• قانون جذب و ارتعاشات مثبت و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب و ارتعاشات مثبت و باورها

  • قانون جذب و ارتعاشات مثبت و تغییر دیدگاه

  • قانون جذب و ارتعاشات مثبت و ایمان به خدا

  • قانون جذب و ارتعاشات مثبت و عواقب ترس

  • قانون جذب و ارتعاشات مثبت و عملکرد

  • قانون جذب و ارتعاشات مثبت و سخن پایانی

قانون جذب و ارتعاشات مثبت

قوانین تاثیرگذاری بر آینده و مقدمه ای بر آن

قانون جذب و ارتعاشات مثبت موضوع این نوشتار است. چگونه می توان در شرایط سخت موفق شد؟ آیا با قانون جذب و ارتعاشات مثبت می توان مشکلات را حل کرد؟ چگونه می توان با جذب و انتقال انرژی مثبت به آرامش رسید؟ برای دریافت پاسخ سوالات با این مقاله همراه باشید و از راهکارهایی که در مبحث قانون جذب و ارتعاشات مثبت وجود دارد استفاده کنید، تا بتوانید با وجود مشکلات به موفقیت برسید. وقتی یک انسان موفق را می بینید که شرایط و امکانات رفاهی خوبی دارد به این معنی نیست که این فرد از ابتدا در چنین شرایطی بوده است. همه انسان های موفق قطعا سختی های زیادی تحمل کرده اند و این سختی ها در اوج موفقیت باز هم وجود دارد. اگر ویدئو زیر را ببینید متوجه خواهید شد که استاد امیر محمد ملک پور با وجود سختی ها و کارشکنی های بسیار و با آگاهی از قانون جذب و ارتعاشات مثبت، هم چنان موفق است. با مطالعه مقالات وب سایت موفقیت می توانید اطلاعات رایگان مفید بسیاری را در خصوص موفقیت کسب کنید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و ارتعاشات مثبت

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب و ارتعاشات مثبت 

قانون جذب و ارتعاشات مثبت و باورها

در دنیای امروز ممکن است برخی از رقبا، رقابت ناسالمی را با شما داشته باشند و تلاش کنند با تهدید و ایجاد مشکلات حقوقی، سبب توقف کار شما شوند. این مشکل برای همه افراد موفق ممکن است بوجود آید. نکته مهم قانون جذب و ارتعاشات مثبت این است که فکر شما نباید منفی شود. وقتی که فاز و انرژی تان منفی شود، اتفاقات منفی را بیشتر جذب می کنید. در مقابل زمانی که مثبت فکر می کنید و به زیبایی ها توجه می کنید بر اساس قانون جذب یا همان قانون ارتعاش، شما به جهان هستی انرژی مثبت می دهید و ارتعاشات و تفکرات مثبت تبدیل به موجودات و اتفاقات مثبت در عالم می شود. هر چیزی که شما باور می کنید و بعنوان چهره هستی می پذیرید، در دنیای واقعی نمود پیدا می کند و چهره واقعی به خود می گیرد. آنچه که شما می پذیرید و قبول می کنید، فرکانس و ارتعاشاتی را به عالم می دهد. باورهای شما در ابتدا انرژی است و کم کم انرژی ها چهره مادی پیدا می کنند و به اشکال مختلف در زندگی تان پدیدار می شود.

قانون جذب و ارتعاشات مثبت و باورها

قانون جذب و ارتعاشات مثبت و تغییر دیدگاه

بهترین کار برای اینکه حالتان خوب باشد این است که از بیرون به موضوع نگاه کنید. خیلی مواقع از فضای ذهنی خودتان به زندگی نگاه می کنید و چیزی که گمان می کنید درست است را به جهان هستی انتقال می دهید؛ اما واقعیت این است که آنچه شما می بینید در بسیاری از مواقع ممکن است با چیزی که واقعا هست متفاوت باشد. شما چیزی را می بینید که می خواهید. اگر می خواهید دنیا را درست کنید از ذهن خود شروع کنید. با بکارگیری قانون جذب و ارتعاشات مثبت ،  باور کنید که هیچ چیز بیرون از ذهن شما نیست که بتوانید تغییرش دهید، بلکه همه چیز در ذهن شماست. تهدید کردن و ایجاد مشکلات از سوی رقیبان برای افراد موفق و مطرح پیش می آید. اما انسان های موفق مدام در مورد آن صحبت نمی کنند و به آن ها اهمیت نمی دهند بلکه این مشکلات را می پذیرند و به دنبال راه حل های مناسب هستند.

قانون جذب و ارتعاشات مثبت و تغییر دیدگاه

قانون جذب و ارتعاشات مثبت و ایمان به خدا

خیلی از افراد ممکن است با تهدید دیگر رقبا سریع با آن ها همکاری کنند و بترسند. اما قانون در ذهن مدیر موفق این است که اشخاص دیگر تعیین کننده سرنوشت کارش نیستند، بلکه خداوند تعیین کننده عزت و ذلت فرد است. مدیر موفق می داند که موفقیت و عدم موفقیتش بستگی به اشخاص بدخواه ندارد. در تاریخ نیز افراد زیادی بوده اند که با تهدید از سوی دشمن، باور و اعتقاد خود را از دست نداده اند و نترسیده اند. مانند حضرت ابراهیم که وقتی نمرود او را تهدید کرد او هیچ ترسی به خود راه نداد. دید شما چیست؟ اگر دنیای اطراف را انرژی می بینید و قبول دارید که هر چه فکر کنید در بیرون شکل می گیرد، هیچ کس نمی تواند حریف شما شود و دیگر لازم نیست از چیزی بترسید. با ایمان به خداوند و قانون جذب و ارتعاشات مثبت ، دیگر نگرانی و ترس معنایی ندارد.

قانون جذب و ارتعاشات مثبت و ایمان به خدا

قانون جذب و ارتعاشات مثبت و عواقب ترس

ترس گاهی سبب چاپلوسی می شود. حتما شما هم افرادی را دیده اید که به قدری چاپلوسی افراد دیگر را می کنند که شخص مقابل خودش را بسیار بزرگ می بیند. فکر خود را از افکار منفی رها کنید. ترسیدن عواقبی به جز افکار و نتایج منفی برای شما نخواهد داشت. یکی دیگر از عواقب ترس، قدرت دادن به افراد نالایق است. برای هیچ کس جز خدا خم و راست نشوید و دستش را نبوسید. بیش از اندازه کسی را مقدس ندانید. زیبایی انسان به آزادی اوست. با خود تکرار کنید ایاک نعبد و ایاک نستعین. یعنی فقط خدا را می پرستم و از او اطاعت می کنم. اگر این گونه فکر کنیم و باور کنیم خدایی که خودش دنیا، طبیعت، درختان و مرا خلق کرده خودش من را حفظ می کند، آنگاه قانون جذب و ارتعاشات مثبت را فهمیده ایم و دیگر کسی حریف شما نمی شود. اگر سر تعظیم فرو آورید یعنی ترسیده اید و در این گونه مواقع انگار شما قبول کرده اید که بنده خدا نیستید پس حمایت خدا را هم نخواهید داشت.

قانون جذب و ارتعاشات مثبت و عواقب ترس

قانون جذب و ارتعاشات مثبت و عملکرد

مگر وقتی خدا پشت و پناه ماست چیز دیگری می تواند حریفمان شود. باور کنیم که نمی تواند. حتی گاهی شاید عملکردتان بهتر هم شود. اگر شخصی شما را تهدید کند و برایتان مشکلی ایجاد کند، با کار درست، اطمینان مشتریان خود را جلب کنید. تمرکز خود را روی هدفتان بگذارید. و این تمرکز، تبدیل به انرژی فوق العاده قوی می شود که آن را جذب می کنید. دقیقا همان را جذب می کنید. انسان های موفق و با انرژی مثبت، از دیگران بدگویی نمی کنند. وقتی کسی از دیگران بد می گوید، انرژی منفی و بدی ها را برای خود می سازد. وقتی فکر شما این باشد که همه خوب هستند و کارشان درست است، در واقع قانون جذب و ارتعاشات مثبت را به کار گرفته اید و اتفاقات مثبت را به زندگی خود جذب می کنید. رفته رفته اعتماد ها به شما بیشتر می شود. اگر تصور و باور شما نسبت به خداوند و دنیای اطراف مثبت باشد، عملکرد بهتری خواهید داشت. شما می توانید داستان موفقیت خود را در ویدئویی ضبط کرده و برای ما ارسال کنید. ویدئوهای شما در صفحه تصاویر ارسالی شما به نمایش در خواهد آمد.

قانون جذب و ارتعاشات مثبت و عملکرد
ویدیوی انرژی مثبت از طبیعت
ویدیوی جستجوی آرامش در طبیعت
ویدیوی حس خوب آرامش
قوانین تاثیرگذاری بر آینده و سخن پایانی

قانون جذب و ارتعاشات مثبت در این مقاله بررسی و تحلیل شد. به طور خلاصه می توان گفت اگر بپذیرید که قدرت اول خداست و دیگر از کسی نترسید، هیچ قدرتی نمی تواند بر شما غلبه کند. چرا که با ایمان، قانون جذب و ارتعاشات مثبت ، تمام ترس ها و نگرانی ها از بین می رود. بیاموزیم که به کسی غیر از خداوند تعظیم نکنیم و به جز خداوند مطیع کسی نباشیم. اگر تنها خدا را بپرستیم و از او یاری جوییم، هیچ قدرتی دیگر قدرت غلبه بر شما را نخواهد داشت. حتی اگر کسی بتواند جسم مادی را از بین ببرد، جسم انرژیک، افکار و انرژی فرد را نمی تواند از بین ببرد. چرا که قانون جذب و ارتعاشات مثبت همیشه پایدار است. پس با سر بلندی زندگی کنید و سعی کنید زیبایی ها را ببینید. با قانون جذب و ارتعاشات مثبت باور کنید که خدا زیباست و زیبایی ها را دوست دارد. به تهدید های منفی دیگران توجه نکنید. اگر از تهدید دیگری ترسیدید بیشتر شما را اذیت می کند. شما باید زرنگ و زیرک باشید.
با خدا باش پادشاهی کن
بی خدا باش هرچه خواهی کن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *