ویدیو طبیعت با موسیقی ۴۳۲ هرتز، ویدیویی آرامش بخش است که با هدف تازه کردن انرژی و دست یافتن به آرامش درونی می توان در هر شروعی از آن استفاده کرد. این ویدیو حاوی تصاویر و نوعی از موسیقی است که ذهن ما را برای رویارویی با مسائل روزمره آماده می کند تا با ذهنی باز و حس و حالی مثبت با آن ها مواجه شویم. بنابراین تماشای این ویدیو را در ساعات اولیه صبح توصیه می کنیم

ویدیو صبح جادویی، حاوی تصاویر و موسیقی آرامش بخش است. آیا به دنبال شروعی زیبا در هر روز هستید؟ در ویدیو صبح جادویی که بر پایه اصول علمی ساخته شده است، می توانید برای شروعی دوباره در هر روز از آن کمک بگیرید. این موسیقی به شما کمک می کند تا افکار و ذهن خود را برای مواجه شدن با مسائل مختلف در طول روز آماده کنید.

این سبک از موسیقی باعث افزایش انرژی مثبت می شود و یک روز جادویی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. یک شروع خوب در روز شما مهم است، می توانید برای مدیتیشن صبحگاهی از آن استفاده کنید و یا به سادگی برای پاک کردن ذهن و به منظور دست یابی به آرامش درونی برای شروع روزی زیبا از آن کمک بگیرید.

ویدیو صبح جادویی دارای سبکی از موسیقی است که در فرکانس 432 هرتز است. برای بهبود بخشیدن به حس آرامش، مدیتیشن، شفابخشی، خواب، کنترل استرس، رهایی از ترس و اضطراب، رهایی از نگرانی ها و تقویت آرامش درونی کاربرد دارد. گوش دادن به موسیقی در فرکانس432 هرتز در بدن ما طنین انداز می شود، انسداد عاطفی را آزاد می کند و هوشیاری ما را گسترش می دهد. فرکانس 432هرتز به ما این امکان می دهد تا با قوه تعقل خود جهان هستی را درک کنیم و به جای جدایی، وحدت ایجاد کنیم. این سبک از موسیقی حس ما را گسترش می دهد و ما را دلسوزتر و دوست داشتنی تر می کند. به جرات می توان گفت  شخصی که با عشق طنین انداز می شود ، دارای آرامش درونی است. این نقطه شروع جهانی است که در آن با یکدیگر و مادر زمین در وحدت ، صلح و هماهنگی زندگی می کنیم.

نظرات و هرگونه پیشنهادی را می توانید از طریق فرم دیدگاه ها طراحی شده در انتهای همین مطلب برای ما ارسال بفرمایید یا اگر خود شما ویدیوهایی مشابه دارید برای ما از طریق لینک تصاویر ارسالی شما ارسال کنید تا با اسم و نشانی خودتان روی سایت موفقیت موسسه MIE منتشر شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *