سابلیمینال جذب ثروت تهیه شده توسط تیم سایت موفقیت موسسه MIE تقدیم حضورتان می گردد. این جهان و هر چه در آن است زاده از انرژی است و این انرژی در تمام اطراف ما یافت می شود. برای رسیدن به خوشبختی و موفقیت، شما می بایست فرکانس های مغزی خود را در جهت فرکانس جهان هستی تنظیم کنید و این گونه است که می توانید به ثروت و خوشبختی رسیده و بهترین زندگی را برای خود رقم بزنید. مشاهده این ویدئو و گوش دادن به موزیک و خواندن نوشته های موجود در آن به شما جهت تحقق به این امر کمک شایانی می نماید و شما می توانید خود را به جذب ثروت و موفقیت نزدیک کنید.

شما در این ویدئوی بسیار زیبا می توانید زیبایی های مادی دنیا که به منظور لذت بردن ما انسان ها توسط خداوند یکتا خلق شده اند را ملاحظه بفرمایید. سابلیمینال های جذب ثروت توسط موسیقی دان ها و کارشناسان روانشناسی به منظور تعلیم و جهت دهی ضمیر ناخودآگاه انسان طراحی شده است. برای ارسال فرکانس های مثبت، مغز شما نیازمند تحرک و تولید امواج مثبت می باشد. ارسال فرکانس مثبت توسط ذهن شما از طریق مشاهده زیبایی ها و فرو رفتن در عمق آنها امکان پذیر است. در این ویدئو مشاهده می فرمایید که ترکیبی از زیبایی ها به همراه جملات مثبت و انگیزشی که با فعل زمان حال به کار رفته اند، این حس را به شما القا می کنند که این زیبایی ها در دسترس شما هستند و فاصله ای با آنها ندارید.

بهره بردن از ویدئو های سابلیمینال جذب ثروت تنها نیازمند این است که شما در حین انجام کار های روزانه خود این ویدئو ها را پخش نموده و همزمان با فعالیت خود به لذت بردن از آنها بپردازید و حتی فقط با گوش دادن به آنها می توانید امواج ضمیر ناخودآگاهتان را تقویت نمایید و فرکانس های ذهنیتان را با فرکانس های کائنات هماهنگ نمایید. شما عزیزان می توانید در قسمت “دیدگاه” زیر این متن تجربیات استفاده خود از فایل سابلیمینال و نظرات و دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید. همچنین با استفاده از “بخش تصاویر ارسالی شما” ویدیوها و تصاویر انگیزشی خود را برای ما ارسال کنید تا با نام و نشان شما در سایت نمایش داده شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *