• قانون جذب و کنترل زندگی و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و کنترل زندگی و لزوم تغییر

  • قانون جذب و کنترل زندگی و اشتیاق و انگیزه

  • قانون جذب و کنترل زندگی و هماهنگی با کائنات

  • قانون جذب و کنترل زندگی و انتخاب مسیر درست

  • قانون جذب و کنترل زندگی و عامل بودن

  • قانون جذب و کنترل زندگی و مهمترین اصول

  • قانون جذب و کنترل زندگی و سخن پایانی

قانون جذب و کنترل زندگی

قانون جذب و کنترل زندگی و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و کنترل زندگی با بیان مهمترین اصول در این مقاله بررسی و تحلیل شده است. قانون جذب چه تاثیری در کنترل زندگی ما دارد؟ آیا یادگیری اصول کنترل زندگی می تواند به ما در رسیدن به آرزوهایمان کمک کند؟ مهمترین اصول برای کنترل زندگی چه هستند؟ بسیاری از افرد اصول اولیه قانون جذب و کنترل زندگی خود را نمی دانند و به همین دلیل دچار ناکامی می شوند. آنچه مسلم است این است که افراد به دلیل نا آگاهی از قانون جذب و کنترل زندگی ، در بسیاری از مواقع تصمیمات اشتباهی می گیرند. استاد امیر محمد ملک پور معتقد است که همه چیز پول نیست و لازم است تجربیات مثبت خود را در خصوص موفقیت و آرامش، با دیگران به اشتراک بگذاریم. چرا که بیان مهمترین اصول در قانون جذب و کنترل زندگی ، گاهی می تواند سرنوشت دیگران را تغییر دهد. به همین منظور مقالات رایگان وب سایت موفقیت جهت استفاده مفید، در دسترس همگان است. اگر می خواهید همه این مطالب را یکجا داشته باشید، می توانید ویدئوی هنر زندگی کردن را تهیه کرده و زندگی خود را در چهار بعد، تغییر دهید. این پکیج حس و حالتان را عالی خواهد کرد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و کنترل زندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و کنترل زندگی

قانون جذب و کنترل زندگی و لزوم تغییر

برای بدست گرفتن کنترل زندگی تان، گاهی لازم است تفکرات، عقاید و عادات خود را تغییر دهید. شنیدن داستان کشتی جنگی در اینجا خالی از لطف نیست. با خواندن این داستان متوجه خواهید شد که در قانون جذب و کنترل زندگی ، تغییر چه لزومی دارد. کشتی جنگی در دریا در حال حرکت بود. نوری کوچکی که به نظر می رسید کشتی کوچکی است را مقابل خود مشاهده کرد. ابتدا خدمه کشتی با علامت دادن به نور کوچک مقابل، از او می خواهند که مسیر خود را تغییر دهد. اما آن نور که به نظر می رسید کشتی کوچکی است، مخالفت می کند و به آنها می گوید که شما باید راه خود را تغییر دهید. خدمه به ناخدای کشتی جنگی اطلاع می دهند. ناخدا از این برخورد آشفته می شود؛ با نور کوچک ارتباط می گیرد؛ خود را معرفی می کند و از او می خواهد که مسیرش را تغییر دهد. اما آن نور کوچک باز هم امتناع می کند. ناخدا او تهدید به برخورد می کند و مجددا از او می خواهد که مسیرش را عوض کند. در اینجا نور کوچک پاسخ می دهد که ما فانوس دریایی هستیم و در صورتی که مسیر خود را تغییر ندهید به صخره برخورد خواهید کرد. خیلی از کسانی که روی حرف و عقاید خود محکم می ایستند و حاضر نیستند تحت هیچ شرایطی تغییر عقیده بدهند، یادآور این داستان هستند. کسی که می خواهد زندگی خود را عوض کند و اصول اولیه زندگی را نمی داند، هر کجا باشد به مشکل بر می خورد.

قانون جذب و کنترل زندگی و لزوم تغییر

قانون جذب و کنترل زندگی و انگیزه و اشتیاق

یکی دیگر از الزامات در قانون جذب و کنترل زندگی ، انگیزه و اشتیاق است. برای رسیدن به اهداف، انگیزه و اشتباق بالایی لازم است. این اشتیاق و احساس نیاز باید به گونه ای باشد که گویی رسیدن به هدفتان امری حیاتی و ضروری است. داستانی نقل می کنیم تا بهتر متوجه این مفهوم شوید. روزی شاگردی نزد خردمندی رفت از استاد خود پرسید چگونه می توانم من هم مانند شما به علم و خرد برسم؟ حوضی در آن نزدیکی بود. استاد به شاگردش اشاره کرد که نزدیک حوض شود. بعد سر شاگرد را درون آب فرو کرد. شاگرد شروع به تقلا کرد. در حالی که دست و پا می زند تلاش می کرد که خود را نجات دهد. استاد سرش را رها کرد و در حالی که شاگرد نفس نفس می زد از او پرسید: وقتی پایین بودی چه چیز بیشتر از همه می خواستی شاگرد جواب داد: هوا و اکسیژن. استاد گفت وقتی تصمیم گرفتی به خواسته ات برسی باید هدفت را به اندازه هوا و اکسیژن بخواهی. برای اینکه به خرد و دانش برسی باید به همان اندازه که زیر آب هوا می خواستی، همان قدر آن را بخواهی. اگر دنبال موفقیت هستید نگرانی و ترس مفهومی ندارد.

قانون جذب و کنترل زندگی و انگیزه و اشتیاق

قانون جذب و کنترل زندگی و هماهنگی با کائنات

شما می توانید در بهترین شرایط زندگی کنید. هر کس بگوید نمی توانید باور نکنید. دنیا قانونی دارد. تو همان هستی که می اندیشی. این جمله، قانون دنیا و کائنات است. همه افراد موفق مشکلات زیادی داشته اند و موانع زیادی سر راهشان بوده است. باید تلاش زیادی کنید که نکات موفقیت را یاد بگیرید و در زندگی بکار ببرید. برای به کار گیری قانون جذب و کنترل زندگی خود، با انرژی های اطرف و کائنات هماهنگ شوید. هنگامی که در هماهنگی با کائنات و جهان اطراف باشید، می دانید چگونه مشکلات را مدیریت و حل کنید. وقتی کسی سبب ایجاد مشکلی در زندگی تان شود و یا اینکه برنامه های شما را بهم می ریزد،  باید از قبل روی ذهنتان کار کرده باشید که اولا چنین آدم هایی کمتر به زندگی تان وارد شوند و سپس وقتی مساله ای پیش می آید، بلد باشید که چگونه آن مساله را مدیریت و رهبری کنید. اگر از قبل یاد نگرفته باشید و تمرین نداشته باشید نمی توانید با این مسائل مقابله کنید. پس باید بیاموزید که چکونه می توان مشکلات را مدیریت کرد.

قانون جذب و کنترل زندگی و هماهنگی با کائنات

قانون جذب و کنترل زندگی و انتخاب مسیر درست

یادگیری اصول قانون جذب و کنترل زندگی بسیار مهم است. به گونه ای که اگر این مسائل را یاد نگیرید، امکان دارد در انتخاب مسیر خود دچار تردید و خطا شوید. مثل این می ماند که مقصد شما شمال است، اما در حال رانندگی به سمت جنوب هستید. هرچه پیش می روید به مقصد نمی رسید. فکر می کنید که به سمت شمال می روید. اما در واقع از مقصد خود دور می شوید.  هر چه سریعتر بروید دورتر می شوید. اگر کسی کنار شما بنشیند و به شما مدام بگوید مثبت فکر کن تا برسی، فایده ای ندارد. اگر ندانید که چگونه از قوانین استفاده کنید و اصولی که بر جهان و مدیریت اطراف حاکم است را ندانید، آرامش نخواهید داشت. شما باید بتوانید به خواسته های خود برسید. خواسته هایی مانند زندگی در محیطی آرام و امن در حالی که اطرافیان، شما را دوست دارند. همه شما این قابلیت را دارید. وقتی در حالت آرامش هستید، فکر شما تصمیمات بهتری می گیرد.

قانون جذب و کنترل زندگی و انتخاب مسیر درست

قانون جذب و کنترل زندگی و عامل بودن

عامل بودن در قانون جذب و کنترل زندگی امری بسیار تاثیرگذار است. برای عامل بودن باید تلاش کنید شرایط مختلف را آنگونه که می خواهید کنترل کنید. یکی از راه های عامل شدن این است که سعی کنید محیط اطراف خود را با توجه به مسائل مثبت، سرشار از انرژی مثبت کنید. کار دیگری که برای عامل شدن باید انجام دهید این است که مطالعه کنید، ارتباطات  و سیاست های درست را یاد بگیرید، تا بتوانید با سیاست های درست با مردم برخورد کنید. وقتی کسی عصبانی است، اگر شما با او دعوا کنید، مفهومش این نیست که قوی هستید. ما به دنیا نیامده ایم که دیگران را تغییر دهیم. ریشه بسیاری از مشکلاتمان این است که وقتی کسی کار نادرستی انجام می دهد، ناراحت می شویم و گمان می کنیم ما باید به او بفمانیم که کارش اشتباه است. یاد بگیرید که در هماهنگی با دنیای اطراف و عامل باشید. وقتی این موارد را یاد می گیرید، خود را مجبور به حفظ ارتباط با انسان هایی که مانع موفقیتتان می شود نمی کنید. به عکس العمل ها و حرف های دیگران توجه نمی کنید و به کار خود ادامه می دهید.

قانون جذب و کنترل زندگی و عامل بودن

قانون جذب و کنترل زندگی و مهمترین اصول

جهان از انرژی ساخته شده است. اگر مثبت باشید، به درستی برنامه ریزی کنید، انرژی مثبت را در راه درست به کار بگیرید و مسیر درست را انتخاب کنید، آنگاه می توانید مطمئن باشید که در حال نزدیک شدن به هدف خود هستید. وقتی اصول را رعایت کنید و کارهای لازم را به موقع انجام دهید، سریع تر از آنچه فکر کنید، به نتیجه می رسید. این مفهوم تمام حرف های ویدئو هنر زندگی است. زندگی در همه جهات زیباست. مسائل و مشکلات همیشه پیش می آید؛ اما شما با قدرت خود می توانید آن ها را مدیریت کنید. با آرامش مسائل را مدیریت کنید. اگر عصبانی شوید، عملکر بدی خواهید داشت و از اهداف خود دور می شوید. با تامل و ادراک، درست عمل کنید. قانون جذب و کنترل زندگی به این معناست که در هر کنش و واکنشی، از قوه تخیل و تفکر خود استفاده کنید و با فکر و سیاست به درستی قدم بردارید.

قانون جذب و کنترل زندگی و مهمترین اصول
ویدیوی انرژی مثبت از طبیعت
ویدیوی جستجوی آرامش در طبیعت
ویدیوی حس خوب آرامش
قانون جذب و کنترل زندگی و سخن پایانی

قانون جذب و کنترل زندگی و چگونگی نیل به سمت هدف در این نوشتار بررسی شد. آموختیم برای موفقیت لازم است که کنترل زندگی خود را در دست بگیریم. در این مقاله هم چنین اصولی که در قانون جذب و کنترل زندگی ، موثر هستند نیز بیان شد. به طور کلی می توان گفت، برای به دست گرفتن کنترل زندگی و موفقیت باید جسم، فکر و ذهنتان تان سالم باشد. همچنین به روز بودن در زمینه رشته تخصصی تان و آگاهی از طریق مطالعه نیز کمک بسیاری برای پیشرفت به شما می کند. نکته مهم در قانون جذب و کنترل زندگی این است که بپذیرید شما به این دنیا نیامده اید که دیگران را تغییر دهید، بلکه آمده اید که از دنیا لذت ببرید. وظیفه شما در زندگی تان لذت بردن از لحظاتی است که خدا به شما داده است. از زیبایی های طبیعت لذت ببرید. اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در خصوص قانون جذب و کنترل زندگی بدست آورید و هم چنین اگر می خواهید بدانید چگونه می توانید آرامش و ثروت را کسب کنید، می توانید ویدئوی در هنر زندگی کردن را تهیه کنید تا پاسخ همه سوالات خود را بیابید و یاد بگیرید که چگونه سالم زندگی کنید، بدون دردسر پول در بیاورید و با آرامش زندگی کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *