ویدیو سابلیمینال تاثیر بر ضمیر ناخودآگاه برای جذب ثروت

ویدیوی زیر جهت برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه شما تحت عنوان سابلیمینال تمرکز بر ثروت و رفاه توسط تیم موفقیت موسسه MIE برای شما عزیزان تهیه شده و تقدیم به نگاه عزیزتان می گردد. ویدیو های سابلیمینال انگیزشی جهت تغییر انرژی درونی افراد و همگام سازی آن با انرژی کائنات طراحی و تهیه می شوند و مشاهده روزانه این ویدیو ها در اوقات فراغت و در زمان کار و گوش فرا دادن به موسیقی آن، می تواند منجر به تغییر زندگی شما و حرکت مثبت شما به سمت آینده ای بهتر باشد. هدف از این ویدیو ها نمایش جذابیت های دنیا نزد انسان و درک این موضوع که این جذابیت ها همواره در دسترس قرار دارند می باشد. در ادامه با هم به تماشای این ویدیوی جذاب خواهیم پرداخت.

ویدیوی فوق را با هم مشاهده نموده و از آن لذت بردیم. انسان ها همواره از زمان خلق این دنیا تا کنون به دنبال پیدا کردن راه های رسیدن به ثروت و افزایش رفاه بوده اند. همواره همه افراد در تلاش هستند تا با سعی و کوشش، زندگی بهتری را برای خود و عزیزانشان رقم زده و بتوانند در اسرع وقت به هر آنچه که می خواهند دست یابند. مشاهده این گونه از ویدیو ها این نکته را به ما یاد آور می شود که هر آنچه که در جست و جوی آن هستیم هم اکنون در این جهان وجود دارد و چیزی در این دنیا نیست که نتوان به آن دست یافت. همه چیز در این جهان دارای انرژی هستند و این ما هستیم که با ارسال فرکانس های مثبت به این جهان، زمینه فراهم شدن آنها را برای خود مهیا می نماییم.

بهره بردن از این ویدیو ها به روش های مختلفی امکان پذیر می باشد. شما می توانید در اوقات فراغت خود به تماشا و تمرکز بر روی این نوع تصاویر پرداخته و یا حتی زمان هایی که به انجام کاری مشغول هستید می توانید صرفا با گوش دادن به موسیقی این ویدیو ها، از آن لذت برده و زندگی و موفقیت های پیش روی خود را در ذهنتان ترسیم نمایید تا در نهایت آنها به حقیقت بپیوندد. شما عزیزان می توانید در قسمت “دیدگاه ها” انتهای این مطلب، نظرات و تجربیات خود در خصوص ویدیو های سابلیمینال و جذب ثروت با استفاده از افکار مثبت را با ما در میان بگذارید. همچنین با استفاده از “بخش تصاویر ارسالی شما” ویدیوها و تصاویر انگیزشی خود را برای ما ارسال نمایید تا با نام و نشان شما در سایت نمایش داده شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *