• قانون جذب و تعهد به خود و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و تعهد به خود و تمرکز بر هدف

  • قانون جذب و تعهد به خود و ایمان

  • قانون جذب و تعهد به خود و انتقال انرژی مثبت

  • قانون جذب و تعهد به خود و سخن پایانی

قانون جذب - تعهد به خود - تعهد داشتن

قانون جذب و تعهد به خود و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و تعهد به خود موضوع مهمی است که در این نوشتار مورد بررسی قرار می گیرد. آیا تاکنون به مسئولیت هایی که در قبال خودتان دارید توجه کرده اید و از این مسئولیت ها آگاه هستید؟ آیا می دانید در طول دوره قانون جذب، همواره باید به خودتان متعهد باشید؟ در مقاله قانون جذب و تعهد به خود ، متوجه خواهید شد که یکی از مهمترین مواردی که سبب می شود فرد از ادامه مسیر بازنماند، تعهدی است که به خود دارد. در کلاس های قانون جذب و آموزش تکنیک های موفقیت آقای دکتر ملک پور، یک از تمرین هایی که انجام می شود، عمل به تعهدات خود است. در قرآن کریم نیز خداوند با بیان جمله “اوفوا باالعقود” بر مساله وفای به عهد و پیمان تاکید کرده است. این تعهد می تواند به خداوند، سایر مردم و حتی خودتان باشد. قانون جذب و تعهد به خود به اهمیت پایداری و تلاش شما در زمینه قانون جذب می پردازد. از طریق مقالات وب سایت موفقیت موسسه ملک پور می توانید علاوه بر یادگیری تکنیک های موفقیت، قانون جذب و تعهد به خود را نیز فرا گیرید.

 فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و تعهد به خود

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و تعهد به خود

قانون جذب و تعهد به خود و تمرکز بر هدف

بر اساس جدیدترین سبک ها و متدهای مدیریت موفقیت، می آموزیم که شخصیت باید از درون تغییر کند و تغییر ظاهر انسان به تنهایی هیچ فایده و نتیجه ای در راه رسیدن به اهداف او ندارد. ما باید ذهن و تمرکزمان را بر روی نقاط مثبت و درست قرار دهیم و در پی یافتن راهی باشیم که از طریق آن بتوانیم مسیر دنیای خود را از اتفاقات منفی به سمت اتفاقات مثبت تغییر دهیم؛ و این تمام داستان قانون جذب و تعهد به خود است. آقای دکتر ملک پور مدرس دوره های قانون جذب و تکنیک های موفقیت ، تعهد به خود را راهی می داند که خودش نیز امتحان کرده و به نتیجه رسیده است. زمانی که شما این مسیر را شروع می کنید، می بایست در ابتدا از انسان هایی با افکار و عقاید منفی دوری کنید. این افراد چیزی برای انتقال به شما ندارند. گاهی ممکن است این آدم ها از نزدیکان شما باشند، صادقانه شما را دوست دارند و انسان های خوبی هستند اما وقتی در این راه با شما هم عقیده نباشند، سعی می کنند که شما را از عقاید و راهتان منصرف نمایند. بهتر است به سمت افرادی بروید که عقیده، تفکر و ایده هایشان با شما هماهنگ باشد و در راه رسیدن به اهدافتان شما را یاری کنند. با این تغییر کوچک، متوجه خواهید شد که بعد از مدتی در زندگی تان تغییرات بزرگی به وجود آمده است.

قانون جذب- تمرکز بر هدف - اهداف

قانون جذب و تعهد به خود و ایمان

وقتی انسان کارهای مفید انجام می دهد، در مسیری قرار می گیرد که احساس می کند مسیر را درست انتخاب کرده و هر روز به سمت جلو می رود. این سبب می شود وقتی به اطراف خود می نگرید، ببینید که دور تا دورتان زیباست و همه چیز آن طوری است که شما می خواهید. در ویدئوهای انگیزشی آقای دکتر ملک پور، بارها به شما توصیه شده است که از نا امیدی بپرهیزید. اصلاً نا امیدی را فراموش کنید و تمرکز خود را فقط بر روی امیدواری بگذارید. برای رسیدن به موفقیت برای هر کس راهی وجود دارد. انسان اگر نا امید شود، کافر شده است. فرد نا امید خدا را فراموش می کند. اما فرد امیدوار کسی است که با توکل بر پروردگار حول محور مثبتی در حال حرکت می باشد. به مقداری که شما خودتان را باور کنید، به خدای خود نیز ایمان پیدا می کنید. ایمان در بحث قانون جذب و تعهد به خود بسیار مهم و اساسی است.

قانون جذب - تعهد به خود - ایمان
زندگی نامه ایلان ماسک
زندگی نامه استیو جابز
زندگی نامه بیل گیتس

قانون جذب و تعهد به خود و انتقال انرژی مثبت

اگر شما تمام تمرین ها را انجام دهید، فرآیند تغییر حالات روحی و پیشرفت خود را متوجه خواهید شد. اگر شما هم یکی از افرادی هستید که در حال طی این دوره هستید، می توانید احوال و تغییرات خود را با افرد دیگری که تازه این مسیر را شروع کرده اند به اشتراک بگذارید و با اشتراک تجربیات مثبت خود به آنان کمک کنید، آتش امید و ایمان را در دل خود زنده نگاه دارند. شما می توانید یک فیلم ویدئویی از صحبت های خود تهیه کنید و تغییراتی که در طول این دوره در زندگی تان ایجاد شده است را به ما بگویید. از تجارب خود نیز برای ما بنویسید. تجاربی مانند اینکه اکنون چه حسی دارید و چگونه فکر می کنید. شما می توانید این ویدئو ها را در صفحه تصاویر ارسالی شما به اشتراک بگذارید. اگر از افراد تازه کار در مسیر قانون جذب و تعهد به خود هستید نیز توصیه می کنیم این ویدئو ها را مشاهده نمایید و انرژی مثبت را با ما تجربه کنید.

قانون جذب - تعهد به خود - انرژی مثبت
قانون جذب و تعهد به خود و سخن پایانی

قانون جذب و تعهد به خود، مبحثی بود که در این نوشتار مورد تحلیل قرار گرفت. در مبحث قانون جذب و تعهد به خود، توصیه می کنیم که اگر در کلاس های قانون جذب آقای دکتر ملک پور شرکت می کنید و یا ویدئو هنر زندگی کردن را تهیه کرده اید، تمرکز بر هدف، ایمان به خداوند، باور خود، مطالعه کردن و دریافت و انتقال انرژی مثبت را فراموش نکنید. قانون جذب و تعهد به خود را جدی بگیرید و مدام با خود تکرار کنید من به خودم متعهد شدم که بدنم را سالم نگاه دارم، روی ذهنم کار کنم و کتاب بخوانم. انرژی که در کائنات هست سبب پیشرفت شما خواهد شد. به امید روزی که شما هم از جمله افرادی باشید که هر روز به سمت امید و موفقیت حرکت می کنید. فراموش نکنید که به خودتان وفای به عهد کنید. شما در مقابل خود مسئولید و قانون جذب و تعهد به خود را همیشه و در همه مراحل و سختی های زندگی به خاطر داشته باشید. چرا که مسئولیت موفقیت تان به عهده خودتان است. زندگی تان را زیبا کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *