• قانون ساده آرامش و جذب انرژی و مقدمه ای بر آن

  • قانون ساده آرامش و جذب انرژی های مشابه

  • قانون ساده آرامش و جذب انرژی و بهترین روش

  • قانون ساده آرامش و جذب انرژی و درک هدف زندگی

  • قانون ساده آرامش و جذب انرژی و تاثیر تمرکز

  • قانون ساده آرامش و جذب انرژی و سخن پایانی

قانون ساده آرامش و جذب انرژی و مقدمه ای بر آن

قانون ساده آرامش و جذب انرژی در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است.از چه راهی می توانیم اتفاقات مثبت را به زندگی خود جذب کرده و آرامش یابیم؟ دلیل اصلی تداوم اتفاقات مثبت و منفی در زندگی افراد چیست؟ قانون ساده آرامش و جذب انرژی چگونه سبب تغییر زندگی افراد خواهد شد؟ یکی از اصول اساسی در جهان هستی، وجود قانون جذب انرژی های مثبت و منفی است. این موضوع یکی از بزرگترین اصول زندگی است که در هنر زندگی نیز، به طور مفصلی در مورد آن صحبت شده است. به دلیل درخواست های بسیار کاربران، در مقاله قانون ساده آرامش و جذب انرژی نیز مختصری به این اصل و قانون مهم پرداخته ایم. بسیاری از کاربران با انجام دادن توصیه هایی که در ویدئو این مقاله آمده، اذعان داشته اند که تغییرات مثبتی در حس و حالشان بوجود آمده است. در سایت موفقیت موسسه ملک پور شما می توانید علاوه بر مطالعه مقالات در خصوص قانون جذب انرژی و موفقیت، از ویدئوها و موسیقی هایی که سبب جذب ارتعاشات مثبت می شود، نیز استفاده کنید. این فایل ها به شما کمک می کند که انرژی خود را مثبت کرده و حال خود را عوض کنید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب انرژی

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب انرژی 

قانون ساده آرامش و جذب انرژی های مشابه

روشی وجود دارد که در هر موقعیت و با وجود هر مشکلی، باز هم بتوانید حال خود را تغییر داده و آرامش بگیرید. از این طریق هم چنین روحیه تان بهتر شده و قادر خواهید بود از زندگی لذت ببرید. لازم است بر این حقیقت تاکید کنیم که تمام وجود ما و همه چیز در جهان از انرژی تشکیل شده است. وقتی آدم ها به مسائل مختلف توجه می کنند، تمرکز خود را بر این مسائل می گذارند به این صورت انرژی خود را به سمت آن مسائل هدایت می کنند. براساس قانون ساده آرامش و جذب انرژی، انرژی های مشابه همدیگر را جذب کرده و کنار هم قرار می گیرند. مفهوم این جمله این است که اگر اطرافیان شما افراد شاد و پر از انرژی مثبت هستند، شما  نیز اینگونه بوده اید که توانسته اید، به زندگی تان جذبشان کنید. برعکس اگر در طول روز مدام با انسان های اخمو و بد خلق برخورد دارید، دلیل آن را در انرژی خود جستجو کنید. وجود اشخاص مختلف در زندگی تان به این دلیل است که شما خود را در مدار و جریان انرژی ای قرار می گیرد که  مشابه مدار و انرژی اشخاص دیگر است. در واقع شما در مسیری قرار می گیرید که شبیه مسیر افرادی است که با شما انرژی مشابه دارند. شما روی هر چیز که تمرکز کنید و با انرژی زیاد به آن توجه کنید، مغز شما شروع به تولید ارتعاشاتی می کند که مانند خودش را پدید می آورد.

قانون ساده آرامش و جذب انرژی و بهترین روش

نکته مهمی که لازم است در مبحث قانون ساده آرامش و جذب انرژی به آن توجه کنید، این است که هر اتفاقی در زندگی شما می افتد، چیزی جز بازتاب افکار خود شما نیست. همانطور که بیان شد شما می توانید از فایل هایی که برای مثبت شدن حال شما قرار داده شده است، استفاده کنید. آیا شما هم می خواهید حال خود را تغییر دهید؟ پس از همین امروز شروع کرده و این روش را امتحان کنید. سعی کنید که به آنچه دوست دارید اتفاق بیفتد، توجه کنید. اگر دوست دارید که اتفاقات زیبایی در زندگیتان رخ دهد شروع کنید و به آن ها فکر کنید. در این مدت لازم است از اخبار سیاسی و منفی دوری کنید و به هیایو و اخبار بد توجه نکنید. در مسیرتان هر چیز زیبایی را که می بینید مانند: جوی آب، طبیعت و … باستید و چند لحظه به آن نگاه کنید. به صدای آب گوش کنید. اجازه دهید مرکز توجه تان به سمت چیزهایی که دوست دارید، برود. می دانید چه اتفاقی می افتد؟ ذهن شما شروع به جذب چیزهایی مشابه آنچه توجه داشته اید، می کند. شما به ذهن خود خط می دهید و او مسیرش را پیدا می کند و ادامه می دهد. اگر فقط چند دقیقه سعی کنید به مناظر زیبایی طبیعت فکر کنید، همین الان حال شما شروع به تغییر می کند.

قانون ساده آرامش و جذب انرژی و درک هدف زندگی

آیا تاکنون اندیشیده اید هدف ما از این زندگی چیست؟ شما برای چه کاری به این دنیا آمده اید؟ در واقع جواب یک کلمه است و هدف در زندگی یک چیز است. تمام جهان هستی برای تجربه لذت ها، زیبایی ها و الطافی است، که خداوند تبارک و تعالی آفریده و ما انسان ها را فرستاده تا آن ها را تجربه کنیم. وقتی به چیزهایی مثل زیبایی ها، آرامش، لذت و اتفاقات مثبت، توجه می کنید، قطعاً اتفاقات مثبتی نیز رخ می دهد. وقتی شما برای مدتی، به زیبایی ها توجه کنید، پس از مدتی ذهن شما ناخودآگاه به مسائل مثبت توجه می کند. با درک هدف زندگی و قانون ساده آرامش و جذب انرژی ، به مجرد اینکه بخواهید اتفاقی در زندگی تان بیفتد، قطعاً رخ خواهد داد. در هنر زندگی به این مبحث را به طور کامل شرح داده ایم.

قانون جذب انرژی های مشابه

قانون ساده آرامش و جذب انرژی و تاثیر تمرکز

حتماً برای شما هم پیش آمده که بعضی روز ها از صبح حال خوبی دارید و اتفاقات خوب نیز پشت سر هم می افتد. اما روزهایی هم هستند که اینگونه نیست و مشکلات یکی پس از دیگری برای شما بوجود می آید. وقتی یک اتفاق بد می افتد، با توجه کردن به این اتفاق، در جریان انرژی منفی قرار می گیرید. در نتیجه انرژی منفی بیشتر شده و اتفاقات بد بیشتری می افتد. برای اینکه ذهن شما قدرت تولید ارتعاشات مشابه اش را دارد. در حال حاضر هر حس و حالی که دارید، ارتعاشاتی را به جهان هستی ارسال می کنید و مشابه آن را دریافت می کنید. نه تنها در این لحظه حتی ممکن است تا چند روز آینده نیز، در حال جذب ارتعاشات مشابه باشید و واکنش های مثبت یا منفی آن به سراغتان آید. اما اگر بخواهید اتفاقات خوب را جایگزین اتافاقات منفی کنید؛ کافی است تمرکز خود را بر اتفاقات مثبت بگذارید. خبر خوب این است که حس خوب، اتفاقات و ارتعاشات مثبت، قدرت بیشتری نسبت به ارتعاشات منفی دارد. پس به خاطر داشته باشید که تمرکز اصل مهمی در قانون ساده آرامش و جذب انرژی است. کسانی که مهاجرت می کنند بهتر است هنر زندگی کردن را ببینید. چرا که زمانی در مهاجرت به نتیجه می رسید که با این اصول، زندگی کنید. محصول هنر زندگی کردن را بیش از 10 هزار نفر دیده اند و توانسته اند با بکار بردن اصول موفقیت، مهاجرت موفقی نیز داشته باشند.

ویدیوی انرژی مثبت از طبیعت
ویدیوی جستجوی آرامش در طبیعت
ویدیوی حس خوب آرامش
قانون ساده آرامش و جذب انرژی و سخن پایانی

قانون ساده آرامش و جذب انرژی به همراه موثرترین عوامل این قانون در این نوشتار بررسی شد. قانون ساده آرامش و جذب انرژی به این معناست که در جهان هستی به هر چه توجه و تمرکز کنید، انرژی مشابه آن را جذب می کنید. بر اساس این قانون، یکی از این اصول مهم در زندگی این است که سعی کنید نگاهتان را از اتفاقات منفی بردارید و به امور مثبت توجه کنید. جهان هستی چیزهایی زیبا از جنس چیزهایی که به آن توجه کرده اید را برایتان خلق می کند. چون انرژی ذهن شما انرژی مشابه را جذب می کند. بر اساس قانون ساده آرامش و جذب انرژی این ارتعاشات مانند خود را جذب می کند. در پایان این مقاله می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید. هم چنین شما می توانید حس و حال مثبت تان را در خصوص تجربیات خود پس از مطالعه مقاله قانون ساده آرامش و جذب انرژی ، در صفحه تصاویر ارسالی برایمان ارسال کنید. این قسمت مانند یک دفترچه خاطرات مثبت است که می توانید احساسات زیبای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *