• قانون جذب و راز موفقیت و مقدمه ای بر آن

 • قانون جذب و راز موفقیت و تعریف موفقیت

 • قانون جذب و راز موفقیت و قانون کائنات

 • قانون جذب و راز موفقیت و تاثیر ارتعاشات ذهن

 • قانون جذب و راز موفقیت و چهره انرژی

 • قانون جذب و راز موفقیت و توانایی ها

 • قانون جذب و راز موفقیت و هدف زندگی

 • قانون جذب و راز موفقیت و منبع انرژی

 • قانون جذب و راز موفقیت و سخن پایانی

قانون جذب و راز موفقیت و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و راز موفقیت را در این نوشتار بررسی کرده و شرح دادیم. به راستی راز موفقیت در چیست؟ موفقیت چه تعریفی دارد و چگونه می توان قانون جذب و راز موفقیت را فرا گرفت؟ اگر به پاسخ این سوالات علاقه مند هستید این مقاله را کامل بخوانید و ویدئوی استاد امیر محمد ملک پور را نیز مشاهده کنید. اصولی که در این مقاله گفته شده، اصول اساسی قانون جذب و راز موفقیت است. بنابراین مرور چند باره این اصول می تواند برای شما نتایج بسیار خوبی را به بار آورد. این مقاله چکیده موفقیت و راز موفقیت است و توسط بسیاری از افراد موفق از جمله استاد ملک پور نیز امتحان شده و نتایج مثبت بسیاری از این روش ها گرفته شده است. وب سایت موفقیت موسسه ملک پور همواره در تلاش است با ارائه اطلاعات رایگان در پیشرفت و موفقیت علاقه مندان  کمک نماید. در مقاله قانون جذب و راز موفقیت متوجه خواهید شد که موفقیت چیست و چگونه می توان به آن دست یافت.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و راز موفقیت

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و راز موفقیت

قانون جذب و راز موفقیت و تعریف موفقیت

آیا تا به حال فکر کرده اید که موفقیت چیست؟ تعاریف متفاوتی از این واژه پر طرفدار در بین افراد وجود دارد و هر کس بنا به افکار و خواسته های خود تعریف متفاوتی از موفقیت دارد. اما به واقع می توان گفت شاد بودن و لذت بردن از زندگی، موفقیت یک فرد را مشخص می کند. کسی که ثروت فراوان دارد اما شاد نباشد، قطعا از کسی که ثروت کمی دارد اما با داشته های خود خوشحال است، کمتر به موفقیت رسیده است. شاد بودن موفقیت است و راز آن ، راز تفکر است. خیلی از افراد از داشته های خود لذت نمی برند یا حداقل می توان گفت کمال لذت را نمی برند. دلیل این امر چیست؟ وقتی آدم به خدا اعتقاد پیدا کند و قانون جذب و راز موفقیت را کشف کند دیگر به هیچ کس و هیچ چیز نیاز ندارد. این به تفکر شما برمی گردد.

قانون جذب و راز موفقیت و قانون کائنات

احتمالا شما هم به این اصل اعتقاد دارید که هر چیز در دنیا یک علتی دارد و هر چیزی در این دنیا اتفاق می افتد، بر اساس یک سری از قوانین است. هیچ چیز اتفاقی و بی علت نیست. اینکه شما در حال خواندن مقاله قانون جذب و راز موفقیت هستید، بر اساس جذبی است که خودتان داشته اید و خواسته کسی که این لحظه را برای شما رقم زده است. هیچ تصادفی در دنیا وجود ندارد و پشت هر اتفاقی، قانون علت و معلول است. پس سعی کنید از این مقاله برای نیل به موفقیت استفاده کنید. وقتی دانشمندان دل ذرات  و اتم ها را شکافتند، مشاهده کردند که چیزی جز نوترون، الکترون و پروتون وجود ندارد. در واقع در اتم، هسته ای است که ذره دیگری دور آن می گردد. جهان هستی که در آنیم نیز از این ذرات تشکیل شده است. اگر دل ذرات را باز کنیم، یکی بار مثبت و یکی بار منفی دارد و هر دو در واقع ارتعاش است. پس به واقع می توان گفت جهان اطراف ما از امواج و فرکانس تشکیل شده است و این امواج، در جهان هستی به سمت امواج و ارتعاشات شبیه به خودشان گرایش پیدا می کنند و این قانون جذب کائنات است.

 قانون جذب و راز موفقیت و قانون کائنات

قانون جذب و راز موفقیت و تاثیر ارتعاشات ذهن

در ادامه باید گفت در نتیجه هر فکر در ذهنتان، کل وجودتان انرژی ای از خود ساطع می کند. اما بزرگترین قسمت در وجود شما که انرژی تولید می کند، ذهن و افکار شماست. افکار شما در واقع زندگی شما را تشکیل می دهند. اگر دلگیر و غمگین باشید، افکاری از ذهن شما می گذرد که سبب ایجاد امواجی در ذهن شما می شود. امواجی که در ذهنتان بوجود می آید از آن خارج شده و در کائنات می گردد. این امواج در جریان جستجوی خود، ارتعاشات از جنس و ماهیت خود را پیدا می کند و برای شما جذب کرده و به دنیای شما می آورد. اگر احساسات شما حسادت، عصبانیت، ناراحتی یا خشم باشد، فرکانس یا ارتعاش منفی را به جهان اطراف مخابره می کنید و در مقابل، جهانی از انرژی و ارتعاش، این پیام منفی را از یکی از اعضای خود دریافت می کند. نکته مهم این است که جهان هستی قدرت تحلیل ندارد و به آنچه شما مخابره می کنید، پاسخی از همان جنس می دهد. شما چه چیز به جهان هستی مخابره کرده اید؟ همان به دنیای شما بر می گردد. با دانستن این مهم قانون جذب و راز موفقیت را بهتر درک خواهید کرد.

قانون جذب و راز موفقیت و چهره انرژی

در تمام هستی هیچ ماده ای وجود ندارد که از انرژی نباشد. به آنش نگاه کنید. یک ماده است ولی چهره انرژی پیدا کرده است. چوب که می سوزد ذات آتش است و انرژی که آزاد می شود در آتش تجلی می شود. تمام عالم از ماده یا انرژی و ارتعاشات تشکیل شده است و ماده نیز از انرژی تشکیل شده است. انرژی ها آرام آرام شکل پیدا می کنند و تبدیل به ماده می شوند. انرژی می تواند به همه موجودات زنده، انسان ها و مواد تبدیل شوند. چگونه ذهن انسان با دنیای اطراف در ارتباط قرار می گیرد؟ و چگونه آنچه را به دنیای اطراف مخابره می کند، دریافت کرده و برای شما ارسال می کند؟ علاوه بر مقاله قانون جذب و راز موفقیت ، ویدئو هنر زندگی کردن به طور مفصل به این مبحث پرداخته است. شما در هر لحظه با خدای خود و کائنات از طریق احساساتتان در ارتباط هستید ولی اگر در آرامش باشید و حس مثبت داشته باشید، جهان اطراف شما دقیقا از همان جنس احساسات و انرژی را برای شما می آورد.

قانون جذب و راز موفقیت و چهره انرژی

قانون جذب و راز موفقیت و توانایی ها

دانستیم هر چه فکر کنید، صورت بیرونی پیدا می کند. شما به چه چیز فکر می کنید؟ همان برای شما اتفاق می افتد. حتما تجربه کرده اید، بعضی روزها که حالتان خوب است، همه چیز خوب پیش می رود؛ اما بعضی روزها از صبح اتفاقات بد می افتد. این در واقع سلسله ارتعاشی شماست و امروزتان را تحت تاثیر ارتعاشات روزهای گذشته شما می سازد. شما می توانید با ایجاد یه سری ارتعاش و تمرکز و توجه کردن، آنچه می خواهید را بدست آورید. این جمله در واقع اصل قانون جذب و راز موفقیت است. اگر بر روی آنچه می خواهید، به صورت مداوم تمرکز کنید، شکل پیدا می کند. برخی از افراد با قدرت ذهن خود هیپنوتیزم می کنند، بعضی اشیا را به حرکت در می آورند. برخی دیگر هم با این انرژی بدون اینکه بدانند، در حال ساختن جهان خود هستند. در واقع ما در اشکال مختلف با این انرژی کار می کنیم. آنگاه که به اتفاقات منفی فکر می کنید، اتفاق می افتد. پس گله کردن فایده ای ندارد. خیلی از افراد موفق نیز با سختی، مشکلات و فضای منفی زیادی روبرو بوده اند، اما با آشنا شدن با قانون جذب و راز موفقیت توانسته اند جذب اتفاقات و نعمات مثبت را شروع کنند و زندگی خود را تغییر دهند.

قانون جذب و راز موفقیت و هدف زندگی

آیا تا به حال اندیشیده اید که هدفتان از زندگی چیست؟ اگر هدفتان از زندگی کردن، لذت بردن باشد، آنگاه می توان گفت به واقع زندگی می کنید. مادامی که کارهایی می کنید که فقط تایید دیگران را بگیرید و یا هدف زندگی تان را کسب ثروت قرار می دهید، زندگی نمی کنید. اگر کاری را دوست ندارید، خود را مجبور به انجامش نکنید. چیزی که باعث ناراحتی تان شود را قطع کنید. سعی کنید به چیزهایی فکر کنید که در آرامش زندگی تان تاثیر گذار است و از آنچه دارید خوشحال باشید. باور کنید که انرژی ای در این دنیا هست که از ما حمایت می کند و به همه چیز برکت می دهد. این انرژی خداوند بزرگ است. یکی از اشتباهات انسان ها برای رسیدن به موفقیت این است که فقط به دنبال پول و ثروت هستند. پول مهمترین و اصلی ترین در زندگی نیست. برخی از ثروتمندان، با تمام ثروتشان نتوانسته اند موفق و خوشحال باشند و سرنوشت خوبی نداشته اند. چرا که برای افزایش ثروت خود راه درستی در پیش نگرفته اند. قانون جذب و راز موفقیت به ما می گوید که احساس آرامش داشتن، زندگی در فضایی آرام، برکت داشتن پول، در حالت مثبت بودن و غلبه بر منفی ها مهم است.

قانون جذب و راز موفقیت و هدف زندگی

قانون جذب و راز موفقیت و منبع انرژی

انرژی ها در این جهان ما را فراگرفته اند و منبع همه انرژی ها خداوند است. تمام عالم هستی، متبلور در خداست و خداوند همه جا حضور دارد. اوست که از رگ گردن به ما نزدیک تر است. اگر این را درک کنید، خود را جزیی از وجود خدا می دانید و این راز خوشبختی و آرامش است. وقتی در شرایط سختی قرار می گیرید، بدانید قطعا خداوند توان مقابله با آن را در شما دیده است. فقط کافی است این ارتعاش را به جهان بدهید که از آنچه دارید راضی هستید و شکرگزار باشید. ایمان داشته باشید که خداوند در سختی ها کنار شماست. او بر همه چیز غالب است و به ما نیز قدرت داده است. از خداوند طلب برکت کنید و با این کار ارتعاش مثبت به دنیا ارسال کنید. وقتی از آنچه که دارید راضی و خوشحال باشید، برای زیبایی ها قدم بردارید و به خدای خود ایمان داشته باشید، آنگاه منبع انرژی را در اختیار دارید و قانون جذب و راز موفقیت را دریافته اید.

قانون جذب و راز موفقیت و منبع انرژی
کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین
زندگی نامه کارل بنز
کتاب صوتی هفت عادت مردمان موثر
قانون جذب و راز موفقیت و سخن پایانی

قانون جذب و راز موفقیت را در این نوشتار بررسی کردیم. در این مقاله از تعریف موفقیت شروع کرده و عواملی که سبب شناخت بهتر ما نسبت به قانون جذب و راز موفقیت می شود را بررسی کردیم. مهمترین چیزی که لازم است به خاطر داشته باشیم این است که خالق همه اصول و قوانین هستی، خداوند است. او که تنها حامی است، در واقع منبع آگاهی و انرژی است. حال با دانستن این مهم می توان گفت موفقیت چیزی جز حال خوب داشتن و شاد بودن نیست. قانون جذب و راز موفقیت نیز آرامش و شادی است. سعی کنید از لحظه لحظه زندگی تان و از کنار هم بودن ها لذت ببرید. با بکارگیری قانون جذب و راز موفقیت ، اهدافتان را در ذهنتان بسازید؛ مطمئن باشید که خارج از ذهنتان، صورت واقعی پیدا می کند. وقتی بابت داشته هایتان خدا را شکر می کنید؛ جهان هستی و خداوند تبارک و تعالی این پیام را دریافت می کند که شما از نعمت های خداوند بیشتر طلب می کنید و آنچه بخواهید را به شما عطا خواهد کرد.

1 پاسخ
 1. مآهسون عزیزی
  مآهسون عزیزی گفته:

  با سلام و عرض ادب و خدا قوت به تیم حرفه ای MIE
  مقاله و ویدیوی استاد ملکپور خیلی عالی بود درخواست داشتم اگر امکان داره در مورد موفقیت در کسب و کار که بیشتر به ارتباطات هم مربوط میشه همچین مقالاتی را تهیه نمایید. من مشاور فروش یکی از شرکت های ایرانی هستم ولی یک مدتی است که احساس می کنم در فروشم افت کرده ام به دنبال راز موفقیت در کسب و کار مخصوصا در حرفه فروشندگی و ارتباط با مردم هستم.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *