتومبیل پژو و تدریس خصوصی شروع کردند. فردی که آرزوها و ایده های بزرگی داشت، شاکرد اول دانشگاه بود اما هیچ راهی برای بروز پیدا نمی کرد. ایشان در حال حاضر در یک منزل چندین میلیون یورویی در بهترین شهر دنیا زندگی می کنند و راز موفقیت شان را آشنایی با یکسری اصول و تکنیک های موفقیت می دانند. در ویدیوی هنر زندگی کردن به طور کامل به تدریس این قوانین پرداخته اشت.

قانون جذب چیست؟ و باور

باور یکی از اصلی ترین راز اصول موفقیت و قانون جذب می باشد. خیلی از افراد وقتی با این قانون آشنا می شوند آن را باور نمی کنند، قبول نمی کنند که انسان تنها با قدرت ذهن خود می تواند به تمام خواسته هایش برسد. قانون جذب می گوید ” افکار تبدیل می شوند به اشیا” بنابراین هر فکری فرکانس یا انرژی دارد و بسته به نوع انرژی، شما در حال جذب انرژی های مشابه هستید. حتماً در زندگی روزانه خود تجربه کرده اید روزهایی که استرس دارید، نگران هستید، اتفاقات منفی بیشتری رخ می دهد و اصطلاحاً بلا می بارد. نقطه مقابل این هم صادق است. شما وقتی از این قانون استفاده می کنید و به نتیجه می رسید الگوهایی در ذهن شما ساخته می شود. شما باید این الگوها را پرورش دهید تا به نقطه ای برسید که قانون جذب را باور کنید. یکی از بهترین راه های کسب باور مطالعه زندگی انسان های موفق است. شما بدون استثنا خواهید دید حتی افراد موفقی که قانون جذب را نمی دانند هم از اصول این قانون پیروی می کنند. تنها راز قانون جذب در یک کلمه است: باور. قانون جذب به درون انسان بر می گردد و افکار او، شما همانی هستید که می اندیشید.

قانون جذب چیست؟ و تغییر نگرش

بگذارید تغییر نگرش را با یک داستان از پروفسور استفان کاوی است برایتان نقل کنیم: تغییر نگرشی را به خاطر می آورم که یک صبح یکشنبه در تراموی نیویورک تجربه کردم. مردم آرام نشسته بودند. بعضی روزنامه می خواندند، بعضی در افکار خود غرق بودند، بعضی نیز با چشمان بسته استراحت می کردند. محیطی سرشار از آرامش بود. ناگهان مردی با بچه هایس وارد تراموا شد. بچه ها چنان پر سر و صدا و افکار گسیخته بودند که بی درنگ کل فضا تغییر کرد.

مرد کنارم نشست و چشمانش را بست و گویی از وضعیت بی خبر بود. بچه ها مدام داد می زدند و چیز پرت می کردند و حتی روزنامه های مردم را می کشیدند و می قاپیدند. واقعا آزار دهنده بود و با همه اینها، مردی که کنارم نشسته بود کاری نمی کرد. امکان نداشت که آدم عصبی نشود. نمی توانستم باور کنم کسی بتواند آنقدر بی توجه باشد که بگذارد بچه هایش وحشیانه بدوند و خودش بدون ذره ای احساس مسئولیت هیچ کاری نکند. کاملاً معلوم بود که دیگران هم عصبی شده بودند. سرانجام که احساس کردم صبر و بردباری او غیر عادی است، به سوی او برگشتم و گفتم: «آقای محترم بچه هایتان واقعا افراد زیادی را ناراحت کرده اند، آیا ممکن است کمی آنها را آرام کنید؟»

مرد که گویا تازه متوجه موقعیت شده بود، نگاه خیره اش را بلند کرد و آرام گفت:« بله حق با شماست. به گمانم باید کاری بکنم. همین الان از بیمارستانی بر می گردیم که مادرشان یک ساعت پیش در آنجا مرد، نمی دانم به چه فکر کنم و نمی دانم چگونه با آن کنار بیایم»

آیا می توانید تصور کنید در آن لحظه چه احساسی داشتم، نگرشم عوض شد. چون زاویه نگاه من به موضع تغییر کرد. شما وقتی نگرشتان از درون و باورهایتان تغییر می کند، زندگی تان در بیرون و واکنش تان نسبت به مسائل هم تغییر می کند. قبل ار اینکه قانون جذب را قبول کنید یا رد کنید، در مورد آن تحقیق، مطالعه و فکر کنید. شما می توانید اطلاعات بیشتر را در همین وبسایت و ویدیوی هنر زندگی کردن ببینید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *