• قانون جذب و چگونگی موفقیت و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و چگونگی موفقیت و قدرت افکار

  • قانون جذب و تغییر زندگی و انرژی های نهفته

  • قانون جذب و چگونگی موفقیت وقدرت ایمان

  • قانون جذب و چگونگی موفقیت وسخن پایانی

قانون جذب و چگونگی موفقیت و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و چگونگی موفقیت در این نوشتار بیان شده است. آیا می دانید چگونه می توانید با قدرت افکارتان به آنچه می خواهید دست یابید؟ آیا از قدرت ذهن و ایمان در جذب اتفاقات مثبت و منفی آگاهی دارید؟ مقاله قانون جذب و چگونگی موفقیت تلاش می کند به سوالات شما در این خصوص پاسخ دهد. در ابتدای فیلم راز می شنوید که افکار به اشیا تبدیل می شوند. شاید بهتر باشد بگوییم افکار شما به دنیایتان تبدیل خواهند شد. در سلسله مباحث ویدئو هنر زندگی شما علاوه بر یادگیری قانون جذب و چگونگی موفقیت می آموزید که چگونه فکرتان را به سمتی که می خواهید سوق دهید و به آنچه نمی خواهید، فکر نکنید. هم چنین شما در این پکیج می آموزید چگونه با قدرت افکارتان درآمدتان را چند برابر کنید. با دانستن قانون جذب و چگونگی موفقیت می توانید زندگی آرامی داشته باشید و با تمام آشفتگی ها، جنگ ها و اتفاقات ناگواری که در دنیا وجود دارد؛  باز هم روز به روز پیشرفت کنید، ویدئو هنر زندگی کردن را ببینید و مقالات رایگان وب سایت موفقیت را از صحبت های استاد امیر محمد ملک پور تهیه شده است را مطالعه نمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و چگونگی موفقیت

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و چگونگی موفقیت

قانون جذب و چگونگی موفقیت و قدرت افکار

همانطور که قبلا هم اشاره شد، افکار شما قدرتی فوق العاده دارد. به گفته اساتید فیزیک، اگر انرژی فکر یک انسان نرمال آزاد شود، قادر است آب اقیانوس آرام را ظرف دو ثانیه به جوش آورد. این مثال ساده نشان می دهد که چه مقدار انرژی نهفته در مغز یک انسان وجود دارد و قدرت ذهن تا چه حد قدرت دارد. به نظر می آید انرژی مغز انسان می تواند برق یک شهر را تولید کنید. شاید در فیلم ها دیده باشید مرتاضی با نگاه کردن به قطار و تمرکز، سبب توقف آن می شود. به گونه ای که چرخ قطار می گردد اما قطار جلو نمی رود. شاید به نظر بسیاری این اتفاق غیر ممکن باشد اما واقعیت این است که وقتی از قدرت افکار خود آگاه می شوید، متوجه خواهید شد که هیچ اتفاقی غیر ممکن نیست. پس از درک قانون جذب و چگونگی موفقیت در می یابید، ذهن انسان قادر به کنترل بسیاری از اتفاقات غیر قابل باور است.

قانون جذب و تغییر زندگی و انرژی های نهفته

همانطور که قبلا هم اشاره شد، افکار شما قدرتی فوق العاده دارد. به گفته اساتید فیزیک، اگر انرژی فکر یک انسان نرمال آزاد شود، قادر است آب اقیانوس آرام را ظرف دو ثانیه به جوش آورد. این مثال ساده نشان می دهد که چه مقدار انرژی نهفته در مغز یک انسان وجود دارد و قدرت ذهن تا چه حد قدرت دارد. به نظر می آید انرژی مغز انسان می تواند برق یک شهر را تولید کند. شاید در فیلم ها دیده باشید که مرتاضی با نگاه کردن به قطار و تمرکز بر آن، سبب توقفش می شود. به گونه ای که چرخ قطار می گردد اما قطار جلو نمی رود. شاید به نظر بسیاری، این اتفاق غیر ممکن باشد؛ واقعیت این است که وقتی از قدرت افکار خود آگاه می شوید، متوجه خواهید شد هیچ اتفاقی غیر ممکن نیست. پس از درک قانون جذب و تغییر زندگی در می یابید، ذهن انسان قادر به کنترل بسیاری از اتفاقات غیر قابل باور است.

قانون جذب و چگونگی موفقیت و قدرت ایمان

در بعضی ادیان دیده می شود که پیروانش بتی که از سنگ است را می پرستند و اعتقادشان به سنگ به اندازه است که حتی از چیزی که به نظر بی ارزش می آید، درخواست های بزرگی چون شفای بیمار می کنند. شاید عجیب به نظر برسد اما بسیاری از این افراد با این کار به آرزوهای خود می رسند. به راستی دلیل این امر چیست؟ آیا واقعا آن سنگ این قدرت را داشته که شفای مریضی را دهد؟ خیر این قدرت ذهن آن انسان است. این قدرت ایمان افراد است که در واقع به سنگ یا چیزهای دیگر قدرت می دهد. قدرت ایمان در مبحث قانون جذب و چگونگی موفقیت می گوید اگر از انرژی ایمان و افکار خود استفاده کرده و مثبت فکر کنید؛ قادر خواهید بود هر چیزی را بدست آورید. بر عکس این حالت نیز وجود دارد. اگر از چیزی بترسید و ترس سبب شود که افکار شما به سمت آن اتفاق یا رخداد ناخوشایند رود، آن را بیشتر به سمت خود جذب می کنید. مغز شما هر چیزی که توجه کنید و به آن انرژی دهید را برایتان جذب می کند.

قانون جذب و چگونگی موفقیت و قدرت ایمان
ویدیوی انرژی مثبت از طبیعت
ویدیوی جستجوی آرامش در طبیعت
ویدیوی حس خوب آرامش
قانون جذب و چگونگی موفقیت و سخن پایانی

قانون جذب و چگونگی موفقیت با بیان قدرت افکار و ایمان در این مقاله بررسی و تحلیل شد. اگر می خواهید همه اتفاقات در دنیا به نفع شما باشد قانون جذب و چگونگی موفقیت را فراگیرید. با دنبال کردن مقالات وب سایت موفقیت و ویدئو هنر زندگی کردن، مطمئن باشید که رسیدن به آرزوهایتان ممکن خواهد شد. با خود قرار بگذارید که فقط سه ماه مقالات و ویدئوها را در خصوص قانون جذب و چگونگی موفقیت دنبال کنید و متوجه تغییرات بسیاری در زندگی تان شوید. با دنبال کردن ویدئوها و عمل به توصیه های گفته شده به مدت سه تا شش ماه، قطعا، شاهد اتفاقات مثبت و خوشایند بسیاری در زندگی تان خواهید بود؛ چرا که ذهن شما به باور مثبت رسیده است. تمامی راهکارها و مطالبی که در سایت موفقیت می خوانید و یا در ویدئو هنر زندگی کردن خواهید دید تجربیات و آموخته های استاد ملک پور است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *