• قانون جذب و مسیر موفقیت و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و مسیر موفقیت و مشکلات زندگی

  • قانون جذب و مسیر موفقیت و جی کی رولینگ

  • قانون جذب و مسیر موفقیت و امید به زندگی

  • قانون جذب و مسیر موفقیت و سخن پایانی

قانون جذب - مسیر موفقیت - راز موفقیت - اصول موفقیت در زندگی

قانون جذب و مسیر موفقیت و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و مسیر موفقیت ، در این مقاله توضیح داده می شود تا ذهنیت شما نسبت به این موضوع به درستی شکل بگیرد. آیا شما با مسیر موفقیت و فراز و نشیب های آن آشنایی دارید؟ آیا می دانید که در مسیر موفقیت، چه مشکلاتی ممکن است وجود داشته باشد؟ تأثیر قانون جذب در موفقیت چگونه خواهد بود؟ پاسخ این سوالات و سایر پرسش های مشابه در ادامه این مقاله وجود دارد و با مطالعه آن متوجه خواهید شد که مسیر موفقیت، یک مسیر مستقیم و بدون پیچ و خم نیست. تصور راحت بودن رسیدن به موفقیت، باعث می شود که بسیاری از انسان ها در همان ابتدای مسیر، با برخورد به اولین مانع نا امید شوند و دست از تلاش بکشند. به همین دلیل است که در این جهان وسیع و با همه فرصت هایی که در آن وجود دارد، همه افراد به آنچه که می خواهند، نمی رسند و تعداد انسان های موفق زیاد نیست. این مقاله در رابطه با قانون جذب و موفقیت نوشته شده است و پس از مطالعه آن می توانید به سایر مقالات وبسایت موفقیت مراجعه کنید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و مسیر موفقیت

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و مسیر موفقیت

قانون جذب و مسیر موفقیت و مشکلات زندگی

در مسیر زندگی و سفری که در پیش رو داریم، مشکلات و موانع بسیاری بر سر راه ما قرار می گیرند. این مشکلات همان موانعی هستند که دست و پنجه نرم کردن با آن ها، ما را قوی تر خواهد کرد. مشکلات را به حال خودشان رها نکنید و یا حل نشده باقی نگذارید. برای موانع می بایست یک راه حل بیابید، یک راه حل عملی و یا در برخی موارد راه حل فکری. شاید می پرسید که راه حل فکری چیست؟! برای پاسخ دادن به این پرسش، گفته ای از انیشتین را به شما یادآور می شویم. این دانشمند بزرگ معتقد است که مشکلات در همان سطح فکری که ایجاد شده اند، برطرف نمی شوند. زیرا که گاهی این بینش و نگرش ما نسبت به مسائل است که آن ها را مانع می پندارد. همه انسان هایی که به موفقیت های چشمگیر رسیده اند، سختی هایی را در زندگی خود متحمل شده اند، که بیشتر آن موقعیت ها برای شما حتی غیر قابل تصور است. اما آن ها توانسته اند بر آن شرایط غلبه کنند، بنابراین شما نیز خواهید توانست.

قانون جذب - مسیر موفقیت - راز موفقیت - اصول موفقیت در زندگی - مشکلات زندگی

قانون جذب و مسیر موفقیت و جی کی رولینگ

آیا کتاب های هری پاتر را خوانده اید؟ تا به حال درمورد زندگی نویسنده این مجموعه بی نظیر اندیشیده اید؟ زندگی جوآن رولینگ ، نویسنده سری کتاب های مشهور هری پاتر، پر از فراز و نشیب است. او که هم اکنون از جمله معدود کسانی به شمار می رود که از طریق نویسندگی به چنین ثروتی دست یافته، در مصاحبه های خود از دورانی یاد می کند که شاید بر اساس هر نوع استانداردی جزو ناموفق ترین افراد بوده است. فقر و تنهایی او در دوران جوانی مانع موفقیت او نشده و اکنون جزو ثروتمندان جهان به شمار می رود. زندگی نامه جی کی رولینگ درس بزرگی است برای کسانی که شرایط بد زندگی خود را عامل ناموفق بودن خود می دانند. واقعیت این است که آنچه باعث تمایز میان افراد می شود، تلاش و اراده آن ها است. به یاد داشته باشید، کسانی که تلاش نمی کنند، موقعیت های خوب را نیز از دست خواهند داد.

قانون جذب - مسیر موفقیت - راز موفقیت - اصول موفقیت در زندگی - جی کی رولینگ

جوآن رولینگ در 31 ژانویه 1965 در ییت انگلستان متولد شده و نام مستعار جی کی رولینگ را با اقتباس از نام مادر بزرگ خود کاتلین برای نوشته هایش برگزیده است. پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه اکستر انگلستان، رولینگ برای تدریس زبان انگلیسی به پرتغال می رود. در آنجا با یک روزنامه نگار پرتغالی به نام ژورگه آرانتس ازدواج می کند.  ازدواج آن ها پس از مدت کوتاهی به طلاق می انجامد و جوآن به همراه دخترش به نام جسیکا به ادینبورگ نقل مکان می کند. او در حالی که مادری تنها بوده، شغل خود را از دست می دهد و در تأمین مخارج خود و فرزندش دچار مشکل می شود. در همان دوران، در طی یک سفر از منچستر به لندن و در حالی که قطارش تأخیر داشت؛ ایده کتاب هری پاتر به ذهنش خطور می کند. مجموعه ای که بعدها چندین جایزه را به خود اختصاص داده و بیش از 500 میلیون از نسخه آن به فروش می رسد.

قانون جذب - مسیر موفقیت - راز موفقیت - اصول موفقیت در زندگی - جی کی رولینگ

قانون جذب و مسیر موفقیت و امید به زندگی

وقتی که قدم در راه رسیدن به آرزوها و هدف های خود می گذارید، اتفاقات گوناگونی رخ می دهد که می تواند شما را از ادامه مسیر بازدارد. اما این شمایید که با حفظ امید و انگیزه خود، استوار هدفتان را دنبال خواهید کرد. امیدواری یکی از مهمترین خصلت های انسان های موفق به شمار می رود. این ویژگی همچون کلیدی است که بسیاری از درهای بسته پیش روی ما، در مسیر موفقیت را باز می کند. این کلید همچون سایر کلیدهای موفقیت، از درون ما و از افکار ما شکل می گیرد. هیچ کس و هیچ عامل بیرونی نمی تواند در ما امید و انگیزه ایجاد کند و اگر هم بتواند، تأثیر آن لحظه ای و کوتاه مدت خواهد بود. اگر شکست های پی در پی انگیزه شما را گرفته است، از همین امروز باز مشعل امید را روشن کنید. به خود و توانایی هایتان باور داشته باشید، تنها کسی که یاور واقعی شما و عامل موفقیت شماست، اول خودتان هستید و بعد خدای متعال. بدانید در رابطه با قانون جذب و مسیر موفقیت، امید نقشی اساسی را ایفا می کند و بدون آن رسیدن به مقصد و آنچه شما می خواهید عملی نخواهد بود. شما می توانید زمانی که در یک طبیعت زیبا هستید، در رابطه با این موضوع صحبت کرده و ویدیویی ضبط نمایید. سپس در قسمت تصاویر ارسالی شما آپلود کنید، تا در همان قسمت به نمایش گذاشته شود.

زندگی نامه بیل گیتس
کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب صوتی هفت عادت مردمان مؤثر
قانون جذب و مسیر موفقیت و سخن پایانی

قانون جذب و مسیر موفقیت موضوعی بود که در این مقاله بدان پرداختیم. دانستیم که مسیر رسیدن به خواسته ها و آرزوهایمان یک راه پر پیچ و خم است. مسیری که در طی آن گاهاً مشکلات و موانع سختی وجود خواهد داشت. اما ما می توانیم با تغییر الگوهای نامناسب فکری خود و افزایش قدرت روحیمان این مشکلات را شکست داده و به مسیر خود ادامه دهیم. تمامی انسان های موفق در زندگی مشکلاتی داشته اند که با حفظ امید و انگیزه توانسته اند، بر آن ها غلبه کنند و به نقطه ای برسند که امروز الگوی بسیاری از افراد باشند. در این مقاله مختصری در رابطه با جی کی رولینگ و زندگی او نیز گفته شود. شاید اکثر شما او را به واسطه کتاب های هری پاتر بشناسید. این شخص که در زندگی خود به حدی از فقر و تنهایی می رسد که حتی به فکر خودکشی نیز می افتد، با نوشتن این مجموعه به چنان شهرت و ثروتی می رسد که اکنون از جمله زنان ثروتمند جهان است. بنابراین امیدوار باشید و آماده چالش های مسیر موفقیت، هر چقدر مشکلات بیشتر شود، موفقیت شما نیز بزرگتر خواهد بود. شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در مورد این مقاله و موضوع قانون جذب و مسیر موفقیت، در قسمت دیدگاه ها برای ما و سایر خوانند گان یادداشت کنید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *