زندگی نامه سیلوستر استالونه

    • زندگی نامه سیلوستر استالونه و مقدمه ای بر آن
    • زندگی نامه سیلوستر استالونه و معرفی وی
    • زندگی نامه سیلوستر استالونه و شرح زندگی وی
    • زندگی نامه سیلوستر استالونه و نتیجه تلاش او
    • زندگی نامه سیلوستر استالونه و سخن پایانی

زندگی نامه سیلوستر استالونه و مقدمه ای بر آن

زندگی نامه سیلوستر استالونه، و چگونگی دست یابی وی به موفقیت های چشمگیرش را در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار خواهیم داد. آیا برای دست یافتن به موفقیت های بزرگ باید به دیگران متوسل شد؟ چگونه می توان با اتکای به خود در مسیر موفقیت قرار گرفت و به آن دست یافت؟ در زندگی نامه سیلوستر استالونه می خوانیم که وی نمونه بارز یک زندگی فقیرانه و عاری از تجمل را داشته است و هر آنچه امروز از آن می بینیم نتیجه تلاش های وی است. زندگی نامه سیلوستر استالونه یک داستان تراژدی است که برای حفظ حیات خود مجبور می شود عزیز ترین های خود را فدا کند؛ فقط و فقط برای یک دلیل، آن هم رسیدن به موفقیت دلخواهش. تلاش، کوشش و پشتکار مثال زدنی در افراد موفق همواره چراغ راه جوانان و علاقه مندان به موفقیت خواهد بود و می توان از آن درس های بسیار گرفت.

زندگی نامه سیلوستر استالونه

زندگی نامه سیلوستر استالونه و معرفی وی

در زندگی نامه ی سیلوستر استالونه درج شده است که متولد سال 1946 در نیویورک آمریکا از پدری سیسیلی و مادری آمریکایی است. سیلوستر استالونه بازیگر، تهیه کننده، کارگردان و نویسنده است و شهرتی جهانی دارد. سیلوستر علاوه بر کسب شهرت از طریق نقش آفرینی در فیلم های مهیج، به واسطه شرایط سخت زندگیش و کسب موفقیت از میان این سختی ها مشهور است. اگر بخواهیم زندگی نامه سیلوستر استالونه را بررسی کنیم، وی دارای دو فصل مهم در زندگی خویش است. بخش نخست زندگی نامه سیلوستر استالونه قبل از به شهرت رسیدن و بخش دوم زندگی نامه سیلوستر استالونه بعد از مشهور شدنش است.

از مهمترین و معروف ترین آثار وی فیلم راکی بالبوا است که در آن به نقش آفرینی پرداخته است. سیلوستر به خاطر شرایط خاص و فرم خاص صورتش که یادگار دوران نوزادی او است بیشتر از بقیه بازیگران مورد توجه قرار گرفت و او توانست این محدودیت را به فرصت تبدیل کند. همچنین سیلوستر استالونه در زمینه نقاشی هم فعال است به طوری که فکر می کند استعدادش در نقاشی بیشتر از بازیگری است و در سال 2015 در شهر نیس فرانسه یک نمایشگاه در موزه هنرهای مدرن برگذار کرد.

زندگی نامه سیلوستر استالونه

زندگی نامه سیلوستر استالونه و شرح زندگی وی

در زندگی نامه سیلوستر استالونه آمده که سیلوستر استالونه زندگی خود را با اشتباه پزشکی که هنگام تولدش اتفاق افتاد شروع کرد و به همین خاطر طرز صحبت کردن او، حالت چشم ها و فرم دهن وی به شکلی خاص می باشد. سیلوستر در جوانی وارد دانشگاه شد و پس از چند سال تحصیل را رها کرد و به دنبال بازیگری رفت. ابتدا در چند فیلم در نقش های مکمل و به صورت گذرا بازی کرد و در همین حین به نوشتن فیلم نامه علاقه داشت.

 سیلوستر در شرایط بد اقتصادی به سر می برد به طوری که زندگی را بر کام همسرش تلخ کرده بود. به همین بهانه همسرش او را ترک کرد تا سیلوستر تنها تر از گذشته باشد و تنها دوستش، سگ خانگی او برایش باقی ماند. شرایط بسیار سختی را متحمل شده بود به طوری که روزها و شب ها به نوشتن فیلم نامه مشغول بود و لحظه ای از هدفش دست بر نمی داشت. او مدام در حال نوشتن بود و وقتی نوشتن متن به پایان می رسید؛ در جست و جوی یافتن یک کارگردان بر می آمد تا شاید بتواند به رویاهایش جامه عمل بپوشاند ولی هر بار که نوشته هایش را نزد کارگردانان و تهیه کنندگان ارسال می کرد جواب تمسخر آمیزی دریافت می کرد. با این حال او از این شکست ها نا امید نمی شد و همچنان می کوشید تا عیب های نوشتاری خود را اصلاح کند و در جهت بهبود این موارد بسیار تلاش کرد.

در این حین به علت مشکلات اقتصادی و فقر زیاد مجبور شد بهترین دوست و همراه خود را یعنی سگ خانگی اش را بفروشد و با پول فروش آن سگ بتواند برای چند روز بیشتر زندگی کند. سر انجام سگ را به قیمت 100 دلار فروخت و با آن پول در جهت حفظ حیات خود کوشید. پس از بارها نوشتن و شکست خوردن، یک شب وقتی برای تماشای مسابقه بوکس محمد علی کلی رفته بود، تصمیم گرفت که با الهام گرفتن از این مسابقه، فیلم نامه خودش را بنویسد و در مدت زمان 3 روز توانست متن فیلم نامه را نگارش کند.

پس از این به دنبال تهیه کننده و کارگردان می گشت تا فیلم او را بسازند ولی در بیشتر موارد یا فیلم نامه ی سیلوستر را مورد تمسخر قرار می دادند و یا خود سیلوستر یک شرط داشت برای این کار و آن هم این بود که اصرار داشت که خودش نقش اول فیلم را بازی کند؛ به همین دلیل خیلی از این افراد حاضر نبودند اینچنین شرطی را بپذیرند. در نهایت پس از جست و جوهای زیاد بالاخره ایروین وینکر تهیه کننده معروف آن زمان حاضر به انجام اینکار شد و پروژه راکی کلید خورد. در ابتدا ایروین حاضر به پرداخت 50 هزار دلار برای فیلم نامه بود ولی بعد از مطرح شدن شرط سیلوستر مبنی بر بازی کردن در نقش اول فیلم، این مبلغ کاهش یافت. بعد از اکران این فیلم بود که توانست فروش صد و هفده میلیون دلاری را تجربه کند و وارد عرصه ی شهرت شود و همچنین دوست همیشگی خود را یعنی سگش را دوباره به مبلغی بیشتر یخرد و به زندگی خود اضافه کند. شما می توانید معرفی فیلم جذاب راکی را از این قسمت مشاهده فرمایید.

زندگی نامه سیلوستر استالونه و نتیجه تلاش او

زندگی نامه سیلوستر استالونه مملو از نکات مثبت است. شاید هر کس دیگری در موقعیت مشابه سیلوستر استالونه بود، همان ابتدای کار دست از تلاش برداشته بود و به همان زندگی فقیرانه ادامه می داد ولی فرق یک انسان خود ساخته و یک  شخص عادی در همین موارد است. اگر امروز زندگی نامه سیلوستر استالونه را به عنوان یک فرد موفق مطالعه می کنیم فقط به دلیل تلاش و پشتکار وی بوده است. سیلوستر استالونه درون خود یک نیاز احساس کرده بود و آن این بود که باید در عرصه نویسندگی وارد شود و به موفقیت دست یابد.

خواندیم که سیلوستر در پی نا ملایمتی ها و به سخره گرفتن ها ناامید نشد و به کار خود ادامه داد. حتی همسرش او را ترک کرد و مجبور شد بهترین دوستش را که سگ خانگی او بود را بفروشد ولی دست از تلاش بر نداشت. وقتی شما برای رسیدن به خواسته های درونی شور و شوق بسیار دارید در صورت اینکه برای رسیدن به آن تلاش کنید حتما به آن خواسته خواهید رسید. این مقاله در رابطه با زندگی نامه سیلوستر استالونه توسط سایت موفقیت نگارش شده است و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع حرام است. زندگی پر از فراز و نشیب و آزمون های سخت و آسان است، این ما هستیم که باید در مسیر زندگی و انرژی های جهان هستی قدم بر داریم و با سختی ها و گرفتاری ها مبارزه کنیم تا به موفقیت برسیم و جهت رسیدن به این امر می توانیم زندگی نامه سیلوستر استالونه را سرمشقی برای راهمان قرار دهیم

زندگی نامه سیلوستر استالونه و سخن پایانی

زندگی نامه سیلوستر استالونه را خواندیم و درس های زندگی و نحوه صحیح برخورد با آن را توسط سیلوستر استالونه را بررسی کردیم. برای رسیدن به موفقیت، قطعا در مسیر هر انسان موفقی فراز و نشیب وجود داشته و خواهد داشت. تنها فرق انسان های موفق با انسان های عادی در این است که چگونه با سختی ها روبرو می شوند. نباید گمان ببریم که موفقیت یک شبه و به آسانی به دست می آید بلکه باید برای رسیدن به آن تلاش، کوشش و پشتکار خود را به کار بست و این موضوع به وضوح در زندگی نامه سیلوستر استالونه نمایان است. زندگی نامه سیلوستر استالونه یک داستان زیبا و آموزنده است. به یکباره یاد یک جمله زیبا از فیلم راکی بالبوا افتادم که می گفت: (هیچ‌کس نمی‌تونه ضربه‌ای محکم‌تر از زندگی بزنه، اصلا مهم نیست تو چقدر می‌تونی محکم بزنی. چیزی که خیلی اهمیت داره اینه تا چه حد می‌تونی محکم ضربه بخوری و به مسیرت ادامه بدی. این طوری برنده می‌شی). موفقیت از آن کسانی است که پیوسته در مسیر درست هستند و تمام تمرکز خود را روی کار مد نظر خود قرار می دهند. امیدواریم از خواندن این مقاله درباره زندگی نامه سیلوستر استالونه خوشنود و راضی باشید. اگر در خصوص این مقاله که درباره زندگی نامه سیلوستر استالونه تهیه شده پیشنهاد یا اطلاعات بیشتری دارید خوشحال میشویم این نقطه نظرات را در انتهای همین صفحه از طریق بخش دیدگاه ها ارسال نمایید. همچنین می توانید این نظرات و پیشنهادات را از طریق بخش تصاویر ارسالی شما برای ما ارسال کنید تا با اسم و مشخصات خودتان در همین بخش نمایش داده شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *