اولین سمینار تخصصی مهاجرت و موفقیت

سمینار بزرگ موفقیت

مهلت استفاده از ۵۰ درصد تخفیف :

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

سمینار هنر زندگی کردن و انتخاب مسیر مهاجرت برای اولین بار توسط مؤسسه MIE برگزار می شود. این سمینار در نوروز ۹۹، به مدت ۳ روز و در هر روز به مدت ۵ ساعت، در کشور ترکیه، شهر زیبای استانبول برگزار خواهد شد. در این سمینار منحصر به فرد و ویژه در ترکیه مباحث مربوط به موفقیت و روش های مختلف مهاجرت در قالب یک سمینار مطرح می شود و فرصتی استثنایی است برای آنان که می خواهند در نوروز ۹۹ علاوه بر سفر و تفریح، آینده خود را نیز رقم بزنند.

شما عزیزان می توانید با حضور در این سمینار در کشور ترکیه، اصول موفقیت را از زبان جناب آقای ملک پور، یکی از موفق ترین ایرانیان حال حاضر، بشنوید و علاوه بر آن به صورت حضوری و رو در رو با مدیریت محترم مؤسسه حقوقی ملک پور (جناب آقای ملک پور)، مشاور رسمی مهاجرت کانادا (جناب آقای افضلی) و سایر کارشناسان ارشد ملاقات کنید و برای انتخاب مسیر مهاجرت خود با ایشان مشاوره داشته باشید.

هزینه شرکت در سمینار هنر زندگی کردن و انتخاب مسیر مهاجرت، ۱،۰۰۰ یورو می باشد و تخفیف ۵۰ درصدی برای کسانی که تا پایان روزشمار بالا ثبت نام انجام می دهند لحاظ می گردد. همچنین عزیزان شرکت کننده در این سمینار، در صورت عقد قرارداد با مؤسسه، ۸۰ درصد مبلغ پرداختی بابت سمینار از مبلغ قراردادشان کسر خواهد شد.

فایل ویدئویی لایو مدیریت محترم موسسه ملک پور برای معرفی سمینار هنر زندگی کردن و انتخاب مسیر مهاجرت در ترکیه

جهت ثبت نام یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های زیر تماس حاصل نمایید

۰۲۱-۴۹۰۷۶

۰۲۱-۴۹۱۹۶۰۰۰

(تاریخ شروع ثبت نام : اول مهرماه ۱۳۹۸)

فایل صوتی لایو مدیریت محترم موسسه ملک پور برای معرفی سمینار هنر زندگی کردن و انتخاب مسیر مهاجرت در ترکیه

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *