ویدیو زیر با مضمون تمرکز بر زیبایی های طبیعت توسط تیم موفقیت موسسه MIE تقدیم حضور شما دوستان عزیز می گردد. زیبایی های طبیعت همواره باعث ایجاد حس آرامش درونی در میان انسان ها بوده و در بسیاری از مواقع الهام بخش بسیاری از افراد در زمینه تحول و پیشرفت در زندگی بوده اند. زیبایی های طبیعت این نکته را به ما یادآور می نمایند که نعمت های پروردگار برای استفاده ما انسان ها بی نهایت بوده و خداوند با خلق این همه شگفتی و دمیدن روح خود در آنها، لذت بردن مخلوقاتش از این پدیده ها را در نظر داشته است. در ادامه به مشاهده این ویدیو آرامبخش و زیبا از طبیعت می پردازیم

ویدیو فوق را با هم دیدیم و از شگفتی های بی پایان طبیعت نهایت لذت را بردیم.  زیبایی های بی کران طبیعت همواره موجب تفکر و تامل ما انسان ها می باشند. این قشنگی ها ما را وادار به دیدن عظمت خداوند متعال و لطفی که او به همه موجودات خویش دارد می نمایند. با حضور در طبیعت و دیدن این جاذبه ها و نعمت های بی کران، احساس خوب و حس مثبت تمام وجودمان را فرا می گیرد. مگر می توان این همه زیبایی ها را دید و وجود خداوند بزرگ را در آنها نیافت. همانا بهترین راه برای شناخت خداوند، شناخت مخلوقاتش و جست و جوی او در آنهاست.

با حضور در طبیعت و یا مشاهده زیبایی های آن در تصاویر، ناخودآگاه تنها یک جمله به ذهنمان می رسد: خدایا شکر. خدایا شکر بابت این همه نعمت و زیبایی که در اختیار مخلوقاتت قرار دادی تا هر روزه بتوانند عظمت تو را در آنها جویند و حمد و ستایش تو را گفته و هر روزه با الهام گرفتن از این زیبایی ها در مسیر پیشرفت قدم بردارند. خداوندا همواره بابت این همه نعمت روز افزون شکرگزاریم. شما عزیزان می توانید در قسمت “دیدگاه ها” انتهای این مطلب، نظرات و تجربیات خود در خصوص طبیعت و تاثیر آن در ایجاد آرامش و انرژی مثبت را با ما در میان بگذارید. همچنین با استفاده از “بخش تصاویر ارسالی شما” ویدیوها و تصاویر زیبای طبیعت را برای ما ارسال نمایید تا با نام و نشان شما در سایت نمایش داده شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *