فیلم 12 سال بردگی (12 years a slave) توسط تیم سایت موفقیت MIE تقدیم حضور دیده شما عزیزان می گردد. این فیلم بسیار زیبا و تاریخی برگرفته از کتاب خاطرات سولومون نورث آپ منتشر شده در سال 1853 می باشد. این فیلم بسیار زیبا توسط استیو مک کویین کارگردانی شده و در سال 2013 بر روی پرده های سینما اکران شد. فیلم 12 سال بردگی به عنوان بهترین فیلم سال 2013 توسط بسیاری از رسانه ها شناخته شد و توانست نقد های بسیار مثبتی دریافت کند و با بودجه 23 میلیون دلاری درآمدی 187 میلیونی داشته باشد و حتی برنده 3 جایزه اسکار شود.

داستان فیلم :

در سال 1841، سولومون نورث آپ مردی آزاد می باشد که در آمریکا به عنوان یک ویالونیست به همراه همسر و دو فرزندش در نیویورک زندگی می کند. دو مرد سفید پوست به او پیشنهاد کار کوتاه مدت می دهند اما سولومون از این موضوع که آنها چه نقشه هایی برای او دارند و از سرنوشتی که در انتظار اوست، بی اطلاع است. این فیلم داستان غم انگیز زندگی سولومون نورث آپ و تمام سختی هایی که در طول 12 سال بردگی کشید و سرانجام بر آنها فائق آمد را به نمایش می کشد و در خود نکاتی بسیار مهم و آموزنده را برای ما در بر دارد.

دانلود و تماشای آنلاین فیلم سینمایی 12 سال بردگی

ما می توانیم با بررسی زندگی سولومون در این فیلم و مشاهده مشقت ها و سختی هایی که او در طول زندگی خود تحمل نمود و همچنین این نکته که در طول این 12 سال هرگز امید خود را از دست نداد به این نتیجه برسیم که داشتن امید حتی در سخت ترین شرایط ممکن باعث تحمل بدترین اوضاع می گردد و در نهایت پس از دشواری فراوان، آسانی نهفته است. ما هرگز نباید در زندگی نا امید شده و مایوس شویم. فیلم 12 سال بردگی به صورت رایگان برای دانلود و لذت بردن شما عزیزان در زیر قرار داده شده است. امیدواریم از این فیلم بسیار زیبا نهایت لذت را ببرید. شما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت دیدگاه با ما در میان بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *