استفاده از سایت موفقیت MIE به منزله توافق و قبول کامل شما با شرایط، قوانین و مقررات سایت موفقیت MIE که در ذیل عنوان می گردد می باشد. لذا کاربر گرامی لطفا شرایط و ضوابط ذیل را جهت استفاده حداکثری و بهینه از خدمات سایت موفقیت MIE به دقت مطالعه نمایید.

ورود کاربر به سایت موفقیت MIE استفاده از خدمات و ثبت سفارش در هر زمان و مکانی به معنی قبول و پذیرش کامل کلیه قوانین و مقررات سایت موفقیت MIE از سوی کاربر می باشد.

شرایط و ضوابط عمومی:

مد نظر داشته باشید که کلیه اصول، شرایط و ضوابط سایت موفقیت MIE منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و قانون تجارت الکترونیک می باشد و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین و ضوابط مرتبط با کاربر می باشد.

کلیه خدمات و محتویات این سایت برای استفاده و تحول در زندگی شخصی و غیر تجاری کاربران عزیز عرضه می گردد و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به سایت موفقیت MIE بوده و استفاده عمومی از محتویات سایت با ذکر منبع و به همراه لوگوی MIE بلامانع است. هرگونه سوءاستفاده از محتویات سایت پیگرد قانون دارد و جهت استفاده از خدمات موجود برای مقاصد تجاری و انبوه باید از طریق پست الکترونیکی معرفی شده در سایت درخواست خود را ارسال نموده و مجوز کتبی اخذ نمایید.

کاربران هنگام استفاده و سفارش کالا ملزم به ارائه اطلاعات صحیح و کامل می باشند. سایت موفقیت MIE هیچگونه مسئولیتی را در خصوص نادرستی و کاستی اطلاعات، کارکرد سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از جوزه کنترل مدیریت و پشتیبانی این سایت اعم از زیر ساخت های  اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره ندارد.

لازم به ذکر است سایر سایت ها، لینک ها و اشخاصی که برای ارائه اطلاعات کاملتر و بیشتر به کاربر در سایت موفقیت MIE لینک یا معرفی شده اند مستقل بوده، و سایت موفقیت MIE در قبال محتویات آنها هیچگونه مسئولیتی ندارد.

سیاست های احترام به حریم شخصی

سایت موفقیت MIE به اطلاعات خصوصی و شخصی کاربرانی که از خدمات مما استفاده می کنند، محافظت و به آنها احترام می گذارد. سایت موفقیت MIE متعهد است در حد توان از حریم شخصی افراد دفاع کرده و تمامی اطلاعات کابران عزیز پیش ما امانت باشد و در این راستا تمامی تکنولوژی و موارد امنیتی را برای استفاده هرچه امن تر شما از سایت، فراهم نماید. کلیه محتویات و خدمات سایت اعم از داده ها، لوگو، علائم تجاری، مقاله ها، توضیحات، آرم تصاویر و کلیه محتوای تولید شده توسط تیم سایت موفقیت MIE جزئی از اموال سایت بوده و هرگونه استفاده بدون مجوز کتبی، حرام، غیرقانونی بوده و منجر به پیگرد قرار می گیرد.

نحوه ثبت، مرجوعی، پردازش و ارسال سفارش

هزینه های پرداختی جهت استفاده از خدمات فقط می بایست به شماره حساب و درگاه های آنلاین معرفی شده در سایت موفقیت MIE  واریز گردد و ما مسئولیتی در قبال اشتباهات رخ داده از سوی کاربران نیستیم. کلیه سفارش های ثبت شده در سایت موفقیت MIE از طریق ارسال پیش فاکتور به ایمیل یا پروفایل های کاربری در صف پردازش قرار می گیرند. از آنجایی که سایت MIESUCCESS در راستای نیاز شما سروران گرامی خدمات خود را در قالب محصولات ویدیویی و آموزش های متنوع ارائه می نماید. با توجه به تفاوت نوع خدمات آموزشی با خدماتی که به صورت کالا عرضه می شوند، در می یابیم که تهیه یا خرید این خدمات با انتخاب و رضایت خاطر مشتریان محترم انجام می پذیرد و دانش و اطلاعات آموزشی ارائه شده در قالب این محصولات قابل ارجاع و عودت نمی باشند.

 

شرایط بازگشت وجه

در صورتی که مشتریان گرامی سایت MIESUCCESS پس از خرید محصول و دریافت آن تمایل به بازگشت وجه خود داشته باشند، این امر امکان پذیر نمی باشد. در صورت بروز اختلالات فنی در خرید محصولات ، موسسه حقوقی ملک پور و سایت MIESUCCESS موظف می باشد ظرف کمتر از 24 ساعت به حل مشکل احتمالی مبادرت ورزد و در غیر این صورت وجه واریزی به مشتری عودت می گردد.

 

عدم رضایت از محصول

سایت MIESUCCESS جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز شرایطی را در نظر گرفته است که پیش از خرید محصول بخشی از آن را به صورت رایگان دریافت نموده و در صورت رضایت اقدام به خرید آن نمایید. به عنوان مثال بخشی از سرفصل های هر ویدیو به صورت رایگان قابل ملاحظه می باشد. بنابراین، بستر مناسب و کافی برای انتخاب آگاهانه و رضایت مندانه در خرید محصولات فراهم می باشد.

 

مالیات

بر اساس قوانین مالیاتی جمهوری اسلامی ایران، شرکت های دارای گواهی ارزش افزوده مکلف هستند تا مقدار 9 درصد از درآمد حاصل از فروش خدمات خود را به سازمان امور مالیاتی کشور پرداخت نمایند. تمامی محصولات سایت مشمول این قانون می باشند ، پس هنگام خرید کالا توجه داشته باشید مبلغ پرداختی شما حاوی 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده  نیز می باشد.