• قانون جذب و پشتکار و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و پشتکار و نقش انسان ها منفی

  • قانون جذب و پشتکار و هدف گذاری

  • قانون جذب و پشتکار و افراد موفق

  • قانون جذب و پشتکار و سخن پایانی

قانون جذب و پشتکار

قانون جذب و پشتکار و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و پشتکار را در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم تا راهنمایی باشد برای کسانی که به سوی موفقیت در حرکت هستند. قانون جذب و پشتکار چه رابطه ای با یکدیگر دارند؟ آیا موفقیت بدون تلاش و پشتکار دست یافتنی است؟ قانون جذب ، بر این موضوع تأکید می کند که هر آنچه در فکر و ذهن افراد است تحقق می یابد. ولی این نکته مهم است که بدانیم، باید در مسیر رسیدن به خواسته هایمان تلاش کنیم و پشتکار داشته باشیم. به این طریق آنچه را که با استفاده از قانون جذب بر آن متمرکز شده ایم به دست خواهیم آورد. در واقع پشتکار به معنای تلاش مداوم است. زمانی به معنای واقعی پشتکار دارید که شکست ها و موانع، شما را مأیوس نکنند و از تلاش مجدد باز ننمانید. آن چیزی که باعث تفاوت بین انسان ها می شود و برخی را به موفقیت رسانده و برخی را نه، میزان تلاش و پشتکار افراد است. پس مطمئن باشید، تلاش به همراه ذهن مثبت و متمرکز، ضامن پیروزی شما می باشد. تأکید بر اهمیت این موضوع و نمود تأثیر آن را می توانید در بخش های دیگر وبسایت موفقیت ، از جمله زندگی نامه افراد موفق مشاهده نمایید.

 مشاهده فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و پشتکار

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و پشتکار

قانون جذب و پشتکار و نقش انسان ها منفی

انسان های منفی نقش مخربی در زندگی ما دارند. اما آیا می توان انسان های منفی را کنار گذاشت؟ چگونه می توان تأثیرات منفی آن ها را خنثی نمود؟ هنگامی که ما بینش خود را اصلاح کنیم، سخنان و افکار منفی دیگران، تأثیر کمتری بر زندگی و تصمیمات ما خواهد داشت. اما تا زمانی که به آن مرحله از رشد برسیم، شاید بهتر باشد که روابط خود را با اینگونه افراد تا حد امکان کاهش دهیم. زیرا که آن ها می توانند انرژی ما را برای ادامه مسیر رسیدن به خواسته هایمان کاهش دهند. در بسیاری از موارد، اعمال و کارهای انسان های منفی عمدی نیست و از درونِ ضعیف آن ها نشأت می گیرد. کسانی که شاید در زندگی شکست ها و سختی های بسیاری را متحمل شده اند و اکنون نسبت به زندگی بدبین هستند. می توان این انسان ها را درک کرد و با کلام امید بخش، روح زخمی آن ها را التیام بخشید. اما برخی از اشخاص به عمد و از روی سوء نیت قصد ممانعت از پیشرفت شما را دارند. که در این حالت تا جای ممکن بهتر است از آن ها دوری کنید تا از اثرات منفی آن ها بر روی خود در امان بمانید. اشخاص منفی از هر دو گروه، می توانند جلوی تلاشتان را گرفته و موجب کاهش انرژی و انگیزه شما شوند. پس در حالی که قانون جذب و پشتکار را سرلوحه خود در زندگی قرار داده اید، بسیار مراقب عوامل تضعیف کننده نیز باشید.

قانون جذب و پشتکار و نقش انسان ها منفی

قانون جذب و پشتکار و هدف گذاری

افراد زیادی را می بینیم که با وجود تلاش و پشتکار بسیار، موفق نمی شوند. پس چطور تلاش را ضامن موفقیت می دانیم؟ نکته مهم این است که تلاش و پشتکار باید در جهت یک هدف مشخص باشد. اینگونه افراد همان هایی هستند که نمی دانند برای چه چیز تلاش می کنند و خواسته هایشان دقیقاً چیست. به این ترتیب این تلاش و پشتکار هدر می رود. اولین قدم در مسیر موفقیت این است که بدانیم، ما موفقیت را در چیزی تعریف کرده ایم و می خواهیم به کجا برسیم. هدف گذاری و برنامه ریزی بسیار مهم است. بدون داشتن هدف، پشتکار چه معنایی خواهد داشت؟ و بدون برنامه ریزی، تلاش به چه میزان مؤثر خواهد بود؟ وقتی که شما هدف های خود را از روی آگاهی و بینش انتخاب می کنید، سپس باید آن ها را اولویت بندی کرده و برای رسیدن به آن برنامه ریزی  کنید. در این صورت، تمام افکار و نیروی شما بر آن ها متمرکز شده و در نتیجه تلاش شما نیز معنا می یابد. بنابراین مهمترین نکته در تأثیرگذاری قانون جذب و پشتکار ، داشتن اهداف دقیق و مشخص است.

قانون جذب و پشتکار و هدف گذاری

قانون جذب و پشتکار و افراد موفق

همانطور که در بالا نیز بدان اشاره شد، فرق بین افراد موفق و ناموفق، در میزان پشتکار آن هاست. افراد موفق همان کسانی هستند که وقتی تمام مشکلات بر سر راهشان قد علم می کنند، از تلاش خود دست نمی کشند. این همان دلیل محکمی است که منجر به موفق بودن آن ها شده و گرنه نا امیدی و دست از تلاش کشیدن ساده ترین راهی است که اغلب افراد در این مواقع انتخاب می کنند. بله کاملاً درست است، انسان ها انتخاب می کنند که نا امید شوند، انتخاب می کنند که تلاش نکنند و به همین ترتیب انتخاب می کنند که موفق نباشند! انسان های موفق، همان کسانی هستند که هیچ مانعی قدرتمندتر از نیروی روحی آن ها نیست. افرادی که در اوج مشکلات و سختی ها، دست از تلاش نمی کشند و می دانند تنها به واسطه پشتکار و اراده، می توانند پیروز باشند. انسان های موفق اهمیت قانون جذب و پشتکار را درک کرده اند و به خود و قابلیت هایشان باور دارند.

چنانچه در خصوص این مقاله و موضوع قانون جذب و پشتکار ، پیشنهاد یا اطلاعات بیشتری دارید، شنیدن این نقطه نظرات برای ما مسرت بخش خواهد بود. شما می توانید نظرات خود را در انتهای همین صفحه از طریق بخش دیدگاه ها ارسال نمایید. همچنین می توانید ویدیوها و تصاویر خود را پیرامون این موضوع، از طریق بخش تصاویر ارسالی شما برای ما ارسال کنید تا با اسم و مشخصات خودتان در همین بخش نمایش داده شوند.

زندگی نامه مهران مدیری
کتاب صوتی اثر مرکب
کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر
سختی های زندگی و سخن پایانی

سختی های زندگی و ناملایمتی های روزگار موجب نارضایتی بسیاری از انسان ها شده است. کسانی که نمی دانند این مشکلات همان سنگ های سختی هستند که گوهر وجود را صیقل می دهند. و انسان ناپخته را به آدمی استوار و با تجربه مبدل می سازند. زندگی بدون سختی وجود ندارد و تصور نداشتن مشکلات یک تصویر غیر واقعی از جهان است. شاید گاهی اگر اندکی بینش خود را نسبت به هستی تغییر دهیم، موارد زیادی از لیست سختی های زندگی ما خارج شوند. این یک عادت معمول است که آدمی مشکلات خود را بزرگنمایی می کند، در صورتی که اهمیت آن در واقعیت بسیار کم تر است. همچنین از این مقاله آموختیم که سختی های زندگی نقاط عطفی در زندگی ما هستند که انگیزه رهایی از آن ها انرژی انسان را برای مقابله و تلاش دو چندان خواهد نمود. بنابراین اگر در حال حاضر با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنید، مطمئن باشید که با حفظ امید آینده ای روشن در انتظار شما می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *