سابلیمینال ها ویدیو های انگیزشی هستند که دارای پیام هایی برای ضمیر ناخودآگاه ما می باشند و باعث ایجاد حس اشتیاق و انگیزه و پیشرفت ما در زندگی می شوند و به ما کمک می کنند تا به زندگی ایده آل خود و هر آنچه دلمان می خواهد برسیم. سابلیمینال زیر با موضوع فراوانی ثروت توسط تیم موفقیت موسسه MIE برای شما دوستان عزیز به نمایش گذاشته شده و تقدیم حضورتان می گردد. این دسته از محتواها توسط متخصصین حرفه ای با ترکیب نمودن ویدیو های زیبا و موسیقی های دلنشین تهیه می گردند و بسیاری از افراد هر روزه از این محتوا ها بهره می برند. در ادامه به تماشای این ویدیو زیبا خواهیم پرداخت.

تعداد راه های ثروتمند شدن در زندگی نامحدود و بی حد و اندازه هستند و فراوانی ثروت در جهان قابل اندازه گیری نیست. یکی از نکات بسیار مهم در موضوع جذب ثروت، این بحث می باشد که هر انسان به اندازه ظرفیت خود به آن دست خواهد یافت. شما به هر میزان که به آن باور دارید به ثروت خواهید رسید و این مدار های ذهنی شما هستند که تعیین کننده میزان موفقیت شما هستند. به این جهان و نعمت های آن بنگرید. انرژی خود را با انرژی کائنات در یک مدار قرار دهید و با ایمان به خداوند و تلاش و کوشش به موفقیت دست یابید و هر آنچه در این دنیا می خواهید را بدست آورید. به عنوان مثال زمانی که در خیابان یک ماشین گران قیمت و مدل بالا می بینید اولین جمله ای که در ذهن شما می آید چیست؟ اگر در آن لحظه توانستید با بالا بردن سطح انرژی مثبت در خود و تعریف و تمجید از موفقیتی که صاحب آن ماشین کسب کرده و اطمینان به اینکه از راه درست هم می شود پولدار شد رسیدید شک نکنید که یک روز شما هم صاحب آن ماشین خواهید شد.

شما نیز می توانید همانند میلیون ها نفر که هر روزه از این دسته محتوا ها استفاده می کنند، از این ویدیو ها بهره ببرید و انگیزه لازم را از آنها استخراج نمایید و جملات مثبت را برای بکار بردن در زندگی روزمره در ذهن خود حک کنید تا بتوانید در آینده به موفقیت برسید. شما عزیزان می توانید در قسمت “دیدگاه ها” انتهای این مطلب، نظرات و تجربیات خود در خصوص ویدیو های سابلیمینال را با ما در میان بگذارید. همچنین با استفاده از “بخش تصاویر ارسالی شما” ویدیوها و تصاویر انگیزشی خود را برای ما ارسال نمایید تا با نام و نشان شما در سایت نمایش داده شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *