• قانون جذب و تاثیر ذهن و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و تاثیر ذهن و تعریف انرژی

  • قانون جذب و تاثیر ذهن در جذب انرژی

  • قانون جذب و تاثیر ذهن و قانون حاکم

  • قانون جذب و تاثیر ذهن و ترس

  • قانون جذب و تاثیر ذهن و سخن پایانی

قانون جذب و تاثیر دهن

قانون جذب و تاثیر ذهن و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و تاثیر ذهن به همراه تعریف انرژی و شرح قوانین حاکم در این نوشتار بیان شده است. انرژی چیست و ذهن چه تاثیری در جذب انرژی دارد؟ چگونه می توان با تمرین، ذهن خود را برای جذب انرژی مثبت آماده کرد؟ قانون جذب و تاثیر ذهن از جمله مباحث پر طرفدار در بین افراد علاقه مند به پیشرفت می باشد. همانطور که می دانید عالم یا ماده است یا انرژی و خود ماده در ذات انرژی است. با دانستن این مهم، متوجه خواهیم شد که آنچه ما باید بیاموزیم چگونگی کار با انرژی های جهان هستی و هم چنین قانون جذب و تاثیر ذهن در جذب انرژی های مثبت است. اگر این مبحث، قابل توجه شما است، با مقالات وب سایت موفقیت موسسه ملک پور همراه باشید و از مطالب و ویدئو هایی درخصوص قانون جذب و تاثیر ذهن و سایر موضوعات مرتبط که به رایگان در اختیارتان قرار می گیرد، بهره ببرید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و تاثیر ذهن

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و تاثیر ذهن

قانون جذب و تاثیر ذهن و تعریف انرژی

اولین چیزی که در بحث قانون جذب و تاثیر ذهن به آن می پردازیم، تعریفی مختصر و در عین حال جامع از انرژی است. جهانی که در آن زندگی می کنیم از انرژی تشکیل شده است. در عالم یا ماده وجود دارد یا انرژی. ماده به انرژی تبدیل می شود. آتش تنها چهره ای از انرژی است که وجود دارد و قابل دیدن است. اما قابل لمس نیست. دیدن آن باعث می شود قبول کنیم که انرژی وجود دارد. در واقع تمام چیزهایی که در عالم هست از یک منبع انرزی شروع می شود و به سمت یک انرژی برمی گردد. روح انسان نیز چهره ی از انرژی است. کسانی که دنیای بعد از مرگ را قبول ندارند، مثل این است که بگویند ماده ای وجود دارد که در آن انرژی نیست. در آیه ای در قرآن خداوند می فرماید: “انا لله و انا الیه راجعون” ما از سمت خداییم و به خدا باز می گردیم. تعریف خداوند از خودش این است که من از شجره طیبه زیتون هستم که می سوزد. وجودش نور است.  مَثَل من، مَثُل نور است. که نه به شرق و نه به غرب وابسته است. می سوزد بدون اینکه نیاز به ماده سوختنی داشته باشدو پرفروغ است و در چراغدان است. به این مفهوم که باد آن را خاموش نمی کند. ما نیز به سمت او باز می گردیم. تعریفی که از انرژی داشتیم تنها یک مبحث اعتقادی نیست بلکه یک حقیقت علمی است.

قانون جذب و تاثیر ذهن و تعریف انرژی

قانون جذب و تاثیر ذهن در جذب انرژی

همانطور که گفته شد، همه وجود ما انرژی است. ما طوری خلق شدیم که بر اساس تفکرمان و قدرتی که در ذهن داریم می توانیم تمام عالم اطراف خودمان را تغییر دهیم . قانون جذب، جذب ثروت، خوشبختی، موفقیت و روابط درست نیز همه و همه با تغییر فکرمان و تلاش در جهت جذب انرژی مثبت امکان پذیر است.  انسان های موفق لزوماً امکانات بسیاری در اختیار نداشته اند، بلکه آنچه آنان را از دیگر افراد متمایز کرده افکارشان بوده است. یکی از این افراد که همه او را می شناسیم آنتونی رابینز است. مادر آنتونی رابینز به دلیل اختلافی که با او داشت، از خانه بیرونش می کند. او  در یک اتاق 12 متری زندگی می کرد. این خانه آنقدر کوچک بود که برای شستن ظرف ها باید در وان حمام ظرف ها را می شست. مادر او حتی به اقوام هم سفارش کرده بود به تونی پولی قرض ندهند. تونی وقتی با قانون جذب و تاثیر ذهن آشنا می شود، به نحوی عمل می کند که در 25سالگی رئیس جمهور امریکا هم از او مشاوره می گیرد. یعنی در طول سه سال زندگی اش تغییر بزرگی می کند.

قانون جذب و تاثیر ذهن در جذب انرژی

قانون جذب و تاثیر ذهن و قانون حاکم

تمام قانون جذب بر این اساس است که شما از انرژی تشکیل شده اید و بزرگترین کارگاه انرژی، بدن شماست. دستان شما پاهای شما و همه اعضا و جوارح بدن شما، انرژی دارد. موثرترین بخش تولید انرژی در بدنتان نیز فکر و ذهنتان است. بر روی هرچیز تمرکز کنید آن را جذب می کنید. قانون حاکم در قانون جذب و تاثیر ذهن این است که وقتی به زیبایی ها نگاه کنید و به تصاویر زیبا فکر کنید آن ها را جذب می کنید. به آدم های منفی هم فکر کنید جذبشان می کنید. بنابراین سعی کنید ذهن و تمرکزتان را به سمت چیزی که می خواهید هدایت کنید و بعد مدام تکرارش کنید. آرزوهایی که دارید را در ذهنتان مجسم کنید. مثلا خانه مورد علاقه خود را مجسم کنید و از آن لذت ببرید. این لذت باید واقعی باشد. که وجودتان پر از لذت شود. اتومبیلی که می خواهید را در ذهنتان ببینید. بعضی ها اعتقاد دارند که این ها خیالات است و تاثیری ندارد. اما به گفته یکی از اساتید فیزیک کوانتوم، مغز انسان نرمال، قدرتی دارد که می تواند آب اقیانوس آرام را به جوش آورد. انسان های تاثیرگذاری مانند استیو جابز، آنتونی رابینز، هلن کلر و … کسانی هستند که با قدرت ذهن خود توانستند بر همه چیز غلبه کنند.

 قانون جذب و تاثیر ذهن و قانون حاکم

قانون جذب و تاثیر ذهن و ترس

افرادی که این مباحث را قبول ندارند و اصرار دارند که بگویند سرنوشت آنها بیچارگی و بدبختی است، در واقع تمرکز خود را بر روی اتفاقات منفی و بدبختی گذاشته اند. با تمرکز به سمت بدبختی و بیچارگی و تکرار این کلمه، قانون جذب جواب می دهد. هر چه بگویید همان می شود. اینکه شما سرنوشت خود را چگونه ببنید و بتوانید با درک قانون جذب و تاثیر ذهن بر ترس هایتان غلبه کنید، تکنیک هایی دارد. در ویدئو هنر زندگی کردن می توانید این تکنیک ها را فرا بگیرید. اگر قوانین طبیعت و اصول را بفهمید چگونه کار می کند و ترس را دور بریزید، قطعا می توانید به هر آنچه می خواهید، دست یابید. ترس یکی بزرگترین مشکلات بشریت است. در ویدئو هنر زندگی یاد می گیرید که چگونه ترس را کنار بگذارید. ریشه ترس این است که انسان خود را تنها می بیند و می گوید اتفاقی ممکن است بیفتد. اتفاقی که نمی داند چیست و بعد از آن چه می شود. اگر ترس را کنار بگذارید، زندگی تان عوض می شود.

قانون جذب و تاثیر ذهن و ترس
زندگی نامه بیل گیتس
کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب صوتی هفت عادت مردمان مؤثر
قانون جذب و تاثیر ذهن و سخن پایانی

قانون جذب و تاثیر ذهن را در این مقاله خوانیدم و تاکید کردیم که تمرکز خود را بر مسائلی بگذارید که می خواهید در زندگی جذب کنید. زیبایی های زیادی در دنیا هست که با فراگیری قانون جذب و تاثیر ذهن ، قادر به جذب آن ها خواهید بود. حس مثبت داشته باشید. شما می توانید از دل هیچ چیز، همه چیز را بسازید. فقط کافی است تکرار کنید، تصور کنید و بعد تمرین کنید. یکی از تمرین های موثر این است که شمعی را افروخته کنید یا آتشی روشن کنید. آتش به انسان آرامش می دهد و اندوه را از بین می برد. افکار قدیمی را دور بریزید. کلمات مثبت را تکرار کنید. تکرار کلمات، سبب باور آن ها می شود. مثلا مدام بگویید من یک انسان ثروتمندم تا باور کنید و به آن برسید. به خاطر داشته باشید زندگی می تواند در همه ابعاد و جهات زیبا باشد. با بکارگیری قانون جذب و تاثیر ذهن ، رابطه تان با همسر، موفقیت در کار و امکانات رفاهی تان برای خیلی از دوستان مثال زندنی می شود. به یاد داشته باشید که آرامش زندگی ما لطف خداست. همه می توانند آرامش داشته باشند. انسان های موفق از جهان دیگری نیامده اند. اگر تمایل به یادگیری بیشتری دارید می توانید ویدئو هنر زندگی کردن را تهیه کرده و مطالب بسیاری در خصوص قانون جذب و تاثیر ذهن بیاموزید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *