ویدیو سابلیمینال زیر توسط تیم موفقیت موسسه MIE تهیه گردیده و تقدیم حضورتان می گردد. ویدیو های سابلیمینال محتواهای انگیزشی حاوی پیغام های مخفی برای ذهن ناخودآگاه ما می باشند که با نقش بستن در ذهن ما، امواج ذهنیمان را تغییر می دهند و آن را با فرکانس های مثبت جهان هستی همگام می سازند تا بتوانیم به زندگی بهتری که لایق آن هستیم و در جست و جوی آنیم دست یابیم. هم اکنون این ویدیو زیبا را تماشا خواهیم نمود و امیدواریم از آن نهایت لذت را ببرید.

شما باید خود باور داشته باشید که لایق بهترین ها هستید تا بتوانید به آنها دست یابید. نعمت های خداوند به فراوانی در این جهان یافت می شوند. ما باید برای رسیدن به آنچه مد نظرمان می باشد هدف گذاری نماییم و برای رسیدن به آنها تلاش نماییم و در اهداف خود بلند پرواز و جاه طلب باشیم و زندگی خود را هنگامی که به آنها رسیده ایم تصور نماییم تا تصویر مشخصی در ذهنمان نقش ببندد و مغزمان بپذیرد که توانایی رسیدن به اهدافمان را داریم. با تکرار جملات مثبت و انگیزشی فرکانس های ذهنی منفی خود را تبدیل به ارتعاشات مثبت نموده و در مسیر انرژی کائنات قرار دهیم تا به خواسته های خود برسیم.

ویدیو های سابلیمینال با ترکیب تصاویر زیبا و موسیقی های دلنواز و جملات انگیزشی در ما تاثیر می گذارند و هر روز توسط بسیاری از افراد در گوشه و کنار دنیا استفاده می گردند. شما نیز می توانید همانند این افراد از این محتوا ها انگیزه لازم برای رسیدن به اهدافتان را دریافت نمایید و با تاثیر مثبتی که بر شما می گذارند به آینده ایده آل خود دست یابید. شما عزیزان می توانید در قسمت “دیدگاه ها” انتهای این مطلب، نظرات و تجربیات خود در خصوص ویدیو های سابلیمینال را با ما در میان بگذارید. همچنین با استفاده از “بخش تصاویر ارسالی شما” ویدیوها و تصاویر انگیزشی خود را برای ما ارسال نمایید تا با نام و نشان شما در سایت نمایش داده شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *