• قانون جذب و تحقق آرزوها و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و تحقق آرزوها و چگونگی آن

  • قانون جذب و تحقق آرزوها و تمرین های موثر

  • قانون جذب و تحقق آرزوها و معجزه شکرگزاری

  • قانون جذب و تحقق آرزوها و سخن پایانی

قانون جذب و تحقق آرزوها و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و تحقق آرزوها و چگونگی نیل به اهداف و آرزوها در این مقاله بررسی شده است. آیا شما به قانون جذب اعتقاد دارید؟ به نظر شما انسان می تواند آنچه را می خواهد جذب کند؟ تحقق آرزوها و قانون جذب چگونه به هم وابسته است؟ به گفته بسیاری از افراد موفق، با تمرکز بر روی اهداف، می توان به نتایج دلخواه دست یافت و این معنای قانون جذب و تحقق آرزوهاست. اما چگونه می توان این تمرکز را به درستی انجام داد؟ در ویدئو هنر زندگی کردن استاد امیر محمد ملک پور، این موارد به طور کامل توضیح داده شده است. در ویدئو زیر نیز استاد ملک پور که هم اکنون در تلاش برای اخذ دومین دکترای خود است و دفتر وکالت بین المللی خود را در کشور اتریش دارد، از روزی می گوید که یک دانشجوی حقوق اما با اهداف و آرزوهای بزرگی بوده است. ایشان تمرکز بر اهداف خود را در رسیدن به آرزوهایش بسیار موثر می داند. اگر به دنبال دریافتن پاسخ سوالات خود در خصوص قانون جذب و تحقق آرزوها هستید با مقالات وب سایت موفقیت موسسه ملک پور همراه باشید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و تحقق آرزوها

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و تحقق آرزوها

قانون جذب و تحقق آرزوها و چگونگی آن

می دانید رویاهایتان چگونه محقق می شود؟ فقط تمرکزتان را بر روی زیبایی ها بگذارید، خود را باور کنید و خدا را شاکر باشید. این یک جمله بیشتر نیست اما می توان گفت قانون جذب و تحقق آرزوها فقط و فقط با همین یک جمله امکان پذیر است. بابت هر آنچه امروز در اختیار دارید، شکر گزار باشید. شروع به مدح و تعریف از خوبی ها کنید. تمرکز خود را از انسان هایی که دوستشان ندارید و به مثبت شدن انرژی شما کمک نمی کنند، بردارید. تلاش کنید در کنار انسان هایی که دوستشان دارید و در جمع انسان های مثبت قرار بگیرید. یکی دیگر از کارهایی که برای تحقق آرزوهایتان، لازم است انجام دهید این است که از زیبایی ها لذت ببرید و خداوند را در هر حالی شکر گزار باشید. در واقع فرمول قانون جذب و تحقق آرزوها را می توان خودباوری، شکرگزاری و تمرکز بر اهداف دانست.

قانون جذب و تحقق آرزوها

قانون جذب و تحقق آرزوها و تمرین های موثر

یکی از تمرین های موثر در مسیر قانون جذب و تحقق آروزها این است که از آدم هایی که کاری جز انرژی منفی ندارند و مدام پشت سر دیگران حرف می زنند، دوری کنید و به سمت انسان هایی بروید که پر از انرژی مثبت اند؛ آنگاه خواهید دید که در زندگیتان چه تغییرات بزرگی بوجود می آید. تمرین دیگر برای تحقق آرزوهایتان این است که سه ماه همه مطالب قانون جذب را از طریق مطالعه کتاب های مرتبط، مطالعه مقالات سایت، دیدن ویدئوی هنر زندگی و یا مشاهده ویدئوهای رایگان استاد امیر محمد ملک پور، دنبال کرده و مدام در جمع انسان های مثبت باشید. نکات و تکنیک هایی که برای تحقق انرژی مثبت لازم است را به کار بگیرید و بعد ببینید که آزوهای شما یکی یکی تحقق می یابد. وقتی شروع می کنید تغییر را در زندگی تان احساس خواهید کرد. شما می توانید دستاورهای مثبت خود را در طول این دوره با سایر دنبال کنندگان سایت، از طریق صفحه تصاویر ارسالی شما، به اشتراک بگذارید.

قانون جذب و تحقق آرزوها و تمرینهای موثر

قانون جذب و تحقق آرزوها و معجزه شکرگزاری

اگر پای صحبت های افراد موفق بنشینید حتما از آنها خواهید شنید که این احساس زیبا را مدیون خدایی هستیم که ما را در این مسیر قرار داد و به این مسیر  هدایت کرد. شکرگزاری از خداوند سبب می شود که توجه شما به زیبایی ها بیشتر شده و تمرکز شما بر زیبایی ها، سبب جذب اتفاقات مثبت در زندگیتان خواهد شد. خداوند در قرآن می فرماید: کسانی را که ایمان آوردند از تاریکی به سمت نور هدایت می کنم. و همچنین خداوند در سوره مبارکه حج می فرماید” إِنَّ اللَّهَ يُدافِعُ عَنِ الَّذينَ آمَنوا / همانا خداوند از کسانی که ایمان آورده اند دفاع می کند.” در راه تحقق آرزوهایتان به خداوند ایمان داشته باشید و هر روزتان با شکرگزاری از خداوند آغاز کنید و به معجزه شکرگزاری ایمان بیاورید. شکرگزاری سبب می شود تمرکزتان بر روی اهدافتان بیشتر شده و در راه قانون جذب و تحقق آرزوها ثابت قدم باشید.

قانون جذب و تحقق آرزوها و شکرگزاری
زندگی نامه بیل گیتس
کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب صوتی هفت عادت مردمان مؤثر
قانون جذب و تحقق آرزوها و سخن پایانی

قانون جذب و تحقق آرزوها را در این نوشتار بررسی و تحلیل کردیم و از چگونگی تحقق آرزوها سخن گفتیم. در مقاله قانون جذب و تحقق آرزوها، از احساسات زیبایی که در نتیجه شکرگزاری بدست می آوریم نیز صحبت کردیم؛ احساساتی که در نتیجه قانون جذب و تحقق آرزوها تجربه خواهید کرد. برای تحقق آرزوهای خود؛ به قوانین عالم ایمان بیاورید و به خدای یکتا در هر مذهب و مکتبی که هستید اعتماد کنید. سپس خواهید دید که چطور این آرزوها محقق خواهد شد. تلاش کنید که همه زیبایی های اطراف خود را ببینید و به خدا ایمان داشته باشید. سپس متوجه خواهید شد که خداوند از شما حمایت خواهد کرد. مطمئن باشید با دنبال کردن مقالات سایت و انجام تمرین های موثر گفته شده در مقاله قانون جذب و تحقق آرزوها و سایر مقالات این وب سایت، به زودی شاهد رسیدن به اهداف و تحقق آرزوهایتان خواهید بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *