• قانون جذب انرژی مثبت و مقدمه ای بر آن

  • قانون جذب انرژی مثبت و تمرکز بر هدف

  • قانون جذب انرژی مثبت و دریافت حس مثبت

  • قانون جذب انرژی مثبت و ترفند های مفید

  • قانون جذب انرژی مثبت و سخن پایانی

قانون جذب انرژی مثبت

قانون جذب انرژی مثبت و مقدمه ای بر آن

قانون جذب انرژی مثبت ، موضوع این مقاله است. نقش تفکر در رسیدن به اهداف چیست؟ قانون جذب انرژی مثبت چگونه می تواند به ما در نیل به موفقیت کمک کند؟ کسانی که سالهاست در مباحث موفقیت کار می کنند و کتاب می نویسند معتقدند که اصلی ترین فاکتور تعیین کننده توانایی یک انسان، تفکر اوست. قانون جذب انرژی مثبت بر این مساله تاکید دارد که تمام این عالم بر پایه انرژی ساخته شده است. همه چیز جهان هستی در واقع انرژی است. دستاوردهای شما قطعا همان چیزی است که بر روی آن تمرکز می کنید و برای آن هدف، انرژی می فرستید. انرژی که شما به دنیا منتقل می کنید، می رود و مانند خود را پیدا می کند و بر می گردد. دوست دارید چگونه زندگی کنید؟ همان طور فکر کنید تا برایتان پیش آید. مقالات وب سایت موفقیت موسسه ملک پور به شما کمک می کند تا بتوانید قانون جذب انرژی مثبت و راه های رسیدن به اهداف خود را هر چه سریعتر بیابید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب انرژی مثبت

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص قانون جذب انرژی مثبت

قانون جذب انرژی مثبت و تمرکز بر هدف

وقتی انسانی تمرکزش بر امور مثبت است و حس و حال و روحیه اش نیز مثبت است، دنیا برای او به طرز باور نکردنی عالی می شود. کتاب you are what you think “تو همانی که می اندیشی” را بخوانید تا متوجه شوید، افکار شما در شخصیت و نتایج عملکرد شما چقدر موثر است. این دیدگاه را در قرآن کریم نیز می بینیم. خداوند در قرآن نیز تکرار می کند آنچه که شما از پیش فرستاده اید در سرنوشت اخروی شما موثر است. افکار خود را بر روی انسان هایی که فکر بیمار و انرژی منفی فراوان دارند، متمرکز نکنید. افرادی که دیگران را مدام محکوم می کنند و برای دیگران مشکل می طلبند، خود همیشه عقب تر از دیگران هستند. از طرفی انسان هایی که تمرکزشان بر روی زندگی و کار خود است و به دنبال این هستند که زندگی خود را بسازند، انرزی مثبتی دارند و به دیگران نیز کمک می کنند. این افراد با دانش قانون جذب انرژی مثبت ، همیشه پیشرفت می کنند و موفق تر هستند.

قانون جذب انرژی مثبت و تمرکز بر هدف

قانون جذب انرژی مثبت و دریافت حس مثبت

 چگونه می توان حس خود را خوب کرد؟ وقتی شما زیبایی ها را ببینید و از زیبایی ها و آفریده های خداوند لذت ببرید، ذهن شما شروع می کند به تولید انرژی های مثبت. بعد از اینکه حالتان خوب شد اتفاقات خوب نیز یکی پس از دیگری به وقوع می پیوندد. در حالت غم و اندوه، جز افسرگی و اتفاقات منفی چیزی به ذهنتان نمی آید. اما وقتی حالتان خوب است و احساستان مثبت است، ایده های جدید برای شما اتفاق می افتد. تلاش کنید از محیط اطراف خود انرژی مثبت دریافت کنید و با به کار گیری قانون جذب انرژی مثبت، حس مثبت بیشتری را به زندگی خود جذب کنید. وقتی می بینید کسی مدام از دیگران بدگویی می کند بدانید که او یک انسان با انرژی منفی فراوان است و باید از او دوری کنید. به دنبال کسانی باشید که حس مثبت را به شما منتقل می کنند و به شما کمک می کنند که  انرژی تان مثبت باشد.

قانون جذب انرژی مثبت و دریافت حس مثبت

قانون جذب انرژی مثبت و ترفندهای مفید

برای تولید انرژی مثبت چه باید کرد؟ رفتن به طبیعت یکی از راهکارهای مهم در قانون جذب انرژی مثبت است. یکی دیگر از این راه ها ورزش است. در هر سنی که باشید ورزش را فراموش نکنید. این شمایید که با نگرشتان و احوال خود، زندگی خود را می سازید. از انسان های منفی دوری کنید. یک ماه این تمرین ها را انجام دهید و مشاهده کنید که چه مقدار حالتان بهتر خواهد شد. ورزش کردن و قدم زدن را شروع کنید. به طبیعت بروید و زیبایی های طبیعت را ببینید و از زندگی لذت ببرید. سعی کنید در دنیای خود با آرامش زندگی کنید. اخبار تلویزیون که عموما منفی است را گوش نکنید. حال و هوای خود را مثبت کنید و اجازه دهید احساسات مثبت به زندگی شما وارد شود. از کسی بدگویی نکنید. خوبی های دیگران را بگویید و همیشه جنبه مثبت قضایا را ببینید. شاد باشید و بخندید. موسیقی آرامش بخش گوش کنید. فقط یک ماه به خودتان این فرصت را بدهید که اینگونه زندگی کنید و بعد ببینید زندگی شما چقدر تغییر خواهد کرد.

قانون جذب انرژی مثبت و ترفندهای مفید
قانون جذب انرژی مثبت و سخن پایانی

قانون جذب انرژی مثبت به همراه بیان مختصری از ترفندهای مفید در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. با بکارگیری قانون جذب انرژی مثبت همواره می توانید در راه موفقیت، پایدار باشید. تلاش کنید که احساس خود را نسبت به توانایی هایتان مثبت کنید و تمرکز خود را بر روی اهداف خود بگذارید. جوانی به حس شماست نه به سن شما. چه بسیارند جوانانی که افسرده و غمگین اند و خود را لایق زندگی خوب نمی دانند و در مقابل افراد سالمندی که با به کار گیری قانون جذب انرژی مثبت ، شاد، با انرژی و امید زندگی می کنند. حیف است که از زندگی لذت نبریم و انرژی مثبت نفرستیم. نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص مقاله قانون جذب و انرژی مثبت ، می توانید در انتهای این مقاله به ما انتقال دهید.
حدیث از مطرب و می گو و راز دهر کمتر جو
که کس نگشود و نگشاید به حکمت این معما را

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *