• راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر و مقدمه ای بر آن

  • راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر و درس از پیشوایان دینی

  • راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر و افکار مثبت

  • راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر و تغییر دیدگاه

  • راهکارهای آرامش و الگوهای موفق و سخن پایانی

راهکارهای آرامش - الگوهای موثر - برنامه ریزی

راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر و مقدمه ای بر آن

راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر موضوعی است که در این مقاله به آن پرداخته شده است. الگوهای مؤثر چه کسانی هستند؟ مطالعه زندگی این افراد چگونه می تواند سبب آرامش در زندگی ما شود؟ مهمترین راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر در این زمینه چه هستند؟ شاید برای بسیاری از شما هم پیش آمده باشد که گاهی با به وجود آمدن مشکلی بزرگ، امید خود را از دست می دهید و گمان می کنید که دنیا محل رنج و عذاب است. گاها با انتشار مقالات و ویدئوهای انگیزشی، افرادی پیام می دهند و از مشکلات و نا امیدی می گویند. این افراد ممکن است دردها و رنج های بسیاری را متحمل شده باشند و از دنیا دلگیر شوند و انرژی مثبت را بی تاثیر می دانند. اما در واقع آن ها از راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر در کسب آرامش غافل اند. ویدئو انگیزشی استاد ملک پور که در این مقاله آمده است، پاسخی به این عزیزان است. با وب سایت موفقیت موسسه ملک پور برای موققیت و آرامش در زندگی گام بردارید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر

راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر و درس از پیشوایان دینی

برخی از مسائل و وقایع تاریخی را آنطور که باید به ما انتقال نداده اند. بسیاری از ما از اهداف پیشوایان دینی که الگوهای مؤثر زندگی ما مسلمانان هستند، اطلاعی نداریم و حتی برخی از افراد برداشت اشتباهی از اهداف پیشوایان دینی دارند. در مقاله راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر ، با نگاهی به زندگی بزرگان دینی، پیامبر و امامان متوجه می شویم که به گونه ای دیگری می توان فکر کرد، اندیشید و عمل کرد. ما مسلمانان که به خدا و رسول الله ایمان داریم و به خصوص ما شیعیان که به ابا عبداله الحسین(ع) معتقدیم، با الگو برداری از این بزرگان می توانیم در بسیاری از لحظات سخت زندگی، به آرامش برسیم. در تاریخ آمده که وقتی حضرت علی اکبر(ع)، پسر بزرگ امام حسین که گفته می شود شبیه ترین فرد به پیامبر خدا بوده اند، به سمت میدان جنگ می رفت، امام حسین(ع) دست خود را رو به آسمان گرفت و گفت خدایا پیامبرم را برای تو میفرستم. تو او را حفظ کن. مدتی طول نکشید که خبر آورند که علی اکبر در حال جان دادن است. امام حسین (ع) پس از شهادت پسر بزرگترش رو به آسمان می کند و می فرماید: خدایا پیامبرم را برای تو دادم. راضی به رضای تو هستم. اگر به حضرت اباعبداله نگاه می کنیم می بینیم که در این هنگام، نگرش اباعبداله الحسین(ع)، نگرش اندوه نیست. کسی که می گوید یک فرد مذهبی است، نباید با از دست دادن عزیزانش از رحمت خداوند نا امید شود. با نگاه به زندگی پیشوایان دینی مان در می یابیم، بزرگانی چون اباعبداله الحسین(ع) و حضرت زینب (س) با وجود تحمل سختی های فراوان، باز هم ایمان خود را به خداوند از دست نمی دهند.

راهکارهای آرامش - الگوهای موثر - پیشوایان دینی

راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر و افکار مثبت

دعا کردن یکی از مؤثرترین راهکارهای آرامش است. خداوند ضامن اجابت دعای شما است و قطعا برای ما انسان ها چیزی جز خیر و خوبی نمی خواهد. وقتی شما به سمت افکار مثبت بروید و تمرکزتان را بر روی امور مثبت بگذارید؛ قطعا جواب می گیرید. در مقاله راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر بار دیگر تاکید می کنیم برای جذب اتفاقات خوب در زندگی خود تا می توانید، فیلم های مثبت ببینید، کتاب های قانون جذب بخوانید، افکار مثبت داشته باشید، به مطالعه زندگی افراد موفق بپردازید و همواره تلاش کنید محیط خود را سرشار از انرژی مثبت گردانید. از جمله کتاب هایی که به شما در این راه کمک می کنند، کتاب در جستجوی معنا اثر ویکتور فراانکل، 7 عادت مردمان مؤثر استیفان کاوی است. با مطالعه زندگی پیشوایان و بزرگان دینی، متوجه می شوید که تمام انسان های بزرگ در مسیر عشقند.

راهکارهای آرامش - الگوهای مثبت - افکار مثبت

راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر و تغییر دیدگاه

برای ما حضرت علی(ع)، امام حسین (ع)، حضرت زینب(س) و بزرگان دیگر الگوهای مؤثری در هنگام رویارویی با سختی ها هستند. اگر بنا بود ما به گونه ای دیگر زندگی کنیم و پیامبران و امامانمان را افرادی کاملا متفاوت و با توانایی های فرا انسانی ببینیم، دیگر الگو بودن ایشان معنایی نداشت. شاید لازم است که به گونه ای دیگر ببینیم و فکر کنیم. همانطور که حضرت زینب در واقعه کربلا می فرمایند که جز زیبایی ندیدم، شما هم می توانید فقط زیبایی ها را ببینید حتی اگر در کربلا قرار گرفتید. پس از امروز شروع کنید، فقط به زیبایی ها توجه کنید. قدرت داشته باشید و راضی به رضای خدا باشید. آن وقت ببینید زندگی تان لحظه به لحظه با شکرگزاری، با افکار مثبت و رضایت از زندگی چگونه به آنچه می خواهید تبدیل می شود. مطمئن باشید زندگی زیباتر از چیزی است که فکر می کنید.

راهکارهای آرامش - الگوهای موثر - تغییر دیدگاه
زندگی نامه بیل گیتس
کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب صوتی هفت عادت مردمان مؤثر
راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر و سخن پایانی

راهکارهای آرامش و الگوهای موفق در این مقاله بررسی و تحلیل گردید. کسانی که در زندگی به خداوند و دین اسلام معتقدند، می بایست از بزرگان دینی خود الگو بگیرند. زینب (س) یکی از الگوهای ما شیعیان، کسی است که پسر، همسر، برادران و بسیاری از عزیزانش را در واقعه کربلا از دست می دهد؛ با این حال او در کربلا فقط زیبایی را می بیند. هنگامی که به او می گویند در کربلا چه دیدی؟ گفت “ما رأیتُ الّا جمیلاً” فقط و فقط زیبایی دیدم. در مقاله راهکارهای آرامش و الگوهای موثر با بررسی اجمالی واقعه کربلا و افراد موثری چون امام حسین (ع) و حضرت زینب (س) آموختیم ایمان به خدا از عمل انسان مشخص می شود و نه حرف او. اگر به خداوند ایمان و به پیشوایان دینی مان ارادت داریم، باید از این بزرگان درس صبر و عشق بیاموزیم. با مطالعه راهکارهای آرامش و الگوهای مؤثر متوجه می شویم که باید دید خود را نسبت به دنیای اطراف تغییر دهیم و راضی به رضای پروردگارمان باشیم و باور داشته باشیم که زندگی از چیزی که فکر می کنیم زیباتر است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *