• راهکارهای آرامش و جذب انرژی و مقدمه ای بر آن

  • راهکارهای آرامش و جذب انرژی و قوانین حاکم

  • راهکارهای آرامش و جذب انرژی و باور

  • راهکارهای آرامش و جذب انرژی و شکر گزاری

  • راهکارهای آرامش و جذب انرژی و تاثیرات مثبت

  • راهکارهای آرامش و جذب انرژی و سخن پایانی

راهکارهای آرامش و جذب انرژی.

راهکارهای آرامش و جذب انرژی و مقدمه ای بر آن

راهکارهای آرامش و جذب انرژی را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم و از تاثیرات مثبت آن نیز سخن گفته ایم. بزرگترین اسراری که شما را به خوشبختی و آرامش می رساند چیست؟ آیا با یادگیری راهکارهای آرامش و جذب انرژی می توان بر مشکلات غلبه کرد؟ با ما همراه باشید و پاسخ سوالات خود را در این مقاله دریابید. حتما برای شما هم پیش آمده که یک اتفاق منفی سبب ناراحتی تان می شود و بعد با قرار گرفتن در فضایی منفی، اتفاقات منفی دیگری نیز خیلی سریع برایتان اتفاق می افتد. دلیل این امر این است که ذهن انسان تمایل بیشتری برای جذب اتفاقات منفی دارد و بسیاری از راهکارهای آرامش و جذب انرژی را برای مدتی فراموش می کند. وقتی اتفاقی ناخوشایند رخ می دهد، با یادآوری و صحبت کردن مدام از آن، به جذب انرژی منفی توسط ذهنتان کمک بیشتری می کنید. برای رهایی از این وضعیت لازم است که راهکارهای آرامش و جذب انرژی را به خود یادآوری کنیم و تلاش کنیم در فضای مثبت قرار بگیریم. مقالات وب سایت موفقیت به شما کمک می کند که فضای اطرفتان را مثبت کنید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص راهکارهای آرامش و جذب انرژی

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص راهکارهای آرامش و جذب انرژی

راهکارهای آرامش و جذب انرژی و قوانین حاکم

یکی از نکات اصلی در یادگیری راهکارهای آرامش و جذب انرژی این است که تعریف درستی از انرژی و قوانین حاکم بر جهان هستی داشته باشیم. بنا بر آثار و تعلیمات عارفان از جمله ملاصدرا، «مراحل عملی» برای «رسیدن به خدا» اسفار اربعه است. اعتقاد بر این است که ما از منبعی از نور حرکت کردیم و به سمت همان نور برمی گردیم. ما در رودخانه ای از انرژی مثبت قرار داریم. همه چیزهای اطرافتان چیزی جز انرژی نیست. کل طبیعت و هر حرکت در این دنیا موج و ارتعاشی دارد. نگاه کردن به چیزهای منفی، سبب جذب اتفاقات منفی بیشتری خواهد شد. وقتی ما این قانون را درک می کنیم که جهان چیزی جز انرژی نیست، همچنین ما از سمت خدا به این جهان آمده ایم، در حرکتیم و به سمت خدا بر می گردیم، آنگاه آرامش داشتن دیگر کار سختی نیست. برای فهمیدن این علم، خداوند کد و شاخصه هایی را قرار داده است. شاخصه و کدهایی که ما را متوجه این مسائل مهم می کند، خلقت خداوند است. در ویدئو هنر زندگی این مساله به طور کامل تشریح شده است، که با تهیه آن می توانید اطلاعات بیشتری در این خصوص بدست آورید.

راهکارهای آرامش و جذب انرژی و قوانین حاکم

راهکارهای آرامش و جذب انرژی و باور

همانطور که گفتیم ما در حرکت به سمت بزرگترین منبع انرژی یعنی خداوند هستیم. ما به این جهان آمده ایم که در این حرکت پخته و کامل شویم. آیه 63 سوره بقره نیز به این حرکت اشاره می کند و می فرماید: “باز شما را می میرانیم و زنده می گردانیم.”  این تحولات مرگ و زندگی، روح را رشد می دهد. به این صورت ما در یک رشد کامل قرار می گیریم. در همه ما درصدی از نور خدا هست. میزان نور خدا در وجود هر کس متفاوت است. مثل شمع و خورشید. میزان نور و انرژی این دو بسیار متفاوت است. هر کدام میزانی از نور و انرژی را دارند. به میزانی که توجه و تمرکز خود را بر چیزهای مثبت می گذارید، اتفاقاتی که می خواهید را جذب می کنید و جهان اطرافتان زیبا و زیباتر می شود. به میزانی که باور می کنیم و ایمان می آوریم که خدایی در این عالم هست، به همان میزان نور و انرژی را جذب می کنیم. باور یکی از مهمترین راهکارهای آرامش و جذب انرژی است.

راهکارهای آرامش و جذب انرژی و باور

راهکارهای آرامش و جذب انرژی و شکر گزاری

در جریان ارتعاشی انرژی مثبت، از هرچه حرف بزنید به آن قدرت می دهید. وقتی اتفاق ناخوشایندی برای شما می افتد، با صحبت کردن بیشتر در مورد آن، اتفاقات منفی بیشتری را جذب می کنید. ما فرصت کوتاهی برای لذت بردن از این جهان داریم. ما انسان ها هم مثل برگ ها، روزی زرد می شویم و می افتیم و زیر پای دیگران له می شویم. روزی ما هم این سرنوشت را خواهیم داشت هیچ چیز ابدی نیست. پس امروز که هستی قدرش را بدان. با شکرگزاری و تمرکز بر چیزهای مثبت، آن ها را جذب می کنید. سعی کنید مدام خدا را شکر کنید. شکر و سپاس خدایی که خالق جهانیان است، یکی از راهکارهای آرامش و جذب انرژی است. خدا را به خاطر سلامتی، تفکر، تخیل و خانواده شکر کنید. هر کس هزاران هزار دلیل برای شکر گزاری دارد.

شکر نعمت نعمتت افزون کند            کفر نعمت از کفت بیرون کند

راهکارهای آرامش و جذب انرژی و شکر گزاری

راهکارهای آرامش و جذب انرژی و تاثیرات مثبت

بر اساس مطالعات علمی به محض اینکه شما زیبایی ها را می بینید، آرامش به زندگی شما دعوت می شود. در آرامش، ضریب هوشی شما بالا می رود. این یک اصل ثابت شده است. شاید تعجب کنید که بعضی افراد چطور بسیار آرامند و در بدترین شرایط هم آرامش دارند. دلیلش این است که اخبار منفی را دنبال نمی کنند. بدگویی نمی کنند و به بدگویی ها گوش نمی کنند. سعی کنید چیزهای مثبت بشنوید. جهان اطراف انرژی است. بیایید به انرژی های خوب توجه کنیم تا جذبشان کنیم. قانون جذب می گوید: انرژی های شبیه، همدیگر را جذب می کنند. اگر حرف های مثبت بزنید حالتان بهتر می شود. پس سعی کنید از جهان اطرفتان، زندگیتان، زیبایی ها، عشق و طبیعت لذت ببرید. سعی نکنید کسی را تغییر دهید و به کسی کاری نداشته باشید. حال خوب خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. می توانید از تاثیرات مثبتی در زندگی تان بگویید که با یادگیری راهکارهای آرامش و جذب انرژی به وجود آمده است. در صفحه تصاویر ارسالی شما تصاویر ضبط شده خود و دیگران را مشاهده کنید.

راهکارهای آرامش و جذب انرژی و تاثیرات مثبت
ویدیوی انرژی مثبت از طبیعت
ویدیوی جستجوی آرامش در طبیعت
ویدیوی حس خوب آرامش
راهکارهای آرامش و جذب انرژی و سخن پایانی

راهکارهای آرامش و جذب انرژی مثبت را در این مقاله مورد بررسی قرار دادیم. آموختیم که برای بهتر شدن حالمان، لازم است به چیزهایی که دوستشان داریم و می خواهیم، بیشتر توجه کنیم. با توجه به چیزهایی که داریم، با قدردانی و شکرگزاری برای داشتن آن ها و تمرکز بر هدف، زندگی تان تبدیل به بهشت می شود. این روش یکی از قوی ترین راهکارهای آرامش و جذب انرژی است. ذهن انسان به طور ناخودآگاه به سمت منفی می رود و بسیاری از راهکارهای آرامش و جذب انرژی را فراموش می کند. وقتی به چیزهای منفی توجه می کنید، از هدفتان دور می شوید. وقتی اتفاقات زندگیتان منفی می شود با تمرکز بر امور مثبت آن را متوقف کنید. آنگاه خواهید دید که همه زندگی شما شروع به تغییر می کند. ما به دنیا آمده ایم که از این جهان لذت ببریم. لذت بردن از اتفاقات مثبت کوچک نیز یکی دیگر از راهکارهای آرامش و جذب انرژی است. اگر بخواهید، حتی با دیدن برگی می توانید حس آرامش و لذت را تجربه کنید.
ما ز بالاییم و بالا می رویم
ما زدریاییم و دریا می رویم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *