• قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و اهمیت زمان

  • قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و کلید سعادتمندی

  • قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و نیروی برتر

  • قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و اثرات ایمان

  • قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و سخن پایانی

قانون جذب و نقاط مثبت زندگی

قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و مقدمه ای بر آن

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و نقاط مثبت زندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و نقاط مثبت زندگی

قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و اهمیت زمان

در طول تاریخ، مذاهب و مکاتب الهی برای بهتر شدن زندگی بشر، نقش مثبتی داشته اند. البته تا جایی که مورد سو استفاده برخی قرار نگرفته اند. بنابراین در بسیاری از مقالات سایت مشاهده می کنید که استاد ملک پور با استناد به آیات قرآن یا کتاب مقدسی چون انجیل سخن می گوید. برای درک بهتر اهمیت زمان در مبحث قانون جذب و نقاط مثبت زندگی به آیه ای از قرآن استناد می کنیم که می فرماید: “والعصر. قسم به زمان”. بزرگترین نکته این است که ما انسان ها در زمان شناوریم. هر لحظه ای که می گذرد، در هر وضعی که باشیم، عمر در حال گذر است و در زمان غوطه وریم. انسانی با 70 سال عمر، حدود 780 هزار ساعت عمر می کند. یک سوم این زمان را خواب است و بخش دیگری را در دوران نوزادی و کودکی است که تجربه مفیدی از زندگی ندارد، به سر می برد. یک انسان در طول 70 سال زندگی، حدود 400 هزار ساعت عمر مفید دارد. به خاطر بسپارید هر لحظه، به لحظه پایانی نزدیک می شویم.

قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و اهمیت زمان

قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و کلید سعادتمندی

برای دریافتن کلید سعادتمندی در مبحث قانون جذب و نقاط مثبت آیاتی چند از کلام خدا را می خوانیم و در آن اندیشه می کنیم. خداوند در آیه دوم سوره عصر می فرماید: “ان الانسان لفی خسر (همانا انسان در خسران است)” آنچه انسان ضرر می کند را در آیه قبل بیان کرده است، و آن زمان است. انسان هر لحظه، زمان خود را می بازد و زیان می کند. مگر کسانی که بعد از این دنیا، در دنیای زیباتری چشم باز کنند و در بهشت دیگری رستاخیز خواهند داشت. آنها در دنیا و آخرت سعادتمند هستند. در ادامه سوره عصر می خوانیم “الا الذین امنوا ( به غیر از کسانی که ایمان می آورند) و عملو الصالحات (و نیکی می کند)”. یکی از بزرگترین تکنیک های جذب، ایمان است. به این معنا که اگر ایمان داشته باشید، کسی از شما دفاع می کند. کسی که ایمان می آورد و عمل خوب و صالح انجام می دهد، زیان نمی کند. “و تواصو به الحق و تواصو به صبر” به حق عمل کنید و صبور باشید. اگر در راه درست قرار بگیرید، تفکر درست داشته باشید، بر هدف هایتان تمرکز کنید، اعمالتان بر پایه عمل صالح باشد و در پناه خدا باشید؛ قطعا می توانید زندگی زیبا داشته باشید و بزرگترین کلید این موفقیت، ایمان است.

قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و کلید سعادتمندی

قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و نیروی برتر

برخی دانشمندان مثل هاپکینز معتقدند که آنچه توانایی ها و قدرت را در انسان ایجاد کرده، ژنتیک است. در واقع جنگ بین ژن هاست و دنیا و کائنات، انسان را باهوش کرده است. نکته اصلی این است که نمی توان دقیق گفت آنچه از ما برتر است، چیست و از چه جنسی است؛ اما واضح است که ما قطعاً به چیزی برتر از خودمان وصل هستیم. کسی که همه دنیا را زیبا خلق کرده و ما را هم این چنین پیچیده و زیبا آفریده است. اکنون ما می خواهیم در مقاله قانون جذب و نقاط مثبت زندگی در مورد آن حرف بزنیم و بگوییم که چگونه می شود انسان در کنف حمایت او قرار گیرد. وقتی در حمایت او باشیم، هیچ کس حریف مان نمی شود. بیایید از این لحظه، به گونه ای زندگی کرده و در کنف حمایت کسی باشیم، که هیچ قدرتی برتر از او نیست. مگر برتر از خدا هست؟ تمام جهان به نیرویی بزرگتر وصل شده است.

قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و نیروی برتر

قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و اثرات ایمان

کسی که به درگاه خدا رو می آورد، حتی اگر فرعون باشد، حتما پاسخ خواهد گرفت. آنگاه که بنده خدا، به سمت او می آید، با همه وجود تضرع می کند و به خدا ایمان دارد، خداوند او را از درگاه خود نمی راند. چقدر زیباست که خداوند در قرآن هم فرموده “لا تقنطو من رحمت الله. ان الله یغفر الذنوب جمیعا”. در این راهی که هستیم باید با خدا باشیم. آن انرژی برتر، خدا، الله، نقطه اتکا یا هرچه اسمش را می گذارید، از لحظه ای که تصمیم به حرکت می گیریم، فقط به او تکیه کنیم و مطمئن باشیم اگر او با ما باشد، کس دیگری حریف مان نمی شود. در ویدئوهای هنر زندگی کردن، تکنیک هایی آموزش می دهیم تا بتوانید مغزتان را به گونه ای برنامه ریزی کنید، که تنها روی این موارد تمرکز کند. با فراگیری قانون چذب و نقاط مثبت زندگی، داشتن زندگی زیبا، لذت بردن از لحظه، بودن در کنار عزیزان و رسیدن به پول، ثروت و موفقیت، قطعا امکان پذیر است. تکنیک هایی وجود دارد که اگر به درستی فرا گیرید، وجودتان برای لذت بردن برنامه ریزی می شود. انسانی مانند عیسی مسیح، وقتی به این قدرت برتر وصل می شود، دم مسیحایی پیدا می کند و قادر به زنده کردن مردگان است. اگر خداوند بخواهد افراد دیگر هم به چنین قدرتی دست می یابند.

فیض روح القدس ار باز مدد فرماید   دگران هم بکنند آنچه مسیحا می کرد

ویدیوی انرژی مثبت از طبیعت
ویدیوی جستجوی آرامش در طبیعت
ویدیوی حس خوب آرامش
قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و سخن پایانی

قانون جذب و نقاط مثبت زندگی را در این نوشتار بررسی کردیم. سعی کنید راجع به این مسائل صحبت کنید و دانسته های خود را در خصوص قانون جذب و نقاط مثبت زندگی به اشتراک بگذارید. بیاموزیم که چگونه می شود که زندگی مان پر بار شده و در مشکلات و سختی ها روی پای خود بایستیم. شما می توانید با آگاهی از تکنیک های گفته شده در مقاله قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و همچنین تکنیک هایی که در ویدئو هنر زندگی کردن گفته شده، زندگی خود را تغییر دهید. همچنین می توانید دیگران را نیز از این تکنیک ها آگاه کنید. آنچه در مقاله قانون جذب و نقاط مثبت زندگی گفته شد، حاصل سال ها تحقیق و بررسی استاد امیر محمد ملک پور است. هر شب مدت 10 تا 15 دقیقه زمان بگذارید و با خانواده یا تنها، ویدئوهای انگیزشی را ببینید و در موردش صحبت کنید. مطمئن باشید این کار به شدت تاثیر گذار است و می تواند زندگی شما را تغییر دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *