• قانون جذب و امید به موفقیت و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و امید به موفقیت و تمرکز روی موضوعات مثبت

  • قانون جذب و امید به موفقیت و اختیار انسان

  • قانون جذب و امید به موفقیت و تکنیک های موفقیت

  • قانون جذب و امید به موفقیت و افراد موفق

  • قانون جذب و امید به موفقیت و سخن پایانی

قانون جذب و امید به موفقیت

قانون جذب و امید به موفقیت و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و امید به موفقیت موضوعی است که در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد. شما به چه میزان به موفقیت خود در زندگی امید دارید؟ آیا قانون جذب در موفقیت افراد مؤثر است؟ چگونه می توان به آینده و موفقیت امیدوار بود؟ آشنایی با قانون جذب و امید به موفقیت می تواند شما را در راه رسیدن به خواسته ها و آرزوهای خود یاری نماید. امید بهترین دوست و همراه ما انسان ها در مسیر زندگی به حساب می آید. زیرا که با امید می توان انرژی خود را حفظ کرد و بر سختی های راه غلبه نمود. همه بزرگان در تمامی مکتب ها به امیدواری و دوری از نا امیدی تأکید شده است. این مقاله به نقش قانون جذب و امید به موفقیت می پردازد. پس از مطالعه کامل این مطلب می توانید به سایر بخش های وبسایت موفقیت رجوع کرده و از محتوای آموزنده آن ها استفاده کنید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و امید به موفقیت

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و امید به موفقیت

قانون جذب و امید به موفقیت و تمرکز روی موضوعات مثبت

در طول روز افکار زیادی به سراغ ما می آیند. گاهی خاطرات گذشته را به یاد می آوریم و گاهی درگیر آینده ای نا معلوم می شویم. افکار انسان با انرژی که تولید می کند، تأثیر زیادی بر روان ما و در نتیجه تصمیم ها و اقداماتمان خواهند داشت. شاید بارها این جمله را شنیده باشید که به نیمه پر لیوان توجه کنید اما این امر چقدر امکان پذیر است؟ و چه تأثیراتی دارد؟ هر موضوع و اتفاقی در زندگی جوانب مختلفی دارد و این بستگی به ما دارد که چگونه به آن نگاه کنیم و چطور بر جنبه های مثبت تأکید نماییم. مدتی تمرین کنید و به ذهن خود عادت دهید که بر روی نکات مثبت تمرکز کند. به همین ترتیب پس از مدتی مغز شما با این الگو برنامه ریزی شده و به طور ناخودآگاه به نکات منفی توجهی نخواهد کرد. این موضوع و اصلاح ساختار فکری بسیار مهم است و موجب می شود که شما در طول زندگی امیدواری خود را حفظ کرده و هیچ اتفاقی شما را دچار نا امیدی و یأس نکند.

قانون جذب و امید به موفقیت و اختیار انسان

زمانی که سعی کنیم، جور دیگری بیاندیشیم و حتی احساس کنیم، از این موهبت الهی یعنی قدرت اختیار استفاده کرده ایم. قدرت اختیار و امکان انتخاب انسان یک موضوع مهم و قابل توجه است که بسیاری مواقع به فراموشی سپرده می شود. ما گاهاً فراموش می کنیم که دامنه قدرت اختیارمان به چه اندازه گسترده است. حتی این موضوع که می توانیم احساسات خود را انتخاب کنیم، تا چه میزان امکان پذیر خواهد بود؟ واقعیت این است که ما خود احساس مثبت یا منفی داشتن را بر می گزینیم. در رخدادهای مختلف می توانیم انتخاب کنیم که از یک موضوع ناراحت شویم و یا خوشحال. برخی افراد این موضوع را انکار می کنند، اما این یک واقعیت محض است و قدم اول پذیرش و عدم انکار این توانایی خواهد بود. زمانی که این موضوع را باور کنیم، می توانیم بر احساسات و افکارمان غالب بوده و با تغییر بینش و الگوهای ذهنی، کیفیت زندگی خود را بهبود بخشیم. در واقع یکی از دو موهبتی که ما را از سایر مخلوقات جدا نموده، در کنار قدرت تفکر، قدرت اختیار است.

چنانچه در خصوص این مقاله و موضوع قانون جذب و امید به موفقیت، پیشنهاد یا اطلاعات بیشتری دارید، شنیدن این نقطه نظرات برای ما مسرت بخش خواهد بود. شما می توانید نظرات خود را در انتهای همین صفحه از طریق بخش دیدگاه ها ارسال نمایید. همچنین می توانید ویدیوها و تصاویر خود را پیرامون این موضوع، از طریق بخش تصاویر ارسالی شما برای ما ارسال کنید تا با اسم و مشخصات خودتان در همین بخش نمایش داده شوند.

قانون جذب و امید به موفقیت و اختیار انسان

قانون جذب و امید به موفقیت و تکنیک های موفقیت

بسیاری از نویسندگانِ کتاب هایی با موضوع قانون جذب و امید به موفقیت و افراد موفقی که قصد داشتند تجربیات خود را با دیگران به اشتراک گذارند، تکنیک های مختلفی ارائه نموده اند. این تکنیک ها گاهی انقدر زیاد می شوند که افراد را سردرگم می کنند اما ما در اینجا مختصراً به چند مورد از مهم ترین آن ها اشاره خواهیم کرد. یکی از مهم ترین و شاید اولین تکنیک، مطالعه و افزایش آگاهی است. انسان با شناخت از خود و دنیا می تواند خواسته های واقعی اش را شناسایی کند. در غیر این صورت ممکن است ما سال ها به دنبال هدف هایی برویم که آرزوهای دیگران بوده است!

دومین تکنیک مهم برای موفقیت، برنامه ریزی و هدف گذاری های بلند مدت و کوتاه مدت است. باید هدف های مهم و ضروری را شناخته و آن ها را در اولویت قرار دهیم. همچنین با در نظر گرفتن اهداف بلند مدت خود در زندگی از همین امروز برداشتن قدم های کوچکی به سمت آن ها را، برنامه ریزی کنیم. سومین تکنیک که موضوع مورد بحث ما در این مطلب بود، حفظ امید و انگیزه است. البته روزهایی هستند که شاید احساس نا امیدی و ناکامی داشته باشیم، اما مهم این است که نگذاریم این احساسات بر ما چیره شده و ماندگار گردند. با آموزش ذهن و تمرکز بر جنبه های مثبت وقایع می توانیم انگیزه خود را در طول مدت بیشتری حفظ نماییم.

قانون جذب و امید به موفقیت و تکنیک های موفقیت

قانون جذب و امید به موفقیت و افراد موفق

همیشه زندگی افراد موفق، نکات فراوانی دارد که می تواند برای انسان هایی که در ابتدای راه موفقیت قرار دارند، درس های بسیاری داشته باشد. نحوه نگرش و برخورد آن ها با مسائل، قطعاً از مهم ترین دلایل آن ها برای موفقیت به شمار می رود. این آدم ها در طول زندگی بارها شکست خورده اند. اما باز بلند شده و از اول شروع کرده اند. بعضی اوقات زمانی که به زندگی اینگونه اشخاص می نگریم و مشکلاتی که با آن روبه رو شده اند را می بینیم، از خود شرمنده خواهیم شد. یکی از نمونه این افراد بسیار موفق آقای ویکتور فرانکل است. همونطور که در ویدیوی بالا دیدیم، ایشان علی رغم از دست دادن تمام اعضای خانواده در جنگ جهانی دوم باز هم امید خود را از دست نمی دهد و دقیقاً در نقطه ای که دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد، امید نجات بخش او می شود.

ویکتور فرانکل

زندگی نامه بیل گیتس
زندگی نامه سیلوستر استالونه
زندگی نامه جف بزوس
قانون جذب و امید به موفقیت و سخن پایانی

قانون جذب و امید به موفقیت موضوعی بود که در این مقاله بدان پرداختیم. از این نوشتار آموختیم که برای حفظ امید و انگیزه باید جور دیگری به مسائل بنگریم و الگوی جدیدی برای ساختار فکری خود طراحی کنیم. این مهم زمانی محقق می شود که عادت کنیم، بر جنبه های مثبت هر مسئله تمرکز بیشتری داشته باشیم. اما در نظر داشته باشید که این خوش بینی نباید ما را از واقع گرایی دور کند. زیرا که نکات منفی درس های دارند که دانستن آن ها، برای جلوگیری از تکرار وقایع نا خوشایند الزامی است. همچنین فهمیدیم که ما می توانیم احساسات خود را انتخاب کنیم. این امر، موضوع مهمی است که به ما در مسیر موفقیت و حفظ امید بسیار کمک خواهد کرد. در اینجا ما سه تکنیک اصلی موفقیت را معرفی کردیم که به ترتیب افزایش آگاهی، هدف گذاری و برنامه ریزی و نهایتاً حفظ امید و انگیزه هستند. امیدواریم خواندن این مطلب و به کارگیری قانون جذب و موفقیت نقش به سزایی در بهبود کیفیت مسیر زندگی شما ایفا کند. در زیر این پست می توانید نظرات و دیدگاه های خود را پیرامون موضوع قانون جذب و امید به موفقیت ثبت کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *