• قانون جذب و مثبت اندیشی و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و مثبت اندیشی و حقایق ذهن

  • قانون جذب و مثبت اندیشی و موثرترین تکنیک

  • قانون جذب و مثبت اندیشی و تفاوت نگرش

  • قانون جذب و مثبت اندیشی و سخن پایانی

قانون جذب و مثبت اندیشی

قانون جذب و مثبت اندیشی و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و مثبت اندیشی موضوع بررسی شده در این مقاله است. مثبت اندیشی چگونه می تواند آرامش ما را فراهم آورد؟ قانون جذب و مثبت اندیشی چه تاثیری در موفقیت دارد؟ مثبت اندیشی همواره سبب جذب اتفاقات مثبت در زندگی خواهد شد. این حقیقتی است که بسیاری از افراد موفق به آن باور دارند و بر اساس این باور توانسته اند، قانون جذب و مثبت اندیشی را همواره در زندگی خود به کار بگیرند. ضمیر ناخودآگاه، ذهن و اندیشه های ما انسان ها، توانایی های بسیار بزرگی دارد. به گونه ای که با تمرکز بر یک اتفاق یا شی می توان آن را در زندگی جذب کرد. سوالی که در اینجا مطرح است این است که چگونه می توان اندیشه و ذهن خود را به گونه ای تربیت کرد که فقط موارد و اتفاقات مثبت را جذب کند و از منفی بافی و گرایش به منفی خودداری کرد؟ در این مقاله با یکی از کاربردی ترین تکنیک های موثر در قانون جذب آشنا خواهید شد. برای دریافتن تکنیک های کاربردی بیشتر در خصوص قانون جذب و مثبت اندیشی ، سایر مقالات وب سایت موفقیت را مطالعه فرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و مثبت اندیشی

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و مثبت اندیشی

قانون جذب و مثبت اندیشی و حقایق ذهن

یکی از حقایق علمی در مورد ذهن این است که ذهن انسان به صورت ناخوداگاه به سمت افکار منفی گرایش دارد. در واقع اتفاقات تلخ بیشتر از اتفاقات خوشایند در ذهن ما می مانند. یکی دیگر از واقعیت های علمی، تاثیر قانون جذب، بر اشیا و اتفاقات است. به این معنا که اگر شما بر امری تمرکز کنید، آن را به زندگی خود جذب می کنید. در نتیجه او دو حقیقت علمی، که مربوط به عملکرد ذهن ما هستند، می توان گفت افکار مثبت، اتفاقات مثبت را جذب می کند و افکار منفی اتفاقات منفی. قبل از شروع هر تکنیکی در قانون جذب و مثبت اندیشی ، لازم است حقایق ذهن خود را بدانیم و سپس به دنبال راه حل باشیم. نکته مهم در خصوص موفقیت این است که ما باید ذهن خود را به گونه ای تمرین دهیم و تربیت کنیم که بتواند با توجه به تمرکز بر امور مثبت، اتفاقات مثبت و موفقیت را جذب کند. ذهن انسان بسیار فعال است و مسائل مختلفی در آن وجود دارد.

قانون جذب و مثبت اندیشی و حقایق ذهن

قانون جذب و مثبت اندیشی و موثرترین تکنیک

یکی از تکنیک های مهم در زمینه قانون جذب و مثبت اندیشی ، مشاهده و تمرکز بر زیبایی هاست. اگر از الان به دیدن و توجه به زیبایی ها عادت کنید، می توانید انرژی مثبت را در خود افزایش دهید. این کار را مدام تکرار کنید و ذهن خود را تمرین دهید که در هر حالی، فقط اتفاقات مثبت را ببیند. خود را در محیط مثبت قرار دهید. فضایی که به شما کمک می کند که انرژی مثبت دریافت کنید. مانند طبیعت یا جمع کسانی که دوستشان دارید. اگر احساس خوبی داشته باشید به این معناست که در مسیر درستی هستید. انسان وقتی فقط چند لحظه در فضای پر از غم و اندوه بسر ببرد، ذهن او احساس منفی را جذب می کند و دید شما نیز منفی می شود. به مجرد اینکه شاهد اتفاقات منفی بودید، ذهنتان شروع به جذب کردن می کند. اجرای تکنیک قانون جذب و مثبت اندیشی به شما کمک می کند که ذهنتان کمتر به دنبال جذب احساسات منفی باشد. کلمات مثبت را مدام برای خودمان تکرار کنیم. حتی هنگام راه رفتن و تلاش کنید زیبایی ها را ببینید. چیزهای منفی را فراموش کنید و تمرکز خود را بر روی امور مثبت بگذارید. فقط و فقط مثبت ببینید. باور کنید که دنیای اطرف و زندگی شما مثبت است. در صفحه تصاویر ارسالی شما می توانید تجربیات دیگران را ببینید و در صورت تمایل از تجربه خود نیز سخن بگویید. سپس ویدئو خود را در این صفحه آپلود کنید.

قانون جذب و مثبت اندیشی و موثرترین تکنیک

قانون جذب و مثبت اندیشی و تفاوت نگرش

همانطور که ذکر شد، قانون جذب و مثبت اندیشی می تواند سبب موفقیت ما شود و در مقابل تفکرات منفی سبب جذب اتفاقات منفی خواهد شد. برخی از افراد در این گونه مواقع می گویند که محیط اطراف منفی است و به همین دلیل نمی توانند به اتفاقات مثبت بیندیشند. در پاسخ به این افراد باید گفت که هر چه قدر هم که در محیط های منفی قرار بگیرید، با تمرین و تکرار راهکارهای ارائه شده، تا جایی که می توانید، تلاش کنید به اتفاقات مثبت فکر کنید. تفاوت نگرش افراد سبب پیروزی یا شکست آن ها می شود. در واقع اگر نگرش شما نسبت به محیط مثبت باشد، فرصت لذت بردن بیشتری از زندگی خواهید داشت. به این مثال توجه کنید: فرض کنید به یک مهمانی می روید، زمانی که وارد مهمانی می شوید انسانی با دید منفی می بینید که فقط خرابی ها را می بیند، مشکلی اگر پیش بیاید آن مشکل را به همه جامعه بسط می دهد و معتقد است همه جا و همیشه مشکل وجود دارد. از غذا، موسیقی و همه چیز ایراد می گیرد. در مقابل یک انسان دیگر در مهمانی است که از همه چیز لذت می برد و تا انتهای مهمانی با همه می خندد و شاد است. کدامیک از این افراد به شما احساس بهتری می دهد؟ این بستگی به این دارد که شما جز کدام دسته باشید. تفاوت نگرش این دو نفر، سبب شد که یکی از مهمانی لذت ببرد و دیگری خیر.  برای اینکه در مدار موفقیت و خوشبختی قرار بگیرید سعی کنید جز گروهی باشید که زیبا می بیند.

قانون جذب و مثبت اندیشی و تفاوت نگرش

زندگی نامه بیل گیتس
کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب صوتی هفت عادت مردمان مؤثر
قانون جذب و مثبت اندیشی و سخن پایانی

قانون جذب و مثبت اندیشی به همراه بیان موثرترین راه کار در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت. برای اینکه قدرت های ذهن و قدرت های ناخودآگاه شما فعال شود، سعی کنید فقط زیبایی ها را ببینید. قانون جذب و مثبت اندیشی تنها با تمرین و تکرار امکان پذیر است. از آنجا که ذهن انسان به طور پیش فرض به منفی ها گرایش دارد، لذا باید به دنبال راه کاری برای تقویت ذهن در جهت مثبت اندیشی باشیم. قطعا قانون جذب و مثبت اندیشی ، از طریق تغییر نگرش و توجه و تمرکز بر زیبایی ها امکان پذیر است. به همین دلیل است که ویدئوهای مثبت از زیبایی ها برای شما قرار می دهیم. تا شما بتوانید با دیدن زیبایی های بیشتر، ذهن خود را به دیدن زیبایی ها و اندیشیدن به آن ها تمرین دهید. شما با به کار گرفتن قانون جذب و مثبت اندیشی، ممکن است بتوانید افرادی منفی باف اطرافتان را نیز تحت تاثیر قرار دهید و به آن ها نیز کمک کنید.
زندگی زیباست ای زیبا پسند زنده اندیشان به زیبایی رسند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *