قانون جذب و نقاط مثبت زندگی

قوانین جذب و نقاط مثبت زندگی، چه تکنیک هایی وجود دارد که مغز انسان به گونه ای برنامه ریزی شود که فقط انرژی مثبت تولید بکند؟ چه کاری می توان انجام داد که زندگی انسان به مانند یک تابلوی نقاشی باشد؟ به هرجایی که نظر می کنیم زیبایی باشد و در زیبایی ها زندگی کنیم؟ آیا راهی وجود دارد که زندگی انسان به گونه ای باشد که فقط از آن لذت ببرد؟ آدم های خوب و درستی سر راه انسان قرار بگیرد، با مسائل و مشکلات کمتری روبرو شود؟

ویدیو ای بسیار پر انرژی در ارتباط با تغییر زندگی را میتوانید در این بخش مشاهده نمایید

قانون جذب و نقاط مثبت زندگی و تکنیک های آن

هر روز یک زمانی را مثلا شبها به مدت 10 تا 15 دقیقه اگر متاهل هستید با همسرتان، اگر مجرد هستید در خلوت یا با خانواده تان کتاب بخوانید، ویدیو های موفقیت (هنر زندگی کردن) را ببینید و سپس در مورد آن بحث و گفتگو کنید. برای  اینکه مهم ترین درس موفقیت را بدانید برای شما مثالی از قرآن می آوریم؛ توجه داشته باشید که مذاهب و مکاتب الهی برای بهتر شدن زندگی انسان ها، نقش مثبتی را ایفا کرده اند. لطفاً به آیه زیر دقت کنید:

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خداوند همیشه بخشاینده همیشه مهربان

وَالْعَصْرِ ﴿۱﴾

و سوگند به عصر و زمان

إِنَّ الْإِنْسَانَ لَفِي خُسْرٍ ﴿۲﴾

همانا انسان در خسران و زیان است

إِلَّا الَّذِينَ آمَنُوا وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ وَتَوَاصَوْا بِالْحَقِّ وَتَوَاصَوْا بِالصَّبْرِ ﴿۳﴾

مگر آن کسانی که ایمان آوردند و کار نیکو کردند و یکدیگر را به پیروی راه حق فرا خواندند و یکدیگر را به صبر و شکیبایی دعوت کردند.

والعصر، قسم به زمان، زمان بزرگترین نکته ی موفقیت است، شما انسان ها در زمان شناورید. انسان در هرلحظه از زندگی و در هر شرایطی که باشد، عمر آن در حال سپری شدن است. توجه داشته باشید اگر بطور مثال انسانی که متوسط 70 سال زندگی می کند، تقریباً 700 هزار ساعت می شود. اگر یک سوم یعنی روزی 8 ساعت خواب را کم کنیم، تقریباً 400 هزار ساعت  می شود که زندگی می کنیم و هر لحظه، لحظه آن در حال سپری شدن است. توجه داشته باشید که هر لحظه در زمان شناوریم و به پایان نزدیک می شویم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *