حس خوب آرامش را در این ویدیو زیبا به تماشا خواهیم نشست. آرامشی بی حد و اندازه از طبیعت که در ما طنین انداز می شود. این حس خوب آرامش در پاسخ به مثبت بودن حس و حال ما است و به آن بستگی دارد؛ چرا که جهان چیزی به جز انرژی نیست و زمانی که ما امواج مثبت را به اطرافمان انتقال می دهیم، همین امواج به ما بر می گردد و نتیجه آن حس خوب آرامش خواهد بود.

علم مدرن، آنچه عارفان باستان و خردمندان در قرنها پیش به ما گفته اند را به اثبات رسانده است.  همه چیز در حالت لرزش ثابت است، همه چیز حتی کوچکترین ذره های فیزیکی و چیزهایی که نمی توانیم با حواس محدود خود درک کنیم. همه چیز دامنه یا ارتعاش (فرکانس) دارد و وقتی این فرکانس در ما طنین انداز می شود، در تعادل هستیم و به حس خوب آرامش دست می یابیم. هر اندام و هر سلول در بدن ما صدا را با فرکانس بهینه خاصی جذب و منتشر می کند.

موسیقی آرامش بخش طبیعت باعث ایجاد فرکانس در جسم، ذهن، عاطفه و حالت معنوی ما می شود و حس خوب آرامش را در ما القاء می کند. همه دوست دارند موسیقی گوش دهند اما از این گذشته کل جهان ما از موسیقی تشکیل شده است. برای زندگی هماهنگ با خود، نه تنها باید بشنوید بلکه باید دنیای اطراف خود را احساس کنید، ببینید، دوست داشته باشید و رنگ ها و احساسات روشن را در آن بیابید. هوای اطراف ما پر از حس خوب آرامش است و تامل در زیبایی ها، رشته های ظریف روح را لمس می کند و باعث احساسات مثبت می شود.

بودن در طبیعت و سپردن حس شنوایی به دست موسیقی طبیعت، حس خوب آرامش را در درون ما به وجود می آورد و ما را در جهت بهتر فکر کردن بسیار کمک می کند. برای فکر کردن در مورد مسائل مهم زندگی، باید در شرایط آرامش خیال و حس مثبت باشیم تا بتوانیم بهترین تصمیم ها را اتخاذ کنیم. اگر به مکان ها و طبیعت بکر دسترسی ندارید، برای یاری گرفتن از این حس آرامش، می توانید از ویدیوی حس خوب آرامش کمک بگیرید و تصور کنید که در این مکان هستید و نباید فراموش کرد که انعکاس انرژی مثبت از دنیای اطرافمان بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

نظرات و هرگونه پیشنهادی را می توانید از طریق فرم دیدگاه ها طراحی شده در انتهای همین مطلب برای ما ارسال بفرمایید یا اگر خود شما ویدیوهایی مشابه دارید برای ما از طریق لینک تصاویر ارسالی شما بفرستید تا با اسم و نشانی خودتان روی سایت موفقیت موسسه MIE منتشر شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *