درباره ما

مشاهده فایل تصویری مدیریت محترم موسسه MIE درباره سایت موفقیت این موسسه

فایل صوتی مدیریت محترم موسسه MIE درباره سایت موفقیت این موسسه

به نام خدای بخشنده مهربان ، خداوند یکتایی که جهان زیبای ما را خلق نمود و عشق و محبت او در همه دنیا منتشر شده است.

دوست عزیز سلام ، به وب سایت موفقیت موسسه MIE خوش آمدید

امروز که با شما صحبت می کنم ، خدا را به واسطه الطاف و زیبایی ها که در جهت ارتباط با خانواده و همسر و شرایط زندگی به ما اعطا فرموده شاکرم.

ارتباطی زیبا با خدای خود دارم و در تمام لحظات زندگی حضور پر رنگ او را لمس می کنم. هر زمان که به مخلوقات و وجود نازنین او می اندیشم سراسر آرامش ، عشق ، طبیعت و زیبایی تمام وجودم را فرا می گیرد. این روز ها خیلی ها از موفقیت و شکرگذاری و خوشبختی صحبت می کنند. باور من همیشه این بود که فردی می تواند در خصوص این مسائل صحبت کند که به موفقیت رسیده باشد. حتی در مورد خودم، زمانی جایگاه مدرس بودن را متصور می شدم که به موفقیت رسیده باشم.

در سن ۱۹ سالگی برای اولین بار با یکی از دوستانم شریک شدم و توانستم در خیابان یوسف آباد تهران یک دفتر مشترک آموزش زبان و کلاس های کنکور و تدریس خصوصی تاسیس کنم. بعد ها با برنامه ریزی موفق شدم آموزشگاه خصوصی خودم را تاسیس کرده و با پولی که جمع کرده بودم برای تحصیل در خارج از کشور اقدام کردم. بعد از اینکه مدتی در کشور انگلیس تحصیل کردم به ایران بازگشته و ازدواج کردم. همسرم پس از مهاجرت به انگلیس تاب دلتنگی و دوری را نیاورد و مجبور به بازگشت به ایران شدیم. پسر کوچک و نازنینم در همین زمان به دنیا آمد.

استاد ملک پور

چند سال کار و تلاش کردیم و حتی در زمان تحمل سختی ها و فراز و نشیب های فراوان ، تمام سعی ما لذت بردن از زندگی و خوشبختی بود. یک ضرب المثل آمریکایی هست که می گوید “we live we learn” یعنی ما زندگی می کنیم و ما یاد می گیریم. آدم های متنوع و متفاوتی وارد زندگی ما شدند و با نامردی ها و بی ادبی ها و با مهربانی ها و نشان دادن معرفتشان به ما درس های زیادی آموختند. باور من این است که انسان “شدن” است و “بودن” نیست. هم اکنون که با شما صحبت میکنم در بهترین نقطه از شهر وین بهترین شهر جهان و همینطور سرتاسر اروپا خانه هایی زیبا دارم و همیشه در فکر من این بود که سایتی سرشار از آرامش و حرف های مثبت برای القای این حس زیبا وجود داشته باشد. همیشه هدفم این بود تا تجربه هایم از یک زندگی آرام و ارتباط عاشقانه ام با خانواده ام را در این دنیای پراسترس امروزی که اکثرا همه از هم بدگویی می کنند را در اختیار دیگران قرار دهم. تا اینکه ایده سایت mie success  به ذهنم رسید mie  برند موسسه ملکپور و success به معنای موفقیت می باشد.

بخش های مختلفی در این وبسایت پیش بینی شده که هر یک می توانند پنجره جدیدی به روی زندگی شما باز کنند. در بخش مقالات،  متونی در باب مسائل روز و دغدغه های جوامع امروزه نوشته شده و آموزش های بنده در رابطه با این موضوعات به صورت فایل های صوتی و تصویری در آن ها قرار داده شده است. که بسیار مفید ارزشمند هستند. در قسمت ویدیوها، ویدیوهایی انگیزشی تهیه گردیده که باعث ایجاد انرژی و امید شما خواهند شد. همچنین فیلم های سینمایی تأثیرگذاری که می توانند کیفیت اوقات فراغت شما را افزایش دهند در این قسمت معرفی شده است. در بخش کتاب های صوتی، کتاب های موفقیت به صورت صوتی تهیه شده تا بتوانید به راحتی و حتی زمان هایی که در مسیرهای رفت و آمد هستید از آن ها استفاده کنید. قسمت خواندنی های خوب برای فردایی بهتر، همانگونه که از اسم آن بر می آید، شامل مطالبی است که می تواند روشنایی بخش و راهنمای زندگی افراد باشد. در بخش ویدیوهای استاد ملکپور، ویدیوهایی است که باز توسط خود بنده تهیه شده و بیان امید بخشی که دارد و شما را سرشار از انگیزه خواهد نمود.  بخش صفحه آرامش با هدف تسکین ذهن و روان شما طراحی شده و می توانید در طول شبانه روز با مشاهده فیلم ها و موزیک های آرامش بخش و امواج برنامه ریزی ناخودآگاه ذهن، از استرس های روزمره خود بکاهید. شاید یکی از بخش های جذاب این وبسایت، قسمت تصاویر ارسالی شما باشد که شامل عکس ها و ویدیوهایی است که کاربران همراه با عشق و محبت با ما به اشتراک می گذارند تا از این طریق، دیگران را نیز در حس خوب خود شریک نمایند. و نهایتاً بخش ویدیوهای آموزشی را داریم که در آن، محصول هنر زندگی کردن به عنوان پکیجی جامع و بی نظیر در رابطه با موفقیت و چگونه زندگی کردن، قرار دارد که توسط بنده تهیه شده و بسیار محبوب است. این محصول مورد استقبال عظیم شما هم وطنان عزیز من قرار گرفته و افتخاری برای موسسه MIE به حساب می آید.

هدف من این است که ذهن شما آرامش و نوع خاص زیبا اندیشیدن را تجربه کند و در آرامش تصمیم بگیرید. من معتقدم هرشخصی به هر روشی وارد این سایت شده خواست خدا بوده تا فرصت این را داشته باشد مثل من که از سخت ترین شرایط به بهترین شرایط رسیدم زندگی خود را تغییر دهد. افکار منفی فقط به خود ما ضربه می زند همچون کودک نوزادی که به خود چنگ میزند و برای او دست کشی کوچک درست شده، هدف من این است که برای افکار شما حائلی ایجاد کنم تا افکار مثبت داشته باشید.

به قول مولانا که می فرماید :

ای برادر تو همه اندیشه ای

ما بقی خود استخوان و ریشه ای

گر بود اندیشه ات گل ، گلشنی

ور بود اندیشه ات خار ، گلخنی

 شما یک فرصت کوتاه برای زندگی دارید و این زندگی هدیه ای است از سمت خداوند تا از آن لذت ببرید. امید است که بتوانیم برای داشتن یک زندگی بهتر به شما کمک کنیم.