• قانون جذب و امید به زندگی و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و امید به زندگی و داستان زندگی هلن کلر

  • قانون جذب و امید به زندگی و انتقال انرژی مثبت

  • قانون جذب و امید به زندگی در شرایط سخت

  • قانون جذب و امید به زندگی و سخن پایانی

قانون جذب و امید به زندگی - قانون جذب کائنات -امید در زندگی

قانون جذب و امید به زندگی و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و امید به زندگی، با ذکر داستانی از زندگی هلن کلر، در این نوشتار مورد بررسی قرار داده ایم. چگونه می توان با وجود مشکلات، امید به آینده ای بهتر را جفظ کرد؟ قانون جذب و امید به زندگی چه تاثیری بر پیشرفت ما دارند؟ آیا با وجود مشکلات و ناتوانی های جسمی می توان باز هم موفق شد؟ حتما شما هم با افرادی برخورد کرده اید که به دلیل به وجود آمدن ناتوانی در جسمشان، نا امید می شوند و به دنبال بهانه برای گوشه گیری و افسردگی هستند. اگر معلولیت های جسمی سبب ناتوانی افراد در راه موفقیت شود، قطعا موفقیت همه افراد معلول غیر ممکن بود. در تاریخ افراد زیادی وجود دارند که با وجود ناتوانی های جسمی خود، موفقیت های بسیاری را بدست آورده اند. این افراد با موفقیت هایشان، به ما درس قانون جذب و امید به زندگی می دهند. اگر شما هم علاقه مند به یادگیری روش های قانون جذب و امید به زندگی هستید؛ با وب سایت موفقیت موسسه ملک پور همراه شوید و از مقالات انگیزشی بهره ببرید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و امید به زندگی

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص راهکارهای آرامش و تغییر زاویه نگاه

قانون جذب و امید به زندگی و داستان زندگی هلن کلر

داستان زندگی هلن کلر را شنیده اید؟ دختری که نه می بیند، نه می شنود و نه قادر به صحبت کردن است. با وجود تمام این مشکلات نام این دختر در تاریخ ماندگار می شود. کسانی که ناتوانی جسمی دارند، بهتر است برای تقویت قانون جذب و امید به زندگی در خود، حداقل یک بار فیلم داستان زندگی هلن کلر را ببینند و کتاب های ایشان که منبع امید و انگیزه است را بخوانند. او دختری بود که قدرت تکلم و قدرت خواندن نداشت. والدین او تصمیم داشتند که این دختر کوچک را به نوانخانه بسپرند. پدرش خیلی به او علاقه داشت برای آخرین تلاش، از خانم معلمی دعوت کردند. معلم روی دست دختر کوچک شروع کرد به آموزش مسائل مختلف. مانند خواندن و نوشتن و…. . این دختر به دلیل اینکه هیچ چیز نمی دید و متوجه نمی شد فقط جیغ می کشید و لجبازی می کرد. در روزهای ابتدایی، پدر هلن، از آموزش های معلم نا امید شد و قصد اخراج معلم را داشت. ولی معلم دو هفته از ایشان وقت خواست. او را به یک کلبه انتهای یک باغ برد و آموزش دختر بچه را شروع کرد. در آنجا هلن با دنیای اطراف آشنا شد. به گفته خودش اولین بار از طریق دندان با موسیقی آشنا شده است. هلن کلر بدون اینکه بتواند ببیند، بشنود، حرف بزند و بدون هیچ ارتباطی با دنیای اطراف به یکی از بهترین نویسنده های دنیا تبدیل شد. زنی که  قادر به دیدن، شنیدن و صحبت کردن نبود، به جایی رسید که توانست حرف های خود را با کتاب های خود به تمام مردم دنیا بیان کند و ثابت کرد که حتی ندیدن و نشنیدن هم نمی تواند از اینکه او یک نویسنده موفق شود، جلوگیری کند.

قانون جذب و امید به زندگی- هلن کلر- الگوی موفق-نویسنده موفق

قانون جذب و امید به زندگی و انتقال انرژی مثبت

همانطور که ذکر شد هلن در دنیایی که رشوه، زد و بند و دیکتاتوری وجود داشت و امکانات زندگی و آموزش نیز بسیار کمتر از امروز بود؛ تبدیل می شود به زنی برای انتقال نور امید به دیگران. او همواره در کارش که انتقال انرژی و امید به همه مردم بود، بسیار موفق شد. همه ما در زندگی مشکلاتی داریم. مطمئنا تا زمانی که بشر به درجه ای از فهم شعور برسد که بدون ایجاد مشکل برای دیگران و با کمک به همنوع بتواند موفق شود، زمان بسیار زیادی خواهد برد. اما باز هم می توان به وجود دنیایی که قانون جذب و امید به زندگی در آن برای همه امکان پذیر است امیدوار بود. دنیایی که مردم به هم انرژی های مثبت را منتقل کنند و موفقیت برای همه امکان پذیراست. شاید برایتان جالب باشد که بدانید با وجود همه جنگ هایی که در دنیا اتفاق می افتد از آغاز تاریخ بشر تا کنون، بر اساس آمار امسال کمترین میزان کشته شدن انسان ها در جنگ اتفاق افتاده است و این یعنی امید به زندگی بیشتر. شما می توانید نظرات و احساسات خود را در خصوص مقالات سایت و موضوع قانون جذب و امید به زندگی از طریق ضبط و ارسال ویدئو در صفحه تصاویر ارسالی شما برای ما ارسال کنید تا به نام خودتان در این صفحه نمایش یابد.

قانون جذب و امید به زندگی - انتقال انرژی مثبت

قانون جذب و امید به زندگی در شرایط سخت

قانون جذب و امید به زندگی به این معناست که معلولیت و ناتوانی یکی از قسمت های بدن سبب ناتوانی شما نمی شود. چرا که شما دارای توانایی های بی شماری هستید که حتی تصورش را نمی کنید. اما باید باور کنید که شما بسیار قوی تر از آنچه به نظر می رسد هستید. اگر یک قسمت از بدن شما کار نمی کند بقیه قسمت ها کار می کند. انسان های زیادی بوده اند که با وجود مشکلات فراوان، تبدیل به انسان های بزرگی در تاریخ بشریت شده اند. ممکن است بگویید من به خیلی ها اعتماد کردم اما به من بدی کردند، به من ظلم کردند. یا اینکه ممکن است در شرایط سختی باشید، اما هیچ یک از این دلایل سبب نمی شود که شما به خود این حق را بدهید که امید به زندگی تان را از دست بدهید. اگر با وجود مشکلات باز مثبت فکر کنید و به آینده امید داشته باشید، آنگاه می توان انتظار معجره موفقیت داشت. در غیر این صورت تنها کسی که آزار می بیند خودتان هستید. به آینده امید داشته باشید. یادتان باشد بزرگترین سلاح برای زیبایی و انرژی مثبت، امید است.

قانون جذب و امید به زندگی- زندگی در شرایط سخت-امید در زندگی
زندگی نامه بیل گیتس
کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب صوتی هفت عادت مردمان مؤثر
قانون جذب و امید به زندگی و سخن پایانی

قانون جذب و امید به زندگی در این نوشتار مورد بررسی قرار گرفت. در تاریخ نام افراد زیادی ثبت شده است که ثابت کرده اند که با سخت ترین شرایط می توان موفق بود و زندگی شادی را سپری کرد. بسیاری از این افراد با وجود ناتوانی هایی در جسم خود و فقط با بکار بستن قانون جذب و امید به زندگی، باز هم توانسته اند به درجات بالایی از موفقیت در زمینه های علمی، هنری، ورزشی و … برسند و این معجره قانون جذب و امید به زندگی است. نمونه ای از این افراد که در این مقاله مختصری از زندگی ایشان بیان شد، خانم هلن کلر بوده اند. دختری که با نا توانایی های جسمی بسیاری متولد می شود به طوری که از ابتدایی ترین امکانات برای ارتباط با دنیای اطراف خود بی بهره است. اما این مشکلات نه تنها مانع او نمی شوند بلکه او را تبدیل به یک زن ماندگار در تاریخ می کند که همواره افراد علاقه مند به مبحث قانون جذب و امید به زندگی او را می شناسند و از کتاب هایش بهره می برند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *