• شکرگزاری و خود باوری و مقدمه ای بر آن

  • شکرگزاری و خود باوری و توانایی های فوق العاده

  • شکرگزاری و خود باوری و قضاوت درست

  • شکرگزاری و خود باوری و نتایج آن

  • شکرگزاری و خود باوری و بایدها و نبایدها

  • شکرگزاری و خود باوری و سخن پایانی

آثار شکرگزاری و خود باوری و اعتماد به نفس در زندگی

شکرگزاری و خود باوری و مقدمه ای بر آن

شکرگزاری و خود باوری در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. شکرگزاری چه تاثیرات مثبتی در زندگی خواهد داشت؟ آیا میدانید شکرگزاری چگونه سبب خود باوری می شود؟ شکرگزاری و خود باوری دو موضوع مرتبط با یکدیگرند. به گونه ای که خود باوری را می توان از جمله نتایج شکرگزاری دانست. گاهی با افرادی روبرو می شویم که علی رغم اینکه مشکلی بزرگی ندارند، باز هم احساس ضعف و نا امیدی می کنند. شکرگزاری و خود باوری ، دو عامل بزرگ برای پایبندی شما به اهدافتان است. بعضی از جوانان نیز که در حال درس خواندن یا پیشرفت هستند، حرف های نا امیدانه و نادرست زیادی را از اطرفیان می شوند که ممکن است سبب دلسردی و نا امیدیشان شود. با شکرگزاری و خود باوری می توانید در مقابل تمام قضاوت های منفی بایستید و به راه خود ادامه دهید. وب سایت موفقیت ملک پور به شما کمک می کند در راه رسیدن به اهداف خود همواره محکم و استوار باشید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص شکرگزاری و خود باوری

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص شکرگزاری و خود باوری 

شکرگزاری و خود باوری و توانایی های فوق العاده

از این واقعیت نمی شود فرار کرد که انسان به هرجایی که بخواهد و اراده کند، می رسد. کارهایی که حتی تصورش را نمی کنید که بتوانید انجام دهید، قدرت آن در ذات الهی شما وجود دارد. برای درک بهتر موضوع شکرگزاری و خود باوری ، حکایتی از بایزید بسطامی را بشنوید.  بایزید بسطامی وقتی در حالت سماع بود و از خود بی خود می شد، این جمله را مدام تکرار می کرد “لیس فی جبتی الی الله، انا الله.” گویی که خود را در مقام خدایی می دید. مریدان به او گفتند تو وقتی در آن حالت قرار می گیری کفر می گویی. بایزید مریدانش را قسم داد که اگر یک بار دیگر من چنین حرفی زدم مرا با دشنه بزنید. از آنجا که قسم مراد بر مرید واجب است آنها مجبور بودند وقتی بایزید چنین می گوید به حرفش عمل کنند. بار دیگر که در آن حالت قرار گرفت و در حالی که به خدا پناه برده بود، باز هم فریاد زد لیس فی جبتی الی الله، انا الله. مریدان به او حمله کردند. اما به ناگاه بایزید 7 پیکر شد و هر پیکری باز هم فریاد می زد و این جمله را تکرار می کرد. هر دشنه ای به او می زندند از او رد می شد. مریدان به او سجده کردند و گفتند قطعا خداوند بزرگ بر تو عنایت کرده است. انسان به جایی می رسد که حتی در وهم نمی گنجد.

توانایی های فوق العاده با شکر گزاری و خود باوری

شکرگزاری و خود باوری و قضاوت درست

توانایی های انسان فوق العاده است و خداوند در وجود همه ما انسان ها توانایی های عجیب و فوق العاده ای قرار داده است. فقط کافی است که در مسیر موفقیت قرار بگیرید و با هر حرف و حاشیه ای فکر و تمرکزتان به هم نریزد. یکی از حاشیه هایی که ممکن است با آن ها روبرو شوید، انجام کاری اشتباه توسط کسانی است که آن ها را الگو و سرمشق خود می دانید. افرادی را که به عنوان الگو یا صاحب نظر می شناسید اگر کار نادرستی انجام دهند، شما از دین، ایمان، درس، ورزش، تفکر و هدف خود نگذرید. امکان خطا و اشتباه در هر انسانی وجود دارد. شما به هدف های خود بیندیشید. وقتی باورهای شما درست باشد این حواشی نمی تواند سبب تاخیر در رسیدن شما به اهداف و آرزوهایتان باشد. در مسیر شکرگزاری و خود باوری به درستی قضاوت هایتان توجه کنید. مبادا با اشتباه یک نفر همه مسیر را گم کنید.

قضاوت درست در شکرگزاری و خود باوری

شکرگزاری و خود باوری و نتایج آن

باور کنید اگر بخواهید می توانید به هرجا اراده کنید برسید. به نقطه ای می رسید که ایمان شما آسیب ناپذیر است. با خدای خود خلوت می کنید و به او عشق می ورزید. با شکر گزاری و خود باوری پس از مدتی، درآمد شما عالی می شود، روابط خانوادگی فوق العاده مثبتی خواهید داشت، همه مردم از شما تعریف می کنند و از شما می خواهند که راه موفقیتتان را به آن ها بگویید. اگر می خواهید به معنای واقعی کلمه زندگی کنید و لذت ببرید، شکرگزاری و خود باوری را فراموش نکنید. شک نکنید که هیچ راهی مثل راه درستی و اخلاق شما را به نتیجه نمی رساند. خداوند در قرآن کریم می فرماید” و تواصو باالحق و تواصو با الصبر” به حق عمل کنید و صبور باشید تا جواب بگیرید. در صفحه تصاویر ارسالی شما ، می توانید صحبت های افرادی که قانون جذب را در زندگی خود به کار گرفته اند و با شکرگزاری و خود باوری به اهداف خود رسیده اند را بشنوید و استفاده کنید. شما هم می توانید یکی از این افراد موفق باشید.

نتایج شکر گزاری و خود باوری

شکرگزاری و خود باوری و بایدها و نبایدها

در راه رسیدن به اهداف و تحقق آرزوهایتان، شکرگزاری و خود باوری را فراموش نکنید. اگر به بایدها و نبایدهای این راه توجه کنید، می توانید سریع تر به مقاصد خود دست یابید. اما این بایدها و نبایدها چه هستند؟ بد گویی دیگران را نکنید و همیشه حرف هایتان راجع به دیگران مثبت باشد. کلمات مثبت استفاده کنید و گاهی به طبیعت و مکان های پر از آرامش بروید. بگذارید احساس خوب در شما رشد کند. برای منفعت و دستیابی به ثروت، از ضایع کردن حق دیگران پرهیز کنید. به خاطر داشته باشید که هر کس ممکن است اشتباه کند؛ حتی کسانی را که الگوی خود قرار می دهید. شما هم ممکن است اشتباه کنید. اما مهم نیست باز هم می توان جبران کرد. مهم نیست گذشته شما چگونه بوده است از امروز این راه را امتحان کنید. امروز یک روز جدید در زندگی شماست. پس همین الان شروع کنید. خداوند در قرآن کریم می فرماید “لا تتقنطو من رحمت الله/ ان الله یغفر الذنوب جمیعا” هر گناهی که کردید از رحمت خدا نا امید نشوید. به خدا باز گردید همه چیز درست می شود. حس شما باید استغفار، عشق و ایمان باشد. استغفار یعنی در پناه خداوند باشید و همیشه شکرگزار داشته هایتان باشید.

بایدها و نبایدها در شکرگزاری و خود باوری
زندگی نامه بیل گیتس
کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب صوتی هفت عادت مردمان مؤثر
شکرگزاری و خود باوری و سخن پایانی

شکرگزاری و خود باوری و بایدها و نبایدهای این مبحث در این مقاله تشریح گردید. از نحوه برخورد با انسان هایی گفتیم که همیشه درحال بیان افکار منفی خود هستند و تلاش می کنند که شما را نسبت به اهدافتان دلسرد کنند. در راه شکرگزاری و خود باوری ، محکم باشید و اجازه ندهید دیگران شما را از مسیرتان منحرف کنند. مثلا وقتی نماز می خوانید بعضی ها شما را مسخره می کنند و به شما می گویند این کار چه فایده ای دارد؟! نباید نسبت به عقاید و اهداف خود در مقابل این افراد منفی بترسید و تسلیم شوید. با شکرگزاری و خود باوری می توانید در راه خود ثابت قدم بمانید و زمانی که معنویات، درس خواندن، ورزش کردن و سایر کارهای مثبت برای شما مهم است اگر معتقد باشید که پیروز می شوید، قطعا این اتفاق خواهد افتاد. همین امروز شروع کنید. شکرگزاری و خود باوری را جدی بگیرید. کارهای مثبت انجام دهید. فردا روز دیگری است.
عاشق شو ارنه روزی کار جهان سرآید ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستي

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *