سخنرانی انگیزشی دنزل واشینگتن

سخنرانی انگیزشی دنزل واشینگتن

دنزل واشینگتن متولد 28 ماه دسامبر سال 1954 در ایالت مریلند می باشد. دنزل واشینگتن کارگردان و بازیگر اهل آمریکا است. شناخته شدن دنزل واشینگتن در دهه 1990 میلادی با درخشش در فیلم هایی همچون مالکوم ایکس، استیو بیکو، رابین کارتر، هرمن بوم، میلیون بی تالسون و فرانک لوکاس صورت گرفت. از افتخارات دنزل واشینگتن دریافت 2 جایزه اسکار و 3 جایزه گلدن گلوب است. در ویدو ذیل شما بخشی از سنخرانی دنزل واشینگتن را برای دانشجویان می بینید.

دنزل واشینگتن در این سخنرانی به سه اصول موفقیت:

  • اول خداوند را در الویت قرار دهید: خدا را در الویت بگذارید در هر کاری که انجام می دهید، هر آنچه که دارید به لطف خداوند است درکش کنید، این یک هدیه است.
  • دوم بزرگ شکست بخورید: درست بزرگ شکست بخورید! شما فقط یک بار زندگی می کنید، بنابراین هر آنچه نسبت به آن احساس شور و اشتیاق دارید، انجام بدید. هدف های بزرگ داشته باشید، از محدودیت های ذهنی خود خارج شوید. اما به یاد داشته باشید رویای بدون هدف فقط رویا است.
  • سوم شما هرکز نمی توانید ازاین دنیا مالی را با خود ببرید: شما نمی توانید پس از مرگ چیزی را از این دنیا با خود ببرید. مهم نیست چقدر سرمایه دارید، مهم این است با سرمایه ای که دارید چه کارهایی انجام می دهید. بهترین کاری که در این دنیا می توانید انجام بدهید کمک و آموزش به یک شخص دیگر است.

دعوت می کنم حتماً ویدیوی فوق العاده ذیل را تماشا بفرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *